Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Zoom na rynek opakowań i etykiet

Zoom na rynek opakowań i etykiet

W nadchodzących tygodniach skoncentrujemy się na rynku opakowań i etykiet, którym będą poświęcone dwa najbliższe wydania „Świata DRUKU” – lutowy i marcowy. Będą one dystrybuowane podczas targów branżowych: numer lutowy będzie obecny na Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack (05–07.03, Nadarzyn), targach ICE & CCE (12–14.03, Monachium). Z kolei wydanie marcowe pojawi się na Packaging Innovations (02–03.04, Warszawa) i SinoCorrugated (08–11.04, Szanghaj).

W lutowym wydaniu „Świata DRUKU” zajmiemy się w szczególności projektowaniem, przygotowaniem i drukowaniem opakowań oraz produkcją i obróbką tektury falistej i litej, fleksografią: podłożami elastycznymi i taśmami samoprzylepnymi. Ponadto w numerze znajdą Państwo cyfrowy i offsetowy druk dziełowy – właśnie to wydanie będzie towarzyszyło 21 marca w Warszawie I konferencji dla wydawnictw i drukarń dziełowych „Święto Książki”, organizowanej przez nas w ramach Akademii Wiedzy; a także rozwiązania software’owe dla drukarń, zarządzanie marką własną i zabezpieczenia druków, technologie druku przestrzennego, wreszcie zagadnienia finansowania branży poligraficznej.

W numerze marcowym skupimy się na innowacyjnych opakowaniach i etykietach (premium, IML, shrink sleeve, broszura, peel-off, podwójny podajnik, RFID), maszynach i urządzeniach do produkcji opakowań, innowacyjnym ulepszaniu opakowań, będziemy też pisać o oznakowaniu opakowań, kontroli jakości produkcji i systemach gospodarki odpadami.

W obu wymienionych edycjach przygotowujemy specjalnie wybrane zestawienia w oparciu o przegląd rynku firm, które dostarczają produkty i usługi w następujących sekcjach:

w 2/2019:

- Producenci tektury falistej, producenci rozwiązań do jej produkcji oraz opakowań z tektury falistej;

- Producenci opakowań i etykiet;

- Produkcja książek w Polsce (dostawcy materiałów, maszyn i urządzeń; drukarnie dziełowe);

- Dostawcy rozwiązań i usług dla działów DTP i prepress oraz oprogramowania (rozwiązania do kontroli, zarządzania produkcją, CMS, CRM, color management, oprogramowania Web-to-Print i przygotowania form drukowych);

w 3/2019:

- Producenci opakowań elastycznych i premium oraz etykiet;

- Dostawcy rozwiązań i usług druku fleksograficznego oraz produkcji opakowań i etykiet.

Zainteresowanych opublikowaniem artykułów promocyjnych, informacji prasowych lub innych materiałów prosimy o ich nadsyłanie do dnia 7 lutego (w przypadku wydania lutowego) oraz 7 marca (w przypadku wydania marcowego) pod adresami redakcja@swiatdruku.eu lub biuro@swiatdruku.eu.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół „Świata DRUKU”

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W sklepie internetowym można kupić tańsze bilety na targi ICE Europe 2019, które odbędą się w Monachium w dniach 12–14 marca br. Koszt jednodniowego biletu wstępu na światową wystawę poświęconą przetwórstwu papieru, folii i folii metalizowanych zakupionego w sklepie internetowym wynosi 24 euro (dla porównania: 34 euro w kasie targów), a biletu na wszystkie dni targowe: 34 euro (50 euro w kasie targów). Link do strony sklepu TUTAJ.

Meech International zademonstruje podczas ICE Europe 2019 (Monachium, 12–14 marca 2019 r.), w jaki sposób sprzęt do kontroli elektrostatyczności oraz czyszczenia wstęgi umożliwia przetwórcom produkcję materiałów najwyższej jakości. Niedawno opracowane i już udostępnione urządzenie Meech – Hyperion SmartControl, będzie prezentowane obok serii belek jonizujących Hyperion (w tym 971IPS, 929IPS i 924IPS) oraz serii bezkontaktowych i kontaktowych urządzeń do czyszczenia wstęgi.

Xerox poinformował o globalnej dostępności dwóch nowych modeli kolorowych drukarek A3 VersaLink C8000 oraz C9000. Nowe urządzenia, zaprojektowane dla średnich i dużych grup roboczych, oferują personalizację wydruków i bezpieczną, bezprzewodową pracę, oraz – jak zapewnia producent – zapewniają profesjonalną jakość barw i niezawodność przy zachowaniu przystępnych kosztów eksploatacji. Ponadto model C9000 jest wyposażony w precyzyjne narzędzia do zarządzania kolorem, większą elastyczność nośników i zwiększoną produktywność, co jest niezbędne przy pracy graficznej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu