Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Zoom na rynek opakowań i etykiet

Zoom na rynek opakowań i etykiet

W nadchodzących tygodniach skoncentrujemy się na rynku opakowań i etykiet, którym będą poświęcone dwa najbliższe wydania „Świata DRUKU” – lutowy i marcowy. Będą one dystrybuowane podczas targów branżowych: numer lutowy będzie obecny na Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack (05–07.03, Nadarzyn), targach ICE & CCE (12–14.03, Monachium). Z kolei wydanie marcowe pojawi się na Packaging Innovations (02–03.04, Warszawa) i SinoCorrugated (08–11.04, Szanghaj).

W lutowym wydaniu „Świata DRUKU” zajmiemy się w szczególności projektowaniem, przygotowaniem i drukowaniem opakowań oraz produkcją i obróbką tektury falistej i litej, fleksografią: podłożami elastycznymi i taśmami samoprzylepnymi. Ponadto w numerze znajdą Państwo cyfrowy i offsetowy druk dziełowy – właśnie to wydanie będzie towarzyszyło 21 marca w Warszawie I konferencji dla wydawnictw i drukarń dziełowych „Święto Książki”, organizowanej przez nas w ramach Akademii Wiedzy; a także rozwiązania software’owe dla drukarń, zarządzanie marką własną i zabezpieczenia druków, technologie druku przestrzennego, wreszcie zagadnienia finansowania branży poligraficznej.

W numerze marcowym skupimy się na innowacyjnych opakowaniach i etykietach (premium, IML, shrink sleeve, broszura, peel-off, podwójny podajnik, RFID), maszynach i urządzeniach do produkcji opakowań, innowacyjnym ulepszaniu opakowań, będziemy też pisać o oznakowaniu opakowań, kontroli jakości produkcji i systemach gospodarki odpadami.

W obu wymienionych edycjach przygotowujemy specjalnie wybrane zestawienia w oparciu o przegląd rynku firm, które dostarczają produkty i usługi w następujących sekcjach:

w 2/2019:

- Producenci tektury falistej, producenci rozwiązań do jej produkcji oraz opakowań z tektury falistej;

- Producenci opakowań i etykiet;

- Produkcja książek w Polsce (dostawcy materiałów, maszyn i urządzeń; drukarnie dziełowe);

- Dostawcy rozwiązań i usług dla działów DTP i prepress oraz oprogramowania (rozwiązania do kontroli, zarządzania produkcją, CMS, CRM, color management, oprogramowania Web-to-Print i przygotowania form drukowych);

w 3/2019:

- Producenci opakowań elastycznych i premium oraz etykiet;

- Dostawcy rozwiązań i usług druku fleksograficznego oraz produkcji opakowań i etykiet.

Zainteresowanych opublikowaniem artykułów promocyjnych, informacji prasowych lub innych materiałów prosimy o ich nadsyłanie do dnia 7 lutego (w przypadku wydania lutowego) oraz 7 marca (w przypadku wydania marcowego) pod adresami redakcja@swiatdruku.eu lub biuro@swiatdruku.eu.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół „Świata DRUKU”

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo spokoju, ciepła, wielu rodzinnych chwil i wytchnienia od codziennych trosk, a także mokrego i radosnego śmigusa dyngusa!

Zespół "Świata DRUKU”

Położony na obrzeżach Zurychu start-up Label Center u progu swej działalności zainwestował w zakup jednoprzebiegowej, cyfrowej maszyny do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E. Po roku pracy właściciel szacuje, że dzięki niej w ciągu kolejnych pięciu lat będzie mógł potroić liczbę pracowników.

Ritrama zaprezentowała nową srebrną, metalizowaną folię polietylenową – Shiny. Powstała ona z myślą o produkcji etykiet aplikowanych na opakowania giętkie stosowane w sektorze premium produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które często wymagają bogatych i dekoracyjnych etykiet o zaskakującej kolorystyce i najwyższych parametrach technicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu