Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Zoom na rynek opakowań i etykiet

Zoom na rynek opakowań i etykiet

W nadchodzących tygodniach skoncentrujemy się na rynku opakowań i etykiet, którym będą poświęcone dwa najbliższe wydania „Świata DRUKU” – lutowy i marcowy. Będą one dystrybuowane podczas targów branżowych: numer lutowy będzie obecny na Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack (05–07.03, Nadarzyn), targach ICE & CCE (12–14.03, Monachium). Z kolei wydanie marcowe pojawi się na Packaging Innovations (02–03.04, Warszawa) i SinoCorrugated (08–11.04, Szanghaj).

W lutowym wydaniu „Świata DRUKU” zajmiemy się w szczególności projektowaniem, przygotowaniem i drukowaniem opakowań oraz produkcją i obróbką tektury falistej i litej, fleksografią: podłożami elastycznymi i taśmami samoprzylepnymi. Ponadto w numerze znajdą Państwo cyfrowy i offsetowy druk dziełowy – właśnie to wydanie będzie towarzyszyło 21 marca w Warszawie I konferencji dla wydawnictw i drukarń dziełowych „Święto Książki”, organizowanej przez nas w ramach Akademii Wiedzy; a także rozwiązania software’owe dla drukarń, zarządzanie marką własną i zabezpieczenia druków, technologie druku przestrzennego, wreszcie zagadnienia finansowania branży poligraficznej.

W numerze marcowym skupimy się na innowacyjnych opakowaniach i etykietach (premium, IML, shrink sleeve, broszura, peel-off, podwójny podajnik, RFID), maszynach i urządzeniach do produkcji opakowań, innowacyjnym ulepszaniu opakowań, będziemy też pisać o oznakowaniu opakowań, kontroli jakości produkcji i systemach gospodarki odpadami.

W obu wymienionych edycjach przygotowujemy specjalnie wybrane zestawienia w oparciu o przegląd rynku firm, które dostarczają produkty i usługi w następujących sekcjach:

w 2/2019:

- Producenci tektury falistej, producenci rozwiązań do jej produkcji oraz opakowań z tektury falistej;

- Producenci opakowań i etykiet;

- Produkcja książek w Polsce (dostawcy materiałów, maszyn i urządzeń; drukarnie dziełowe);

- Dostawcy rozwiązań i usług dla działów DTP i prepress oraz oprogramowania (rozwiązania do kontroli, zarządzania produkcją, CMS, CRM, color management, oprogramowania Web-to-Print i przygotowania form drukowych);

w 3/2019:

- Producenci opakowań elastycznych i premium oraz etykiet;

- Dostawcy rozwiązań i usług druku fleksograficznego oraz produkcji opakowań i etykiet.

Zainteresowanych opublikowaniem artykułów promocyjnych, informacji prasowych lub innych materiałów prosimy o ich nadsyłanie do dnia 7 lutego (w przypadku wydania lutowego) oraz 7 marca (w przypadku wydania marcowego) pod adresami redakcja@swiatdruku.eu lub biuro@swiatdruku.eu.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół „Świata DRUKU”

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W celu zachowania elastyczności produkcji i dostosowania się do zmian na włoskim rynku opakowań, firma Italgrafica, mająca siedzibę w północnej części kraju i specjalizująca się w druku etykiet, zdecydowała się na zainwestowanie w drugą już maszynę hybrydową Omet XJet. Jest to jedyne na rynku rozwiązanie z konfiguracją wieloprocesową, łączącą technologię Durst Inkjet z rozwiązaniami fleksograficznymi firmy Omet, a także urządzeniami do wykańczania i przetwarzania, co pozwala na kompleksową produkcję etykiet w jednym przebiegu.

Kiedy przyszłość nas zaskakuje, musimy szybko zareagować i odkryć na nowo wszystkie możliwości, jakie oferuje teraźniejszość. Już 24 czerwca 2020 r. zapraszamy do udziału w internetowej konferencji Print4All – Future Factory… innej niż pierwotnie planowaliśmy.
Choć wydarzenie zyskuje nową formę transmisji na żywo, jego istota pozostaje niezmieniona: program konferencji wciąż pełni funkcję okna szeroko otwartego na naszą szybko zmieniającą się przyszłość, a fizyczny dystans dzielący nas od specjalistów odpowiadających na pytania nie przeszkodzi nam w odbiorze tej chwili, będącej okazją do długo oczekiwanej dyskusji.
Future Factory Conference, stanowiąca część Print4All, to najlepszy sposób, aby reagować na teraźniejszość, patrząc w przyszłość. To wydarzenie, w którym musisz wziąć udział, by poznać możliwe przyszłe scenariusze.
Nie przegap tej okazji!

Informacja reklamowa

W najbliższą środę, 3 czerwca o godz. 15, firma Konica Minolta organizuje otwarty webinar pod tytułem „Druk etykiet szansą na biznes w czasach COVID-19”. Podczas tego wirtualnego spotkania specjaliści przybliżą informacje na temat obecnej kondycji rynku etykiet w Polsce, wskażą najnowsze trendy oraz pokażą możliwości i szanse na rozwój biznesu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.