Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia

Personalia

Informacje na temat osób: zmiany na stanowiskach, nagrody, gratulacje, nekrologi.

Nowy dyrektor sprzedaży i marketingu Xaar

Na początku maja do zespołu firmy Xaar, produkującej głowice do przemysłowego druku inkjetowego, dołączył Richard Barham – obejmując stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu.

Nowy CEO Atlantic Zeiser Group

Manfred Minich przejął obowiązki Chief Executive Officer (CEO) w Atlantic Zeiser Group, która jest producentem modułów i systemowych rozwiązań end2end do przemysłowego druku cyfrowego i z zabezpieczeniami, czy personalizacji kart. Został również członkiem rady nadzorczej firmy córki Orell Füssli Holding AG.

Rokus van Iperen na czele Canon EMEA

W kwietniu br. na czele firmy Canon w regionie EMEA stanął Rokus van Iperen. Na stanowisku prezesa i dyrektora generalnego w regionie Europy, Środkowego Wschodu i Afryki zastąpił Ryoichi Bambę, który przeszedł na emeryturę po czterech latach pełnienia wymienionej funkcji i łącznie 40-letniej pracy w firmie Canon.

Targi interpack 2014 z nowym prezesem

Friedbert Klefenz, przewodniczący rady zarządzającej działu Packaging Technology w firmie Robert Bosch GmbH, w jawnym głosowaniu Rady Doradczej targów interpack 2014 wybrany został nowym prezesem interpacku.

Zmiany personalne w warszawskim oddziale Michale Huber Polska

Ewa Rajnsz objęła funkcję dyrektora ds. współpracy z klientami strategicznymi. Kierowała oddziałem warszawskim MHP niemalże od początku jego istnienia. Pracę z Huberem rozpoczęła we wrześniu 1994 r. i od tamtej pory oddział w Warszawie rozwijał się coraz prężniej.
Natomiast Robert Kuczera, w ramach pełnienia dotychczasowej funkcji dyrektora zespołu doradców technicznych, przejął również obowiązki dyrektora oddziału warszawskiego.

Reorganizacja HP

Vyomesh Joshi, IPG (Imaging and Printing Group) Executive Vice President w firmie HP, odszedł w efekcie „zmian organizacyjnych”. Joshiemu, który zakończył 31-letnią karierę w HP, przypisuje się zwiększenie przychodów działu z 19 miliardów dolarów US do 26. Działy IPG i PSG (Personal Systems Group) zostały połączone, a ich kierownictwo objął Todd Bradley, który od 2005 roku pełnił funkcję Executive Vice President PSG.

Nowy dyrektor sprzedaży w firmie Highcon

Od początku kwietnia Nigel Tracey zajmuje stanowisko International Sales Director w firmie Highcon Systems Ltd. Odpowiada za pozyskiwanie nowych partnerów na świecie i wspiera rozwój bazy klientów inwestujących w rozwiązania Euclid.

Nowy menedżer ds. rozwoju w firmie Meech

Firma Meech International podała do wiadomości, że Donald Lewis objął stanowisko Business Development Manager i odpowiada za rozwój oraz wparcie firmy Meech na nowych obszarach rynku.

Nowy prezes w firmie Presstek

Firma Presstek, Inc., dostawca rozwiązań do “cyfrowego offsetu”, ogłosiła, że Axel Thien został prezesem firmy na region EAMER: Europa, Afryka i Bliski Wschód.

Agnieszka Poczekaj managerem sprzedaży Pageflex

Polskim oddziałem firmy Pageflex, wkraczającej na nasz rynek, będzie zarządzać Agnieszka Poczekaj, manager sprzedaży produktów Pageflex w Europie Centralnej i Wschodniej. Ma ona duże doświadczenie w kierowaniu sprzedażą i w marketingu w branży poligraficznej.

Z ostatniej chwili

Jak co roku w grudniu Instytut Pantone ujawnił wytypowany przez zespół ekspertów wiodący kolor nadchodzącego roku. W 2023 r. dominować będzie Viva Magenta (18-1750) – wibrujący odcień przygaszonej czerwieni, który łączy zarówno ciepłe, jak i zimne tony. To kolor „odważny, potężny i wzmacniający”, emanujący radością, zachęcający do eksperymentowania i wyrażania siebie bez ograniczeń; jego żywiołowość ma zapowiadać radosny czas, szczególnie w odniesieniu do ostatnich, dość trudnych lat.

W dn. 15–17 listopada 2022 r. w przestrzeniach wystawienniczych Ptak Warsaw Expo odbyła się ósma edycja Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile. To jedyna tego typu wystawa w Polsce, stanowiąca platformę do pozyskiwania i wymiany kontaktów biznesowych, zwiększania potencjału organizacyjnego firm i budowania rozpoznawalności marki na rynku tekstylnym.

Europejskie Stowarzyszenie Branży Etykiet Samoprzylepnych FINAT podało dane dotyczące stanu europejskich rynków etykiet samoprzylepnych w 3. kwartale 2022 r. Z informacji tej wynika, że w tym okresie popyt na materiały etykietowe w Europie znacznie wzrósł po słabej pierwszej połowie roku – co było spowodowane niedoborami papieru wynikającymi z przedłużającego się strajku w Finlandii. W całym okresie pierwszych trzech kwartałów europejski przemysł etykietowy odnotował skromny wzrost o 1,7% w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.