Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia

Personalia

Informacje na temat osób: zmiany na stanowiskach, nagrody, gratulacje, nekrologi.

Nowy prezes Pitney Bowes DMT

Firma Pitney Bowes Inc. ogłosiła, że z dniem 1 lipca Christoph Stehmann został mianowany prezesem działu technologii przesyłania dokumentów (Document Messaging Technologies – DMT) biznesu. Podlega Leslie Abi-Karam, która jest wiceprezesem wykonawczym firmy i prezesem Pitney Bowes Communications Solutions.

Organizacja CIP4 nagrodziła dyrektora technologii w firmie Agfa

Międzynarodowa organizacja działająca na rzecz integracji procesów prepress, press i postpress CIP4 podczas targów drupa 2012 przyznała swoją nagrodę Koenowi Van de Poel, dyrektorowi technologii w firmie Agfa Graphics N.V., za wkład w rozwój Adobe Job Definition Format (JDF). Otrzymał dożywotnie członkostwo w CIP4.

Zmiany w Radzie Nadzorczej Black Point SA

29 czerwca spółka Black Point poinformowała, że jej Zwyczajne Walne Zgromadzenie podjęło decyzję o zmianach w składzie Rady Nadzorczej. Dotychczasowego przewodniczącego Leszka Jurasza i członka Piotra Kopydłowskiego zastąpią Szczepan Czyczerski i Waldemar Szewc.

Nowy wiceprezes ds. finansowych w firmie Henkel

Od 1 lipca 2012 obowiązki wiceprezesa ds. finansowych w firmie Henkel pełni Carsten Knobel. Zastąpił Lothara Steinebacha, który przeszedł na emeryturę po ponad 30 latach pracy w firmie.

Zmiana na stanowisku CEO firmy Goss

26 czerwca br. Goss International Corporation (Goss) poinformowała o zmianie w zarządzie. Richarda Nicholsa powołano na stanowisko prezesa firmy, ze skutkiem natychmiastowym. Zastąpił on Jochena Meissnera.

Nowa struktura zarządu Fujifilm

Fujifilm Holdings Corporation planuje zmiany personalne w firmie i w jej spółce operacyjnej Fujifilm Corporation. Zostanie wybrany nowy prezes i przewodniczący zarządu. Formalne nominacje na te stanowiska będą miały miejsce na radzie dyrektorów, 28 czerwca br., po 116. zwyczajnym walnym zgromadzeniu akcjonariuszy. Obecnie funkcję prezesa pełni Shigetaka Komori.

Nowy zarząd OZGrafu

W dniu 5 czerwca 2012 r. Rada Nadzorcza Olsztyńskich Zakładów Graficznych SA OZGraf, w związku z zakończoną kadencją poprzedniego zarządu, powołała nowy zarząd w składzie: Piotr Ciosk – prezes zarządu, Mirosław Jachemek – członek zarządu, dyrektor ds. produkcji, Piotr Dziadzio – członek zarządu, dyrektor ds. logistyki.

Nowy dyrektor zarządzający RotoMetrics w Europie

11 czerwca dr. Peter Emerson obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego RotoMetrics Europe. Będzie pracował w oddziale firmy w Aldridge (Wielka Brytania), odpowiadając za wszystkie aspekty działań RotoMetrics w Europie.

Zmiany w zarządzie firmy Mark Andy

Firma Mark Andy ogłosiła dwa nowe awanse. Steve Schulte objął stanowisko Vice President Sales & Marketing, a Mike Russell – International Sales Director. Obaj znani w branży, są w firmie odpowiedzialni za relację z klientami.

Nowy prezes PIAP

Podczas Sprawozdawczo-Wyborczego Walnego Zebrania Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, które odbyło się 1 czerwca 2012 r. w Hotelu Ambasador Chojny w Łodzi, w związku z kończącą się kadencją władz PIAP, zebrani członkowie dokonali wyboru nowego zarządu. Prezesem PIAP została Iwona Dulińska z firmy PUH Kunszt. Stanowisko wiceprezesa objęła Magdalena Owczarska z CiTRON, wiceprezesem został również Tomasz Chwiłowicz z firmy Jaguar.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.