Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia

Personalia

Informacje na temat osób: zmiany na stanowiskach, nagrody, gratulacje, nekrologi.

Nowy szef Fujifilm European Graphic Systems Division

Yasufumi Morimoto to świeżo mianowany Senior Vice President w firmie Fujifilm Europe GmbH. Będzie odpowiadał za Graphic Systems Division w Europie. Nominacja jest związana z reorganizacją firmy Fujifilm w Japonii i utworzeniem Fujifilm Global Graphic Systems Company Ltd. (FFGS), która zacznie funkcjonować z dniem 1 października 2012. Pan Morimoto został także członkiem rady nadzorczej FFGS w Japonii.

Mariusz Geras w firmie Esko

Esko podkreśliło swoje zaangażowanie na rynkach polskim i ościennych. mianując Mariusza Gerasa (46) na stanowisko Sales Account Manager. Geras będzie odpowiedzialny na terenie Polski za szerokie portfolio urządzeń i oprogramowań firmy Esko oraz będzie wspierał partnerów firmy: DigiPrint, DMsystem, Dupont i Dantex.

Nowy prezes WRH Marketing

Tegoroczne spotkanie prasowe zorganizowane przez firmę Ferag 13 września w szwajcarskim Hinwil miało wyjątkowy charakter, ponieważ było okazją do ogłoszenia zmian w strukturach WRH Marketing, firmy – podobnie jak Ferag – wchodzącej w skład holdingu WRH. Po wielu latach pracy na stanowisku dyrektora wykonawczego Guido Steffen obejmie funkcję prezesa zarządu WRH Marketing.

Nowy szef biura patentów Memjet

Firma Memjet, dostawca innowacyjnej technologii kolorowego druku cyfrowego, stosowanej w coraz większej liczbie urządzeń różnych producentów, powołała Bena Millera na szefa biura patentów. Zatrudniono tam także Davida Osborna.

Nowy dyrektor marketingu Domino poprowadzi kampanię w zakresie FMD

Firma Domino Printing Sciences, zamierzając wzmacniać swoją pozycję w sektorze specjalistycznych produktów do identyfikacji na potrzeby przemysłu farmaceutycznego, zatrudniła Julię Felgate jako dyrektora marketingu. Julia dołączyła do grona ekspertów w zakresie dyrektywy Falsified Medicines. Korzystając ze swego doświadczenia w międzynarodowym marketingu będzie prowadzić kampanię informującą i edukującą klientów Domino w zakresie nowych legislacji FMD.

Powołano nowego dyrektora generalnego FSC

Kim Carstensen przejmie po Andre de Freitas obowiązki dyrektora generalnego FSC (Forest Stewardship Council) w październiku tego roku – pokieruje najpopularniejszym leśnym programem certyfikacyjnym na świecie.

Nowy menadżer serwisu w KBA CEE sp. z o.o.

Jacek Dąbrowski, związany od kilku lat z niemiecką firmą Koenig & Bauer AG, objął z dniem 1 sierpnia 2012 funkcję menadżera serwisu w firmie KBA CEE sp. z o.o. Nabytym doświadczeniem będzie wspierał działania serwisowe na terenie całej Polski.

Zmiany w kierownictwie Heidelberga

Rada nadzorcza jednogłośnie mianowała na stanowisko dyrektora zarządzającego dra Gerolda Linzbacha, który obejmie stery Heidelberga z dniem 1 września 2012 r. Bernhard Schreier, dyrektor zarządzający w firmie Heidelberg, wraz z końcem br. przestanie pełnić tą funkcję. Nie przedłuży umowy, która wygaśnie w połowie 2013 r. i w ten sposób, po 13 latach sprawowania władzy, zakończy współpracę z firmą.

Mitsuo Komiyama uhonorowany

Specjalną nagrodę, Label Industry Lifetime Special Recognition Award, komisja Label Industry Global Awards 2012 przyznała Mitsuo Komiyama, przewodniczącemu Japan Federation of Label Printing Industries. Wyróżnienie wręczono podczas przyjęcia 26 lipca, co było częścią 2012 Label Forum Japan odbywającego się w tokijskim Bellesalle Shiodome Center.

Nowy członek zarządu International Paper Company

Christopher E. Kubasik (51) 10 lipca wszedł do zarządu International Paper Company jako jego 11 członek. Jest wiceprzewodniczącym, prezesem i dyrektorem operacyjnym Lockheed Martin Corporation. Od stycznia 2013 będzie pełnił funkcję dyrektora wykonawczego w tej firmie. Wcześniej pełnił funkcje wicedyrektora wykonawczego (od września 2007 do grudnia 2009 roku) i wiceprezesa oraz dyrektora finansowego (od lutego 2001 do sierpnia 2007 roku) w tej firmie.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.