Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia

Personalia

Informacje na temat osób: zmiany na stanowiskach, nagrody, gratulacje, nekrologi.

Reorganizacja HP

Vyomesh Joshi, IPG (Imaging and Printing Group) Executive Vice President w firmie HP, odszedł w efekcie „zmian organizacyjnych”. Joshiemu, który zakończył 31-letnią karierę w HP, przypisuje się zwiększenie przychodów działu z 19 miliardów dolarów US do 26. Działy IPG i PSG (Personal Systems Group) zostały połączone, a ich kierownictwo objął Todd Bradley, który od 2005 roku pełnił funkcję Executive Vice President PSG.

Nowy dyrektor sprzedaży w firmie Highcon

Od początku kwietnia Nigel Tracey zajmuje stanowisko International Sales Director w firmie Highcon Systems Ltd. Odpowiada za pozyskiwanie nowych partnerów na świecie i wspiera rozwój bazy klientów inwestujących w rozwiązania Euclid.

Nowy menedżer ds. rozwoju w firmie Meech

Firma Meech International podała do wiadomości, że Donald Lewis objął stanowisko Business Development Manager i odpowiada za rozwój oraz wparcie firmy Meech na nowych obszarach rynku.

Nowy prezes w firmie Presstek

Firma Presstek, Inc., dostawca rozwiązań do “cyfrowego offsetu”, ogłosiła, że Axel Thien został prezesem firmy na region EAMER: Europa, Afryka i Bliski Wschód.

Agnieszka Poczekaj managerem sprzedaży Pageflex

Polskim oddziałem firmy Pageflex, wkraczającej na nasz rynek, będzie zarządzać Agnieszka Poczekaj, manager sprzedaży produktów Pageflex w Europie Centralnej i Wschodniej. Ma ona duże doświadczenie w kierowaniu sprzedażą i w marketingu w branży poligraficznej.

Zmarł Leonard Cichocki

W dniu 18 marca 2012 roku w wieku 85 lat zmarł Leonard Cichocki, zasłużony drukarz, założyciel i współwłaściciel Zakładu Poligraficznego „Akcydens”. Uroczystość pogrzebowa odbyła się 28 marca w kościele św. Izydora w Markach.
Redakcja „Świata DRUKU” łączy się w smutku z synem i całą rodziną zmarłego.

Awans dyrektora handlowego RotaDyne Polska

W dniu 8 marca bieżącego roku, po dwóch latach pracy w firmie, Krzysztof Jasiński, dyrektor handlowy RotaDyne Polska, został awansowany na stanowisko CEE Sales Managera koncernu RotaDyne. Będzie odpowiedzialny m.in. za rozwój firmy RotaDyne w regionie Europy Centralnej i Wschodniej.

Nowy dyrektor zarządzający DirectSmile

Firma DirectSmile, dostarczająca wysokiej jakości oprogramowanie przeznaczone na rynek związany bezpośrednio z marketingiem crossmediowym, personalizacją oraz rozwiązaniami web-to-print, ma nowego dyrektora zarządzającego. Stanowisko Managing Directora objął Harry Raaphorst.

Waldemar Lipka już nie jest prezesem OZGrafu

W dniu 1 marca br. Waldemar Lipka przestał być prezesem OZGrafu – Olsztyńskich Zakładów Graficznych. Jak zapowiadano, swoją misję pełnił do końca lutego.

Nowy prezes zarządu Papyrus Polska

W dniu 1 lutego br. Paweł Bielak przestał być prezesem zarządu Papyrus Polska. Tego samego dnia obowiązki szefa firmy przejął Dan Andersson, jednocześnie Senior Vice President Papyrus Europy Południowo-Wschodniej (SEE Cluster).

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.