Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Agfa wzmacnia zespół

Agfa wzmacnia zespół

Agfa poinformowała o powierzeniu Mike’owi Horstenowi stanowiska Global Business Managera ds. rozwiązań atramentowych z serii InterioJet, przeznaczonych dla sektora dekoracji wnętrz, głównie do produkcji podłóg laminowanych, okładzin ściennych i mebli. Zadaniem nowego menadżera, za którym stoi 30-letnie doświadczenie w strategii marketingowej i rozwoju sprzedaży w branży poligraficznej, będzie intensywny rozwój tego obszaru działalności producenta.

Mike Horsten wcześniej pracował w HP, gdzie był odpowiedzialny za produkcję grafiki wielkoformatowej w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, oraz kierował zespołem ds. rozwoju tekstyliów w regionie EMEA. Przedtem pracował w Mimaki Europe, był też współzałożycielem firmy ColorGATE, zajmującej się dostarczaniem oprogramowania dla sektora druku wielkoformatowego i przemysłowego (która następnie została przejęta przez Ricoh). Horsten przez 15 lat prowadził również własną drukarnię wielkoformatową i działał jako konsultant ds. zarządzania w różnych firmach na całym świecie.

Na nowym stanowisku Mike Horsten będzie przeprowadzał badania rynkowe, określał strategie marketingowe i sprzedażowe oraz pomagał modernizować produkty Agfa. Będzie też koordynował i monitorował wszystkie globalne działania sprzedażowe dla InterioJet, a także zarządzał współpracą z kluczowymi klientami w branży, pracując w belgijskiej centrali firmy w Mortsel.

Tom Cloots, dyrektor Industrial Inkjet w firmie Agfa, powiedział: „Cieszymy się, że możemy powitać Mike’a i skierować go na szybko rozwijający się rynek przemysłowego druku atramentowego, gdzie będzie rozwijał rozwiązania atramentowe. Mike pomoże przyspieszyć rozwój w branży podłóg i mebli. Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu doskonale pasuje do naszej organizacji”.

Mike Horsten powiedział: „Dołączenie do zespołu Agfy to dla mnie nowy, ważny rozdział w życiu, podobnie jak działalność InterioJet na rynku przemysłowych maszyn atramentowych, stwarzająca wyjątkowe możliwości biznesowe dla klientów na całym świecie. Z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie działań w ramach dalszego rozwoju przemysłowej części firmy Agfa zajmującej się drukiem atramentowym. Mamy wszystkie atuty, aby wykorzystać aktualne trendy rynkowe”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Sappi, producent papierów z dodatkowymi funkcjonalnościami, przeznaczonych dla rynku opakowań, podczas październikowych targów w Amsterdamie zaprezentuje poszerzone portfolio powlekanych (Transjet Tacky Industrial) i niepowlekanych (Basejet) papierów sublimacyjnych, w pełni nadających się do recyklingu i mających certyfikat FSC. Na stoisku będą również promowane papiery do atramentowych drukarek wielkoformatowych (Scrolljet i Swiss Matt), nowe tektury Fusion Nature Plus do produkcji opakowań, POS-ów lub toreb na zakupy, oraz produkty z gamy Silicone Base Papers (do takich zastosowań jak oklejanie samochodów, reklama zewnętrzna i produkcja materiałów biurowych).

Podczas zbliżających się międzynarodowych targów druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo (Amsterdam, 12–15 października 2021 r.) firma EFI Reggiani zaprezentuje drukarkę Terra Silver o szerokości 1,8 m, wykorzystującą specjalne atramenty pigmentowe Terra, dzięki którym oferuje zrównoważony druk wysokiej jakości bezpośrednio na tkaninie i w krótkim procesie (bez parowania, prania i stosowania stentera). Goście stoiska będą też mogli dowiedzieć się więcej o nowej EFI Reggiani Hyper – najnowszej, superwydajnej maszynie cyfrowej do przemysłowego druku na tekstyliach i skanowania, a także o nowej drukarce skanującej EFI Reggiani Blaze, która powstała, by pomóc firmom tekstylnym przebić się z sukcesem do świata przemysłowego drukowania tekstyliów.

Podczas międzynarodowych targów druku FESPA Global Print Expo 2021, które odbędą się w dn. 12–15 października w Amsterdamie, Canon po raz pierwszy zaprezentuje plotery Colorado 1630 i Arizona 135 GT oraz kompletny zestaw do produkcji tapet w technologii UVgel Wallpaper Factory. To kolejne modele ze znanych serii drukarek wielkoformatowych, wzbogacone o nowe funkcjonalności. Goście targów będą mogli zapoznać się z szerokim wachlarzem zastosowań nowych maszyn podczas prezentacji pod hasłem „A Taste of Colour”.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.