Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Artur Cajler regionalnym menedżerem sprzedaży AVT

Artur Cajler regionalnym menedżerem sprzedaży AVT

Z początkiem maja br. Artur Cajler objął stanowisko regionalnego menedżera sprzedaży AVT, odpowiedzialnego za rynki Polski, Czech i Słowacji. Swoimi działaniami ma wzmocnić pozycję firmy w tym regionie Europy, m.in. wspierając działania handlowe, prowadzone przez autoryzowanego partnera biznesowego AVT w naszym kraju – System P. Jednym z kluczowych zadań, jakie stawia przed sobą Artur Cajler, jest dalsza rozbudowa bazy polskich klientów AVT, wśród których są znaczące zakłady poligraficzne, specjalizujące się w produkcji etykiet i opakowań.

AVT, z siedzibą w Izraelu, działa w obszarze zaawansowanych systemów inspekcji wstęgi w maszynach drukujących i urządzeniach peryferyjnych oraz specjalistycznego oprogramowania workflow. Dynamiczny rozwój rynku opakowań i etykiet, rosnąca baza klientów w Europie Środkowo-Wschodniej i konieczność wzmocnienia marki AVT w tym regionie wpłynęły na niedawne zmiany personalne w strukturach firmy. Na początku br. Ferruccio Gambelunghe objął stanowisko szefa sprzedaży odpowiedzialnego za Europę Południową i Wschodnią, zaś od maja br. część tego obszaru – obejmująca Polskę, Czechy i Słowację – znajduje się w gestii Artura Cajlera.
„Moja aktywność w tym regionie Europy uwzględnia trzy aspekty. Pierwszy to bieżąca współpraca i wsparcie dla naszego polskiego partnera biznesowego – firmy System P, kierowanej przez Piotra Skłodowskiego – oraz stworzenie analogicznych kanałów sprzedaży w Czechach i na Słowacji. Drugi obejmuje prowadzoną przeze mnie współpracę B2B z klientami, uwzględniającą kompleksowość projektów – od wyszukania potencjalnego nabywcy, poprzez cały proces sprzedaży i wdrożenia, aż po opiekę posprzedażową. Trzeci to działania marketingowe, mające na celu zwiększenie świadomości marki AVT we wszystkich trzech krajach, za które jestem odpowiedzialny” – mówi Artur Cajler.
AVT (Advanced Vision Technology) to firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i wdrażaniu zaawansowanych systemów 100% inspekcji wstęgi. Są one dedykowane na rynki produkcji wąsko- i szerokowstęgowej, realizowanej głównie w technice flekso i rotograwiury, jak też z myślą o zadrukowywaniu podłoży metalowych w technice offsetu arkuszowego. Systemy instaluje się w maszynach drukujących (w trybie inline) bądź na urządzeniach peryferyjnych (np. przewijarkach), gdzie kontrola jakości następuje offline – po wydrukowaniu danej partii materiału. Za sprawą przejęcia amerykańskiej firmy GMI oferta AVT wzbogacona została w specjalistyczne oprogramowanie workflow, dedykowane na rynek etykiet i opakowań.
„Moim zadaniem jest zwiększenie sprzedaży na rynkach Polski, Czech i Słowacji oraz rozpowszechnienie wiedzy na temat bogatej i stale rozszerzanej oferty AVT – kontynuuje Artur Cajler. – Z tego względu chcemy zaznaczyć naszą obecność na różnego rodzaju imprezach branżowych, zarówno o charakterze targowym, jak i konferencyjnym, jak też informować klientów na bieżąco o wprowadzanych nowościach produktowych i realizowanych wdrożeniach”.
Artur Cajler jest związany z branżą poligraficzną od wielu lat. Do niedawna pracował w polskim oddziale Agfa Graphics, gdzie m.in. pełnił funkcję regionalnego kierownika sprzedaży, odpowiedzialnego za wdrożenia wielkoformatowych ploterów inkjetowych, a wcześniej – systemów CtP i płyt offsetowych. W latach 2004–2006 był związany z firmą Océ Poland, wcześniej zaś – z takimi producentami jak Ricoh, Gestetner czy IBM.
Artur Cajler jest ojcem dwóch córek w wieku 11 i 5 lat. W wolnych chwilach oprócz nauki i zabawy z dziećmi jeździ na motocyklu, na nartach oraz regularnie odwiedza kluby fitness. W domowym zaciszu natomiast często sięga do książek historycznych.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.