Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Asahi Photoproducts zatrudnia ekspertów flekso

Asahi Photoproducts zatrudnia ekspertów flekso

Od lewej: Dennis Hubbeling, Stephan Doppelhammer, Aki Kato, André Jochheim

Firma Asahi Photoproducts, od 1971 roku dostarczająca na rynek fotopolimerowe płyty wykorzystywane we fleksografii, przedstawiła trzech nowych członków swojego europejskiego zespołu. Europejski oddział firmy pozyskuje nowych specjalistów, aby zaoferować jak najlepsze wsparcie drukarniom fleksograficznym, poprzez promowanie opracowanej przez siebie technologii produkcji płyt fleksograficznych.

Swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie druku fleksograficznego w produkcji etykiet i opakowań, mają wnieść do firmy Asahi Stephan Doppelhammer, André Jochheim i Dennis Hubbeling.

Funkcję menedżera sprzedaży Asahi Photoproducts Europe obejmie Stephan Doppelhammer. Będzie on bezpośrednio odpowiedzialny za rozwój działalności przedsiębiorstwa. Posiada on 25 lat doświadczenia w przemyśle druku etykiet i opakowań. Dotychczas Doppelhammer związany był z firmą QuadTech, oferującą rozwiązania z zakresu inspekcji druku, jako Global Market Manager w dziale opakowań.

André Jochheim, dotychczasowy Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w niemieckiej firmie TLS Anilox, od 19 lat zajmuje się drukiem i produkcją opakowań. Swoją karierę zawodową rozpoczynał od pracy w firmach Inometa i Zecher, specjalizujących się w produkcji wałków rastrowych. W Asahi Photoproducts Jochheim przejmie obowiązki menedżera sprzedaży i będzie odpowiadać za sprzedaż na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

W roli przedstawiciela handlowo-technicznego do niemieckiego zespołu handlowców Asahi Photoproducts dołączy Dennis Hubbeling. W czasie 13-stu lat swojej dotychczasowej kariery zawodowej zajmował się m.in. sprzedażą i doradztwem technicznym w firmie Schawk (poprzednio Saueressig Flexo).

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Drodzy Czytelnicy!

Marzec to miesiąc, w którym nie tylko przyroda, ale i nasz miesięcznik nabiera konkretnych kształtów. O co chodzi? Oczywiście o druk przestrzenny oraz innowacyjne opakowania. W tym numerze skupimy się właśnie na tych dwóch tematach. Będziemy ponadto pisać o etykietach, markach własnych, maszynach i urządzeniach do produkcji opakowań, uszlachetnianiu i znakowaniu. Nie zapomnimy również o tym, co na końcu łańcucha, czyli systemach gospodarowania odpadami.

"Aby określić drukowalność różnych tekstur za pomocą techniki tampondruku, mniej więcej 20 lat temu przeprowadziliśmy testy na ponad 60 płytach Mold-Tech z nierówną powierzchnią. Jednak przez ten czas wiele się zmieniło..." – mówi John Kaverman, prezes Pad Print Pros, niezależnej firmy konsultingowej specjalizującej się w tampondruku.

Od niedawna w ofercie bydgoskiej firmy znajduje się płynny laminator StarLam. Urządzenie może nanosić powłokę na bazie wody na cyfrowe wydruki o szerokości nieprzekraczającej 1,6 metra – banery, billboardy, płótna, znaki drogowe, pokrycia ścian, druki wielobarwne i inne.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu