Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Asahi Photoproducts zatrudnia ekspertów flekso

Asahi Photoproducts zatrudnia ekspertów flekso

Od lewej: Dennis Hubbeling, Stephan Doppelhammer, Aki Kato, André Jochheim

Firma Asahi Photoproducts, od 1971 roku dostarczająca na rynek fotopolimerowe płyty wykorzystywane we fleksografii, przedstawiła trzech nowych członków swojego europejskiego zespołu. Europejski oddział firmy pozyskuje nowych specjalistów, aby zaoferować jak najlepsze wsparcie drukarniom fleksograficznym, poprzez promowanie opracowanej przez siebie technologii produkcji płyt fleksograficznych.

Swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie druku fleksograficznego w produkcji etykiet i opakowań, mają wnieść do firmy Asahi Stephan Doppelhammer, André Jochheim i Dennis Hubbeling.

Funkcję menedżera sprzedaży Asahi Photoproducts Europe obejmie Stephan Doppelhammer. Będzie on bezpośrednio odpowiedzialny za rozwój działalności przedsiębiorstwa. Posiada on 25 lat doświadczenia w przemyśle druku etykiet i opakowań. Dotychczas Doppelhammer związany był z firmą QuadTech, oferującą rozwiązania z zakresu inspekcji druku, jako Global Market Manager w dziale opakowań.

André Jochheim, dotychczasowy Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w niemieckiej firmie TLS Anilox, od 19 lat zajmuje się drukiem i produkcją opakowań. Swoją karierę zawodową rozpoczynał od pracy w firmach Inometa i Zecher, specjalizujących się w produkcji wałków rastrowych. W Asahi Photoproducts Jochheim przejmie obowiązki menedżera sprzedaży i będzie odpowiadać za sprzedaż na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

W roli przedstawiciela handlowo-technicznego do niemieckiego zespołu handlowców Asahi Photoproducts dołączy Dennis Hubbeling. W czasie 13-stu lat swojej dotychczasowej kariery zawodowej zajmował się m.in. sprzedażą i doradztwem technicznym w firmie Schawk (poprzednio Saueressig Flexo).

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Lato za pasem, najwyższa pora przygotować dla Państwa interesującą lekturę. W lipcowo-sierpniowym wydaniu „Świata DRUKU” napiszemy m.in. o druku cyfrowym w małym formacie, rozwiązaniach dla wielkiego formatu, druku na tekstyliach, komunikacji wizualnej i druku dla rynku reklamy, marketingu w poligrafii, rynku reklamy w Polsce, upominkach reklamowych i nowoczesnym dziale DTP. Jest to wydanie przygotowywane na targi FestiwalDruku.pl i będzie ono tam bezpłatnie dystrybuowane. Zachęcamy do przesyłania informacji prasowych, zwłaszcza wystawców Festiwalu prosimy o przesyłanie targowych zapowiedzi.

Pełną parą przygotowujemy się do kolejnego, bardzo ważnego dla nas wydarzenia. Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. i miesięcznik „Świat DRUKU” działają na polskim rynku poligraficznym już od 25 lat. Uroczyście uczcimy ten jubileusz 5 września br. w Teatrze im. S. Jaracza w Łodzi przy ul. Kilińskiego 45, podczas konferencji „Poligrafia wczoraj, dziś i jutro”. Jednak zanim się spotkamy, oddamy w Państwa ręce specjalne polsko-angielskie wydanie „Świata DRUKU”, również zatytułowane „Poligrafia wczoraj, dziś i jutro”.

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za liczny udział w tegorocznej, siódmej już edycji konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”, zorganizowanej przez nasze wydawnictwo. Mamy nadzieję, że wyjechali Państwo z Trzebawia bogatsi o wiedzę i nowe doświadczenia. Liczymy, że za rok spotkamy się w podobnym, a nawet większym gronie. Podziękowania kierujemy także do patronów konferencji – Instytutu Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej i Polskiej Izby Opakowań – oraz jej współorganizatorów, firm: EFI, Esko, Koenig & Bauer, SCORPIO, Siegwerk, X-Rite. Na relację z wydarzenia zapraszamy do wrześniowego wydania „Świata DRUKU”.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu