Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Asahi Photoproducts zatrudnia ekspertów flekso

Asahi Photoproducts zatrudnia ekspertów flekso

Od lewej: Dennis Hubbeling, Stephan Doppelhammer, Aki Kato, André Jochheim

Firma Asahi Photoproducts, od 1971 roku dostarczająca na rynek fotopolimerowe płyty wykorzystywane we fleksografii, przedstawiła trzech nowych członków swojego europejskiego zespołu. Europejski oddział firmy pozyskuje nowych specjalistów, aby zaoferować jak najlepsze wsparcie drukarniom fleksograficznym, poprzez promowanie opracowanej przez siebie technologii produkcji płyt fleksograficznych.

Swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie druku fleksograficznego w produkcji etykiet i opakowań, mają wnieść do firmy Asahi Stephan Doppelhammer, André Jochheim i Dennis Hubbeling.

Funkcję menedżera sprzedaży Asahi Photoproducts Europe obejmie Stephan Doppelhammer. Będzie on bezpośrednio odpowiedzialny za rozwój działalności przedsiębiorstwa. Posiada on 25 lat doświadczenia w przemyśle druku etykiet i opakowań. Dotychczas Doppelhammer związany był z firmą QuadTech, oferującą rozwiązania z zakresu inspekcji druku, jako Global Market Manager w dziale opakowań.

André Jochheim, dotychczasowy Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w niemieckiej firmie TLS Anilox, od 19 lat zajmuje się drukiem i produkcją opakowań. Swoją karierę zawodową rozpoczynał od pracy w firmach Inometa i Zecher, specjalizujących się w produkcji wałków rastrowych. W Asahi Photoproducts Jochheim przejmie obowiązki menedżera sprzedaży i będzie odpowiadać za sprzedaż na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

W roli przedstawiciela handlowo-technicznego do niemieckiego zespołu handlowców Asahi Photoproducts dołączy Dennis Hubbeling. W czasie 13-stu lat swojej dotychczasowej kariery zawodowej zajmował się m.in. sprzedażą i doradztwem technicznym w firmie Schawk (poprzednio Saueressig Flexo).

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Kto jeszcze nie odnowił prenumeraty „Świata DRUKU” na rok 2021 lub waha się, czy dołączyć do grona stałych czytelników naszego miesięcznika, niech się spieszy, bo już wkrótce światło dzienne ujrzy styczniowy numer, a w nim wiele bardzo ciekawych artykułów. Napiszemy m.in. o trendach w projektowaniu opakowań oraz w komunikacji wizualnej, będzie też o sublimacji, sitodruku, tampondruku i druku zmiennych danych w wielkim formacie, oraz o prognozach dla rynku książki…
Szczegółowe informacje dotyczące prenumeraty znajdą Państwo TUTAJ. Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych. Zapraszamy!

Ze względu na odwołanie targów Rema firma Atrium organizuje dodatkową edycję odbywających się cyklicznie dni otwartych poświęconych drukowi wielkoformatowemu. Wydarzenie, któremu patronuje „Świat DRUKU”, odbędzie się w dniach 3–5 lutego br. w opolskim centrum demonstracyjnym dystrybutora. Uczestnicy będą mogli poznać możliwości i przetestować kilkanaście maszyn takich marek jak Mutoh, EFI, Artemis, Summa, Neolt oraz media do druku marki Ikonos. Będzie także można zasięgnąć porad specjalistów w sprawie optymalnego doboru rozwiązań.

Nowa edycja Katalogu Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych 2021 jest już na rynku. Publikacja ta stanowi praktyczny przewodnik i skuteczne narzędzie dla pracowników działów marketingu i promocji, prezentujące bazę liderów rynku upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy. Katalog PIAP 2021 w wersji drukowanej powstał w nakładzie 5 tys. egzemplarzy, dostępny jest również w wersji online.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.