Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Były dyrektor Graph-Tech dołącza do Mouvent

Były dyrektor Graph-Tech dołącza do Mouvent

Na stanowisko Chief Businness Officera (CBO) w firmie Mouvent mianowany został Reto Simmen. Poprzednio pełnił on funkcję dyrektora generalnego w szwajcarskiej firmie Graph-Tech oferującej sprzęt, oprogramowanie, materiały i wsparcie serwisowe dla inkjetu. Za kadencji Simmena, Graph-Tech odnotował dwucyfrowy wzrost obrotów, podwajając w tym okresie liczbę pracowników.

Reto Simmen będzie odpowiedzialny za marketing, sprzedaż i usługi serwisowe, a jego bezpośrednim przełożonym będzie Simon Rothen, CEO Mouvent. Będzie nadzorować działania marketingowe i globalne kanały sprzedaży w celu zapewnienia właściwej koordynacji i spójności komunikacji oraz wdrażania produktów firmy Mouvent. Reto Simmen został zobowiązany do opracowania organizacji serwisu, zapewniającej najlepsze w klasie wsparcie dla klientów firmy.

Simon Rothen, Chief Executive Officer, Mouvent: „Jest nam bardzo miło powitać Reto w zespole zarządzającym Mouvent. W naszych szeregach skupiamy kilka znakomitości branżowych, a Reto również się do nich zalicza. W firmie Mouvent chcemy zmienić oblicze druku cyfrowego, a dzięki połączeniu innowacyjnej technologii i naszego personelu, wierzę, że tego dokonamy”.

Reto Simmen, Chef Business Officer, Mouvent: “Jestem bardzo podekscytowany dołączeniem do Mouvent i perspektywą uczestnictwa w projekcie, który jest w stanie zupełnie zrewolucjonizować ten segment przemysłu. Wprost nie mogę się doczekać, aby wspomóc firmę w osiągnięciu pełni jej możliwości”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Fujifilm poinformowała o wprowadzeniu na rynek Jet Press 750S – trzeciej generacji arkuszowej maszyny inkjetowej w formacie B2, będącej – jak zapewnia producent – najszybszym rozwiązaniem na rynku w swojej klasie. Uwzględnia ona szereg udoskonalonych i wzbogaconych funkcji oraz parametrów, znanych z modelu Jet Press 720S.

Inwestycja w urządzenie do lakierowania wybiórczego UV 3D Duplo DuSense DDC-810 to jeden z kroków firmy Badge4U, by zaproponować rynkowi nowe podejście do małego znaczka reklamowego i innych oferowanych przez siebie produktów.

W dniach 12–14 marca 2019 r. na terenie Munich Trade Fair Centre w Niemczech odbędzie się czwarta edycja targów CCE International – jedynej w Europie wystawy handlowej z dziedziny produkcji oraz obróbki tektury falistej i kartonu. Równocześnie odbędą się już po raz jedenasty targi poświęcone obróbce papieru, foli i taśm – ICE Europe.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu