Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Były dyrektor Graph-Tech dołącza do Mouvent

Były dyrektor Graph-Tech dołącza do Mouvent

Na stanowisko Chief Businness Officera (CBO) w firmie Mouvent mianowany został Reto Simmen. Poprzednio pełnił on funkcję dyrektora generalnego w szwajcarskiej firmie Graph-Tech oferującej sprzęt, oprogramowanie, materiały i wsparcie serwisowe dla inkjetu. Za kadencji Simmena, Graph-Tech odnotował dwucyfrowy wzrost obrotów, podwajając w tym okresie liczbę pracowników.

Reto Simmen będzie odpowiedzialny za marketing, sprzedaż i usługi serwisowe, a jego bezpośrednim przełożonym będzie Simon Rothen, CEO Mouvent. Będzie nadzorować działania marketingowe i globalne kanały sprzedaży w celu zapewnienia właściwej koordynacji i spójności komunikacji oraz wdrażania produktów firmy Mouvent. Reto Simmen został zobowiązany do opracowania organizacji serwisu, zapewniającej najlepsze w klasie wsparcie dla klientów firmy.

Simon Rothen, Chief Executive Officer, Mouvent: „Jest nam bardzo miło powitać Reto w zespole zarządzającym Mouvent. W naszych szeregach skupiamy kilka znakomitości branżowych, a Reto również się do nich zalicza. W firmie Mouvent chcemy zmienić oblicze druku cyfrowego, a dzięki połączeniu innowacyjnej technologii i naszego personelu, wierzę, że tego dokonamy”.

Reto Simmen, Chef Business Officer, Mouvent: “Jestem bardzo podekscytowany dołączeniem do Mouvent i perspektywą uczestnictwa w projekcie, który jest w stanie zupełnie zrewolucjonizować ten segment przemysłu. Wprost nie mogę się doczekać, aby wspomóc firmę w osiągnięciu pełni jej możliwości”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Jeden z wiodących światowych producentów masy celulozowej, papierów specjalistycznych, opakowaniowych, graficznych i biomateriałów - firma Sappi – przejęła od holdingu Cham Paper Group (CPG) jeden z podmiotów, specjalizujący się w produkcji papierów specjalistycznych. Transakcja o wartości niemal 150 milionów dolarów obejmuje przejęcie należących do CPG papierni Carmignano i Condino we Włoszech, przedsiębiorstwa zajmującego się obrazowaniem cyfrowym z siedzibą w szwajcarskim Cham, wszystkich marek i know-how.

W grudniu zeszłego roku firma Scodix rozpoczęła sprzedaż cyfrowej prasy uszlachetniającej E106. Pierwsze egzemplarze trafią do klientów z Europy i USA w pierwszym kwartale 2018 roku. Podczas Dni Otwartych, odbywających się w dniach 4-6 grudnia 2017 roku w zakładzie Gundlach Packaging Group w niemieckim Oerlinghausen – miejscu europejskich beta-testów maszyny - można było oglądać pracę maszyny „na żywo”.

Poprzez przejęcie firmy Van Son wraz z podległą jej Van Son Holland Ink Corporation of America firma T&K Toka zamierza rozszerzyć swoją działalność na terenie Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i obu Ameryk. Celem firmy T&K Toka, notowanej na tokijskiej giełdzie, jest poprawa poziomu usług serwisowych oraz rozwinięcie portfolio produktów do druku UV i offsetowego. Rodzinna firma Van Son, mająca siedzibę w holenderskim Hilversum, od 145 lat zajmuje się produkcją farb do offsetowego druku arkuszowego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu