Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Były dyrektor Graph-Tech dołącza do Mouvent

Były dyrektor Graph-Tech dołącza do Mouvent

Na stanowisko Chief Businness Officera (CBO) w firmie Mouvent mianowany został Reto Simmen. Poprzednio pełnił on funkcję dyrektora generalnego w szwajcarskiej firmie Graph-Tech oferującej sprzęt, oprogramowanie, materiały i wsparcie serwisowe dla inkjetu. Za kadencji Simmena, Graph-Tech odnotował dwucyfrowy wzrost obrotów, podwajając w tym okresie liczbę pracowników.

Reto Simmen będzie odpowiedzialny za marketing, sprzedaż i usługi serwisowe, a jego bezpośrednim przełożonym będzie Simon Rothen, CEO Mouvent. Będzie nadzorować działania marketingowe i globalne kanały sprzedaży w celu zapewnienia właściwej koordynacji i spójności komunikacji oraz wdrażania produktów firmy Mouvent. Reto Simmen został zobowiązany do opracowania organizacji serwisu, zapewniającej najlepsze w klasie wsparcie dla klientów firmy.

Simon Rothen, Chief Executive Officer, Mouvent: „Jest nam bardzo miło powitać Reto w zespole zarządzającym Mouvent. W naszych szeregach skupiamy kilka znakomitości branżowych, a Reto również się do nich zalicza. W firmie Mouvent chcemy zmienić oblicze druku cyfrowego, a dzięki połączeniu innowacyjnej technologii i naszego personelu, wierzę, że tego dokonamy”.

Reto Simmen, Chef Business Officer, Mouvent: “Jestem bardzo podekscytowany dołączeniem do Mouvent i perspektywą uczestnictwa w projekcie, który jest w stanie zupełnie zrewolucjonizować ten segment przemysłu. Wprost nie mogę się doczekać, aby wspomóc firmę w osiągnięciu pełni jej możliwości”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Wczoraj (15 maja) gościliśmy w łódzkim Bionanoparku na premierze nowego modelu drukarki 3D Ultimaker S5. Na relację z tego wydarzenia zapraszamy do jednego z kolejnych wydań "Świata DRUKU". Natomiast zainteresowanych technologiami przyrostowymi zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu organizowanym przez dystrybutora urządzeń Ultimaker – firmę get3D.

Miło nam zaprosić Państwa na tegoroczną, siódmą już edycję konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”, organizowaną przez wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawcę miesięcznika „Świat DRUKU” w ramach Akademii Wiedzy. Tym razem spotkamy się w dniach 14–15 czerwca br. w Centrum Konferencyjno-Hotelowym Delicjusz w Trzebawiu k. Poznania, ul. Poznańska 1.

Drodzy Czytelnicy,

po dwóch miesiącach wyjątkowo intensywnej pracy nad numerami kwietniowym i majowym zaczynamy już przygotowania do wydania czerwcowego. „Świat DRUKU” – zgodnie ze swoją dewizą – stara się dotrzeć wszędzie, tymczasem późna wiosna to czas wielu wydarzeń branżowych...

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu