Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / CEO EFI ustępuje ze stanowiska

CEO EFI ustępuje ze stanowiska

Guy Gecht, pełniący od stycznia 2010 roku funkcję CEO firmy EFI, podjął decyzję o ustąpieniu ze stanowiska. Będzie pełnił swoje obowiązki do momentu ogłoszenia jego następcy, a później ograniczy swoją rolę w EFI do członkostwa w radzie dyrektorów.
Gecht związany jest z EFI od 1995 roku. Na początku swojej działalności w tej firmie pełnił funkcję prezesa, kierując m.in. wprowadzaniem na rynek pierwszego poligraficznego oprogramowania workflow kalifornijskiej firmy. W latach 1996–99 pracował w dziale serwerów Fiery, pod koniec tego okresu pełnił funkcję wiceprezesa i dyrektora generalnego ds. produktów Fiery.

Zanim trafił do EFI, Guy Gecht był dyrektorem technicznym firmy Interro Systems, zajmował także kierownicze stanowiska w firmach zajmujących się oprogramowaniem – ASP i Apple Israel. Przez pięć lat był oficerem Sił Obronnych Izraela. Ukończyl studia matematyczne i informatyczne na Uniwersytecie Ben Guriona w Izraelu.
Guy Gecht był dopiero trzecim CEO w prawie trzydziestoletniej historii firmy EFI. Zarządzane przez niego przedsiębiorstwo systematycznie się rozwijało, przekraczając poziom 1 mld rocznego dochodu. Bezpośrednio przed ogłoszeniem jego ustąpienia EFI wydało raport, w którym poinformowano o sześcioprocentowym wzroście dochodów w drugim kwartale 2018 w ujęciu rok do roku (261,1 mln dolarów wobec 247 mln w ubiegłym roku). Firma EFI skorzystała z usług agencji konsultingowej Spencer Stuart, która ma znaleźć kandydata na nowego CEO.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma specjalizująca się w produkcji folii do opakowań giętkich, laminatów i etykiet ogłosiła wprowadzenie do oferty nowej metalizowanej folii z polipropylenu.

Firma Derya, autoryzowany dystrybutor japońskich maszyn Horizon, zainstalowała w inowrocławskiej drukarni urządzenie StichLiner Mark III wraz z podajnikiem HOF 400. Była to pierwsza taka instalacja w kraju.

Od września w ofercie Epsona znajdą się nowe bezprzewodowe urządzenia z serii T. Wielkoformatowe modele SureColor T3100 i T5100 mają się sprawdzić przede wszystkim w firmach inżynieryjnych i architektonicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu