Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Christof Schnell dołączy do Schumacher Packaging

Christof Schnell dołączy do Schumacher Packaging

Z dniem 1 lipca 2019 r. do grupy Schumacher Packaging, produkującej opakowania z tektury falistej i litej, dołączy Christof Schnell, który obejmie nowo utworzone stanowisko menedżera łańcucha dostaw surowca do produkcji tektury falistej. Firma w ten sposób chce zapewnić bezpieczeństwo dostaw surowca do produkcji tektury falistej i podkreślić kluczową rolę, jaką odgrywa zaopatrzenie w papier w stale rosnącej produkcji opakowań.

Przed przejściem do Schumacher Packaging Christof Schnell pracował dla fabryki papieru Jass przez cztery dekady, w tym przez ostatnie 20 lat jako kierownik sprzedaży. Na tym stanowisku odpowiedzialny był za zbyt rocznej produkcji firmy w wysokości 1 mln ton surowca papierowego. „To, co mnie w mojej nowej pracy w Schumacher Packaging interesuje, to przejście z półproduktów z tektury falistej na samą tekturę falistą. W perspektywie średnioterminowej musimy wyważyć, które produkty papierowe będziemy nabywać na rynku, które produkować wewnętrznie, a które sprzedawać” – mówi Schnell.

„Ponad 80% przetwarzanego przez nas surowca to brązowa tektura falista pochodząca z recyklingu. Dlatego bardzo cieszy mnie fakt, że nowo utworzone stanowisko obejmie tak doświadczony specjalista z branży papierniczej jak Christof Schnell. Do jego obowiązków należeć będzie nie tylko zaopatrzenie, ale w przyszłości również sprzedaż. W celu zapewnienia niezawodności dostaw otworzyliśmy właśnie w Myszkowie w Polsce własną fabrykę wykorzystującą do produkcji brązową tekturę pochodzącą z recyklingu. Fabryka papieru Jass pozostanie jednak jednym z najważniejszych dostawców grupy Schumacher Packaging” – wyjaśnia Björn Schumacher, dyrektor zarządzający Schumacher Packaging.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Comexi, dostawca rozwiązań dla sektora elastycznych opakowań, poinformował o wdrożeniu inteligentnych okularów ze zdalną łącznością, które umożliwiają wymianę informacji między klientami a działem wsparcia producenta w czasie rzeczywistym i z podglądem pola widzenia użytkownika maszyny. Remote Support z inteligentnymi okularami to system komunikacji zapewniający pomoc techniczną w systemie 24/7, co pomaga skrócić czas przestoju maszyny i znacznie poprawia wydajność produkcji.

Podczas zbliżających się targów FestiwalDruku.pl, które odbędą się w dniach 18–19 września br. w warszawskiej hali EXPO XXI, firma API.PL zaprezentuje szeroką ofertę mediów i podłoży do druku. Będą wśród nich nowości produktowe: tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, media repozycjonowane). Stoisko zostanie podzielone na dwie części – w strefie B2B można będzie poznać ofertę firmy z zakresu druku wielkoformatowego oraz umówić się na prezentację urządzeń w nowym demoroomie, zaś w Strefie Doświadczeń będą prezentowane właściwości i możliwości zastosowania mediów. API.PL przygotowuje również warsztaty praktyczne ze stosowania i aplikowania mediów do druku typu outdoor i indoor.

Firma Wacom zaprezentowała nowy 22” ekran piórkowy z serii Cintiq. Urządzenie ma być tańszą alternatywą dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na któryś z modeli z wyższej serii Cintiq Pro. Pozbawiono je pewnych funkcjonalności (jak rozdzielczość 4K czy nawigowanie za pomocą gestów dotykowych), ale to co najważniejsze dla tabletów tej marki, czyli nadzwyczaj dokładne piórko Wacom Pro Pen 2, jest częścią zestawu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu