Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Christof Schnell dołączy do Schumacher Packaging

Christof Schnell dołączy do Schumacher Packaging

Z dniem 1 lipca 2019 r. do grupy Schumacher Packaging, produkującej opakowania z tektury falistej i litej, dołączy Christof Schnell, który obejmie nowo utworzone stanowisko menedżera łańcucha dostaw surowca do produkcji tektury falistej. Firma w ten sposób chce zapewnić bezpieczeństwo dostaw surowca do produkcji tektury falistej i podkreślić kluczową rolę, jaką odgrywa zaopatrzenie w papier w stale rosnącej produkcji opakowań.

Przed przejściem do Schumacher Packaging Christof Schnell pracował dla fabryki papieru Jass przez cztery dekady, w tym przez ostatnie 20 lat jako kierownik sprzedaży. Na tym stanowisku odpowiedzialny był za zbyt rocznej produkcji firmy w wysokości 1 mln ton surowca papierowego. „To, co mnie w mojej nowej pracy w Schumacher Packaging interesuje, to przejście z półproduktów z tektury falistej na samą tekturę falistą. W perspektywie średnioterminowej musimy wyważyć, które produkty papierowe będziemy nabywać na rynku, które produkować wewnętrznie, a które sprzedawać” – mówi Schnell.

„Ponad 80% przetwarzanego przez nas surowca to brązowa tektura falista pochodząca z recyklingu. Dlatego bardzo cieszy mnie fakt, że nowo utworzone stanowisko obejmie tak doświadczony specjalista z branży papierniczej jak Christof Schnell. Do jego obowiązków należeć będzie nie tylko zaopatrzenie, ale w przyszłości również sprzedaż. W celu zapewnienia niezawodności dostaw otworzyliśmy właśnie w Myszkowie w Polsce własną fabrykę wykorzystującą do produkcji brązową tekturę pochodzącą z recyklingu. Fabryka papieru Jass pozostanie jednak jednym z najważniejszych dostawców grupy Schumacher Packaging” – wyjaśnia Björn Schumacher, dyrektor zarządzający Schumacher Packaging.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Wielkanocny, rodzinny czas za nami, na horyzoncie majówka i spotkania w gronie przyjaciół, tymczasem zespół „Świata DRUKU” intensywnie pracuje nad majowym wydaniem naszego miesięcznika. Przygotowujemy je z myślą o nadchodzących wielkimi krokami targach FESPA Global Print Expo 2019 (Monachium, 14–17.05.2019 r.), targach Film Video Foto (Łódź, 23–25 maja) i Targach Plastpol (Kielce, 28–31 maja), na których będzie ono dystrybuowane.

Polski Drukarz, wydawca magazynu „Świat DRUKU” i organizator szkoleń i konferencji branżowych w ramach Akademii Wiedzy, zaprasza na 2. konferencję „Jak wzmocnić brandy? Projektowanie i produkcja innowacyjnego opakowania”, która odbędzie się 16 maja br. w sali konferencyjnej C w Centrum Expo XXI w Warszawie. Konferencja organizowana jest przy wsparciu firm MERCK, Reprograf-Grafikus i SCORPIO, partnerem wydarzenia jest spółka Multifol. Konferencja jest forum wymiany doświadczeń pomiędzy właścicielami marek, projektantami, agencjami reklamowymi, producentami opakowań, etykiet i materiałów promocyjnych oraz ich dostawcami.

Program wydarzenia zapowiada się niezwykle interesująco.

Już za trzy tygodnie, 14 maja br., w Monachium rozpoczną się targi druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo 2019. Przypominamy, że specjalnie dla naszych Czytelników mamy dwa kody promocyjne, upoważniające do otrzymania bezpłatnego jednodniowego biletu wstępu na to wydarzenie. Wystarczy przy rejestracji na stronie FESPA Global Print Expo podać kod

FESH923 lub FESA931

Koszt biletu przy zakupie on-line bez użycia kodu promocyjnego wynosi 40 euro.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu