Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Członkowie ECMA wybrali nowego prezesa

Członkowie ECMA wybrali nowego prezesa

W głosowaniu przeprowadzonym 8 listopada 2017 roku na walnym zgromadzeniu ECMA w Amsterdamie członkowie Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Kartonu (ECMA) wybrali na prezesa Jeana-Françoisa Roche’a z firmy Graphic Packaging International (GPI).

Jego poprzednik – Andreas Blaschke, członek zarządu grupy Mayr-Melnhof odpowiedzialny za opakowania – ustąpił ze stanowiska po sześciu latach urzędowania, co stanowi najdłuższą kadencję w dziejach tej organizacji. Blaschke pożegnał się z członkami stowarzyszenia już podczas wrześniowego dorocznego kongresu ECMA w swoim rodzinnym mieście - Salzburgu. Wybrany na jego następcę Jean-François Roche, wiceprezes ds. sprzedaży na Europę w firmie GPI, jest związany ze stowarzyszeniem od wielu lat. Był dotychczas członkiem komitetu wykonawczego i przewodniczącym komitetu ds. marketingu i komunikacji.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Po ogłoszonym z końcem maja 2020 r. zawieszeniu targów i kongresów, władze landu Nadrenii Północnej-Westfalii wyraziły zgodę na wznowienie we wrześniu br. organizacji imprez masowych, pod warunkiem spełnienia serii warunków związanych z higieną i bezpieczeństwem uczestników. Messe Düsseldorf informuje, że w związku z ta decyzją opracowało stosowna procedurę postępowania i jest gotowe do przyjęcia gości.

Przez sześć dni, w okresie przypadającym na przełożone targi drupa, Agfa prezentowała w sposób zdalny swoje najnowsze rozwiązania dla druku offsetowego. Podczas sesji online przedstawiciele belgijskiego producenta zaprezentowali ofertę uwzględniającą różne segmenty rynkowe, bazujące na offsecie. Webinaria poprzedziła – przeprowadzona również w trybie online – konferencja prasowa, podczas której zaanonsowano poszczególne premiery rynkowe oraz udoskonalone wersje rozwiązań software’owych i sprzętowych. Wirtualny projekt nosił nazwę Studio 4D48 – taki miał być numer stoiska firmy na targach drupa 2020.

Od czterech lat firma Poligrāfijas grupa Mūkusala z powodzeniem korzysta z narzędzia firmy Fujifilm do składania zleceń i korekty ekranowej online. Jak podkreśla, jego zalety są szczególnie widoczne w czasie obostrzeń spowodowanych pandemią.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.