Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / EFI wzmacnia dział druku inkjetowego

EFI wzmacnia dział druku inkjetowego

Firma EFI poinformowała o powtórnym dołączeniu – po dwóch latach przerwy – do zespołu firmy Scotta Schinlevera w roli dyrektora operacyjnego ds. druku inkjetowego w oddziale EFI w Londonderry, New Hampshire, USA. Będzie odpowiedzialny za maszyny, atramenty i rozwiązania serwisowe w zakresie grafiki wyświetlanej, tekstyliów, opakowań i materiałów budowlanych.

Schinlever karierę w branży druku cyfrowego rozpoczął pod koniec lat 90. XX w. w Xerox Office Systems Group. Od 2001 r. jest związany z EFI – najpierw poprzez zajmowanie się marketingiem drukarek wielkoformatowych VUTEk w firmie, którą następnie przejęło EFI, następnie jako wiceprezes i dyrektor generalny EFI Inkjet Solutions. Przez lata odpowiadał za rozszerzanie oferty przemysłowych drukarek inkjetowych EFI, przyczynił się zwłaszcza do rozwoju maszyn EFI VUTEk i wniósł istotny wkład w proces transformacji analogowo-cyfrowej całej branży poligraficznej. W 2018 r. przeszedł do firmy Gerber Technology, gdzie był prezesem i dyrektorem ds. automatyki.

„Cieszymy się, że Scott wrócił do rodziny EFI, która obecnie ma najsilniejszą pozycję w branży, i która jest w stanie przeprowadzić transformację analogowo-cyfrową w przemysłowej przestrzeni drukarek inkjetowych. Jestem przekonany, że pod kierownictwem Scotta nasza firma osiągnie pozycję lidera w różnych segmentach grafiki wyświetlanej, opakowań, tekstyliów i materiałów budowlanych. Scott ma wiedzę i doświadczenie w zakresie portfolio i zestawu rozwiązań, które umożliwią naszym klientom osiąganie doskonałych wyników. Jesteśmy przekonani, że jako dyrektor odpowiedzialny za przemysłowy druk atramentowy przeniesie on działalność EFI w tym zakresie na wyższy poziom” – powiedział Jeff Jacobson, prezes i dyrektor generalny EFI.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dniach 26–28 maja 2021 r. na terenie Ptak Warsaw Expo odbędą się dwie imprezy wystawiennicze: Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań – Warsaw Pack oraz Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych – Food Tech Expo. Wydarzenia zrzeszające branżę opakowań oraz producentów żywności będą okazją do poznania szerokiej gamy firm, których oferty i usługi mogą pomóc w zapewnieniu różnokierunkowego, a przy tym kompleksowego rozwoju przedsiębiorstwa.

Firma Roland DG zaprezentowała dwa nowe rozwiązania obsługujące szerszy zakres materiałów: serię ploterów drukująco-tnących UV VersaUV LEC2 typu roll-to-roll i plotery płaskie UV VersaUV LEC2 z serii S. Jak podkreśla producent, nowe modele oferują optymalną jakość druku i szerszy zakres zastosowań. Wszystkie modele są już dostępne w całym regionie EMEA.

Zmiany właścicielskie, modyfikacja portfolio, przejęcie kompleksowej obsługi rynku niemieckiego, nowe inwestycje sprzętowe, kolejne wdrożenia i pozyskani klienci z Polski oraz z zagranicy – to najkrótsze podsumowanie działalności polskiego oddziału API Foilmakers w minionym roku.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.