Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / EFI wzmacnia dział druku inkjetowego

EFI wzmacnia dział druku inkjetowego

Firma EFI poinformowała o powtórnym dołączeniu – po dwóch latach przerwy – do zespołu firmy Scotta Schinlevera w roli dyrektora operacyjnego ds. druku inkjetowego w oddziale EFI w Londonderry, New Hampshire, USA. Będzie odpowiedzialny za maszyny, atramenty i rozwiązania serwisowe w zakresie grafiki wyświetlanej, tekstyliów, opakowań i materiałów budowlanych.

Schinlever karierę w branży druku cyfrowego rozpoczął pod koniec lat 90. XX w. w Xerox Office Systems Group. Od 2001 r. jest związany z EFI – najpierw poprzez zajmowanie się marketingiem drukarek wielkoformatowych VUTEk w firmie, którą następnie przejęło EFI, następnie jako wiceprezes i dyrektor generalny EFI Inkjet Solutions. Przez lata odpowiadał za rozszerzanie oferty przemysłowych drukarek inkjetowych EFI, przyczynił się zwłaszcza do rozwoju maszyn EFI VUTEk i wniósł istotny wkład w proces transformacji analogowo-cyfrowej całej branży poligraficznej. W 2018 r. przeszedł do firmy Gerber Technology, gdzie był prezesem i dyrektorem ds. automatyki.

„Cieszymy się, że Scott wrócił do rodziny EFI, która obecnie ma najsilniejszą pozycję w branży, i która jest w stanie przeprowadzić transformację analogowo-cyfrową w przemysłowej przestrzeni drukarek inkjetowych. Jestem przekonany, że pod kierownictwem Scotta nasza firma osiągnie pozycję lidera w różnych segmentach grafiki wyświetlanej, opakowań, tekstyliów i materiałów budowlanych. Scott ma wiedzę i doświadczenie w zakresie portfolio i zestawu rozwiązań, które umożliwią naszym klientom osiąganie doskonałych wyników. Jesteśmy przekonani, że jako dyrektor odpowiedzialny za przemysłowy druk atramentowy przeniesie on działalność EFI w tym zakresie na wyższy poziom” – powiedział Jeff Jacobson, prezes i dyrektor generalny EFI.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Zakład Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej zaprasza na kolejną edycję studiów Podyplomowych „Inżynieria Produkcji w Poligrafii” w roku akademickim 2020/2021. Ich celem jest uzupełnienie wiedzy oraz podniesienie kwalifikacji pracowników wydawnictw, zakładów poligraficznych, nauczycieli szkół o kierunku poligraficznym oraz innych pracowników związanych z przemysłem poligraficznym i opakowaniowym. Rekrutacja trwa do 30 września 2020 r.

Niemiecka firma KHS ogłosiła, że jej system Innopack Kisters oferuje teraz możliwość zbiorczego owijania puszek na żywność i napoje w papier, co stanowi alternatywę dla folii termokurczliwych i opakowań kartonowych.

Drukarnia Totem.com.pl wraz z firmą Konica Minolta ogłosiły konkurs dla grafików na projekt okładki książki uszlachetnionej w technologii 3D Touch. Na jego zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne, łącznie 15 tys. zł. Prace konkursowe przyjmowane są do 25 września br. (liczy się data otrzymania prac przez organizatora), a ogłoszenie wyników nastąpi 22 października br. podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.