Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Firma Drytac przedstawiła nowego dyrektora

Firma Drytac przedstawiła nowego dyrektora

Stanowisko Global Product Managera w firmie Drytac, specjalizującej się w produkcji materiałów samoprzylepnych, obejmie Shaun Holdom. Do obowiązków nowo mianowanego dyrektora należeć będzie zarządzanie istniejącą ofertą Drytac oraz wprowadzaniem na rynek nowych produktów.

Shaun Holdom, którego miejscem pracy będzie siedziba Drytac w Bristolu w Wielkiej Brytanii, obejmie także nadzór nad produktami dla rynku druku wielkoformatowego, profesjonalnej fotografii i oprawiania obrazów, oraz samym drukowaniem i certyfikacją.

Holdom posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w różnych gałęziach przemysłu drukarskiego. Poprzednio pracował w firmie specjalizującej się w produkcji atramentów. Posiada szeroką znajomość mediów, powłok i klejów oraz wiedzę z dziedziny chemii.

Nominację Shauna Holdoma na stanowisko Global Product Manager skomentował Hayden Kelley, prezes firmy Drytac: „Shaun wniesie do firmy Drytac swoje ponad 20-letnie doświadczenie w druku szerokoformatowym oraz wiedzę o różnorodnych technologiach druku i atramentach. Wierzymy, że dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy Shaun Holdom pomoże firmie Drytac rozwijać portfolio oferowanych rozwiązań”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Drodzy Czytelnicy! Wygląda na to, że nareszcie przyszła wiosna. W związku z tym nasza redakcja wrzuca szósty bieg. Już niedługo trafi do Was numer kwietniowy „Świata DRUKU”, a tymczasem chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych do współtworzenia wydania majowego!

W dniach 17 i 18 kwietnia czekamy na Państwa na targach Packaging Innovations w warszawskim Centrum EXPO XXI. Stoisko C2, na które serdecznie zapraszamy, obfituje w pozytywną energię i... numery "Świata DRUKU" :)

„W ostatniej dekadzie zaszła bardzo duża zmiana w podejściu detalistów do marki własnej. Stała się ona jednym z centralnych elementów strategii rynkowej sieci handlowych oraz głównym wyznacznikiem ich pozycji na rynku” – pisze Joanna Kwiczor, ekspertka z branży retail i FMCG. Z jej ciekawego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie kroki podejmują duże sieci handlowe, by za pomocą marek własnych zdominować rynek FMCG.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu