Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Firma Drytac przedstawiła nowego dyrektora

Firma Drytac przedstawiła nowego dyrektora

Stanowisko Global Product Managera w firmie Drytac, specjalizującej się w produkcji materiałów samoprzylepnych, obejmie Shaun Holdom. Do obowiązków nowo mianowanego dyrektora należeć będzie zarządzanie istniejącą ofertą Drytac oraz wprowadzaniem na rynek nowych produktów.

Shaun Holdom, którego miejscem pracy będzie siedziba Drytac w Bristolu w Wielkiej Brytanii, obejmie także nadzór nad produktami dla rynku druku wielkoformatowego, profesjonalnej fotografii i oprawiania obrazów, oraz samym drukowaniem i certyfikacją.

Holdom posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w różnych gałęziach przemysłu drukarskiego. Poprzednio pracował w firmie specjalizującej się w produkcji atramentów. Posiada szeroką znajomość mediów, powłok i klejów oraz wiedzę z dziedziny chemii.

Nominację Shauna Holdoma na stanowisko Global Product Manager skomentował Hayden Kelley, prezes firmy Drytac: „Shaun wniesie do firmy Drytac swoje ponad 20-letnie doświadczenie w druku szerokoformatowym oraz wiedzę o różnorodnych technologiach druku i atramentach. Wierzymy, że dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy Shaun Holdom pomoże firmie Drytac rozwijać portfolio oferowanych rozwiązań”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Onlineprinters z branży e-commerce, znana w Niemczech jako „diedruckerei.de”, od kilku miesięcy używa zszywarki Primera MC produkowanej przez firmę Müller Martini. Jest to trzecie tego typu urządzenie pracujące w drukarni Onlineprinters.

W dniach 21-22 listopada 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się premierowe Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA. Podczas wydarzenia zaprezentuje się ponad 100 wystawców, w gronie których znajdą się firmy, organizacje, instytucje oraz wydawnictwa specjalistyczne związane z produkcją i technologią opakowań, etykiet, druku i recyklingu.

Warszawska drukarnia cyfrowa Blue Space zainwestowała w ostatnim czasie w bigówko-falcerkę Multigraf Touchline CF 375 z oferty Duplo Polska. Jest to zintegrowany system bigujący i falcujący, który łączy obie operacje w jednym procesie i umożliwia bigowanie bez pękania zadrukowanej powierzchni.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu