Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Firma SATO powołuje nowy zespół zarządczy

Firma SATO powołuje nowy zespół zarządczy

Firma SATO powołała nowy zespół zarządzający, którego celem jest zapewnienie firmie pomocy w umacnianiu jej pozycji dostawcy kompleksowych rozwiązań w Europie. Neil Batchelor został powołany na stanowisko General Manager for European Sales (dyrektora generalnego ds. sprzedaży w Europie), zaś Laurent Lassus objął stanowisko General Manager of Marketing and Product Management (dyrektora generalnego ds. marketingu i zarządzania produktem). Detlev Müller będzie sprawował obowiązki dyrektora generalnego regionu DACH (Niemcy, Austria i Szwajcaria) oraz Europy Wschodniej.

Nowy zespół, pod wodzą dyrektora regionu europejskiego SATO, Tetsushi Kondo, skupi się na umocnieniu obecności technologii drukarek do etykiet SATO – w tym także serii NX- niezależnych drukarek przemysłowych – w całym rynku europejskim. Kolejnym kluczowym zadaniem będzie umocnienie relacji firmy SATO z europejskimi partnerami kanału sprzedaży i dystrybutorami w takich segmentach jak żywność i napoje, handel detaliczny, służba zdrowia, logistyka i produkcja.
„Pragniemy dołożyć starań, by nasi klienci w Europie byli zadowoleni, a my, byśmy mogli oferować lepsze produkty i rozwiązania dzięki bezkompromisowemu bezpośredniemu podejściu do rozwiązywania problemów” – powiedział Tetsushi Kondo, dyrektor zarządzający SATO Europe GmbH. – „Dostrzegamy ogromny potencjał rozwoju na rynku europejskim, a nasz najnowszej generacji, nowo otwarty zakład produkcyjny i centrum logistyczne w Polsce to dowód naszego zaangażowania w rozszerzanie działalności w tym regionie. Nowy zespół zarządzający pomoże firmie SATO w realizacji jej wizji zakładającej osięgnięcie pozycji światowego lidera w dziedzinie rozwiązań do automatycznej identyfikacji oraz pozycję najczęściej wybieranego partnera w tej dziedzinie”.

W związku z powołaniem na nowe stanowisko, Neil Batchelor, który obecnie sprawuje obowiązki dyrektora zarządzającego SATO UK, złoży rezygnację z dotychczasowego stanowiska. Działalnością w Wielkiej Brytanii będzie zarządzać nowy dyrektor generalny Jason Wise. Neil będzie nadal wspierać SATO UK w ramach swej nowej europejskiej roli.

Fot. Neil Batchelor

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.