Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Fujifilm wzmacnia dział opakowań cyfrowych w EMEA

Fujifilm wzmacnia dział opakowań cyfrowych w EMEA

Raynald Barillot

Firma Fujifilm Europe poinformowała o powołaniu Raynalda Barillota na stanowisko menedżera kategorii w dziale opakowań cyfrowych na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Będzie on zarządzał portfolio produktów przeznaczonych dla tego sektora poligrafii, podlegając bezpośrednio Manuelowi Schruttowi, szefowi działu opakowań w Fujifilm EMEA.

Raynald Barillot ma ponad 29-letnie doświadczenie zawodowe w branży opakowaniowej we Francji, doświadczenie zdobywał w takich firmach jak Brodart Packaging, SAC Emballages, UNI Packaging, Landa Digital Printing, Schur Flexibles Group i HP.

Stanowisko Raynalda będzie ściśle związane z rozwojem działu opakowań cyfrowych, a do jego podstawowych zadań będzie należało opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju firmy. Raynald będzie wspierać klientów, potencjalnych klientów, partnerów i zespoły sprzedaży we wszystkich kwestiach technicznych i dotyczących produktów, w tym w obsłudze targów, prezentacji i wydarzeń.

Raynald Barillot komentuje: „Cieszę się, że będę pracować w Fujifilm i rozpocznę nowy rozdział w mojej karierze. Opakowania cyfrowe niewątpliwie mają duży potencjał do wzrostu na rynku, a firma Fujifilm ustala zasady gry w tej dziedzinie, zwłaszcza po wprowadzeniu i opracowaniu maszyny Jet Press 750S High Speed Model, systemu Printbar 42K i mającej wkrótce trafić na rynek maszyny Jet Press FP790. Cieszę się, że mogę wykorzystać moje kompetencje i wiedzę na tym stanowisku, a także przyczynić się do rosnącego sukcesu firmy Fujifilm”.

Manuel Schrutt, szef działu opakowań, Fujifilm EMEA, komentuje: „Raynald przychodzi do nas z bardzo dużym doświadczeniem w produkcji opakowań analogowych i cyfrowych i wniesie bardzo cenną dodatkową wiedzę do naszego rosnącego zespołu. Jest dobrze znany i szanowany w sektorze opakowań i był jedną z pierwszych osób w branży, które napędzały konwersję opakowań analogowych do cyfrowych, wdrażając jedną z pierwszych na świecie maszyn cyfrowych w przemyśle opakowań giętkich. To doświadczenie pomoże firmie Fujifilm, a jeszcze bardziej naszym klientom, w przeprowadzeniu konwersji analogowo-cyfrowej. Nominacja Raynalda oznacza kolejny krok naprzód w ewolucji szerszej strategii opakowań firmy Fujifilm”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.