Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Graw wzmacnia zespół

Graw wzmacnia zespół

Do zespołu handlowego firmy Graw jako specjalista ds. sprzedaży maszyn i urządzeń dołączył Tomasz Królikowski.

Posiada on ponad 14-letnie doświadczenie w sprzedaży maszyn i urządzeń poligraficznych, szczególnie dla sektora druku opakowaniowego i reklamowego, które zdobył współpracując z największymi firmami w branży i biorąc udział w wielu dużych projektach inwestycyjnych u liderów polskiego przemysłu drukarskiego.

„Utworzony kilka lat temu Dział Maszyn i Urządzeń Graw wciąż intensywnie się rozwija – nawiązaliśmy współpracę z wieloma światowej klasy producentami rozwiązań dla rynku poligraficznego i wzięliśmy udział w wielu projektach inwestycyjnych i instalacjach maszyn. Dzięki współpracy z takimi osobami jak Tomasz wiemy, że nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie i polskie drukarnie mogą czerpać korzyści z wielu innowacyjnych rozwiązań, które posiadamy w swojej ofercie. Wierzymy, że polski rynek druku to bardzo szybko rozwijająca się gałąź przemysłu z ogromnym potencjałem, a my dokładamy wszelkich starań, aby wciąż pogłębiać swoją wiedzę specjalistyczną i oferować coraz bardziej zaawansowane systemy, z których nasi klienci będą mogli czerpać jak najwięcej korzyści” – mówi Michał Brendzel, dyrektor handlowy Graw.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Stowarzyszenie FESPA, organizator międzynarodowych targów druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo oraz European Sign Expo, rozpoczęło kampanię promującą tegoroczną odsłonę obydwu wydarzeń. Zaplanowano je na termin 31 maja – 3 czerwca 2022 r. w przestrzeniach wystawienniczych Messe Berlin. Tematem przewodnim kampanii jest hasło „Experience Print in Motion” (Doświadczaj druku w ruchu), które odnosi się do nieustannego rozwoju rynku druku specjalistycznego i obsługującej go technologii, która dokonuje się mimo wyzwań ostatnich dwóch lat.

Podczas 22. odsłony swojej dorocznej konferencji Connect w Las Vegas (17–21 stycznia 2022 r.) firma Electronics For Imaging zaprezentowała nowe rozwiązania ze swojego portfolio, przeznaczone do druku cyfrowego (m.in. atramentową drukarkę produkcyjną EFI Pro 30h) oraz – premierowo – produkty z rodziny Fiery.

Prężnie działająca drukarnia Hedom z Krosna o imponującej, 100-letniej tradycji, oferująca kompleksowe rozwiązania dla poligrafii i reklamy, zainstalowała w ostatnim czasie system broszurujący Duplo 600i. Jak podkreśla jej kierownictwo, w codziennej pracy szczególnie istotne są automatyzacja maszyny oraz jej intuicyjna obsługa.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.