Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Katarzyna Jędrocha dołącza do Xerox Polska

Katarzyna Jędrocha dołącza do Xerox Polska

Szeregi zespołu zarządzającego firmy Xerox Polska zasiliła Katarzyna Jędrocha, która objęła stanowisko SAO & DO Director. Będzie ona odpowiadać za rozwój biznesu usług DO w zakresie ich projektowania, sprzedaży, wdrażania oraz utrzymania, skupiając się na obszarach, z największym potencjałem wzrostu.

Katarzyna Jędrocha jest związana z rynkiem dostawców sprzętu i rozwiązań IT od 16 lat. Przez ostatnie trzy lata pracowała w firmie Ricoh Polska jako regionalny dyrektor sprzedaży bezpośredniej, odpowiadając za zarządzanie sprzedażą urządzeń i usług w czterech oddziałach (Katowice, Wrocław, Poznań i Szczecin) oraz rozwój rynku wertykalnego z rozwiązaniami dla wyższych uczelni. W trakcie pracy w Ricoh Polska udało się jej, wraz z zespołem którym zarządzała, osiągnąć liczne sukcesy sprzedażowe i pozyskać wielu kluczowych klientów. Wyzwaniem które postawiła sobie w nowej firmie jest wdrożenie koncepcji rekonstrukcji działu sprzedaży.

W latach 2001-2014 Katarzyna Jędrocha pracowała w spółce Atrium Centrum Ploterowe, gdzie pełniła funkcję dyrektora zarządzającego, odpowiadając za wyznaczanie strategii sprzedażowej i marketingowej oraz zarządzanie centralą i czterema oddziałami firmy. W tym czasie sukcesywnie rozbudowywała działy sprzedaży sprzętu, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych oraz dział serwisu. Aktywnie wpływała na tworzenie kompleksowej oferty firmy i budowanie jej wizerunku, rozszerzając działalność o linię technologiczną do produkcji materiałów do druku i wprowadzając nowe marki. W efekcie jej pracy Atrium Centrum Ploterowe wzbogaciło swoje portfolio o nowych kluczowych klientów i odnotowywało coroczny wzrost obrotów.

Prywatnie Katarzyna Jędrocha interesuje się podróżami i dobrym kinem, a jej szczególną pasją jest gotowanie.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

„Docieramy wszędzie” to nasze hasło przewodnie, które bierzemy bardzo dosłownie. Jesteśmy obecni na najważniejszych wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą, a także na portalach społecznościowych, gdzie na bieżąco zdajemy Państwu relacje z tego co dzieje się w naszej branży. Zapraszamy do odwiedzenia i śledzenia naszych profili na Facebooku, LinkedInie, Instagramie i YouTube!

Używana czy nowa? Od tego samego co zwykle dostawcy czy może tym razem od innego? Droższa, tańsza, z Chin czy z Niemiec? Wybór właściwej maszyny poligraficznej to skomplikowana sprawa, zwłaszcza że ceny tych zaawansowanych technicznie urządzeń niemal nigdy nie są niskie. Czym się kierować? Wielu mówi: profesjonalnym serwisem – niezależnie od pozostałych zmiennych. Sprawdziliśmy jak podchodzą do tego liczący się producenci.

Na profilu facebookowym polskiego oddziału Heidelberga, w dniu 24 lipca o godzinie 12:00 prowadzona będzie transmisja na żywo z drukarni CGS (presi.pl). Prezentowana będzie pracująca tam od ponad roku pierwsza w Polsce ośmiokolorowa maszyna Speedmaster XL 106 z systemem suszenia LED UV.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu