Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Katarzyna Jędrocha dołącza do Xerox Polska

Katarzyna Jędrocha dołącza do Xerox Polska

Szeregi zespołu zarządzającego firmy Xerox Polska zasiliła Katarzyna Jędrocha, która objęła stanowisko SAO & DO Director. Będzie ona odpowiadać za rozwój biznesu usług DO w zakresie ich projektowania, sprzedaży, wdrażania oraz utrzymania, skupiając się na obszarach, z największym potencjałem wzrostu.

Katarzyna Jędrocha jest związana z rynkiem dostawców sprzętu i rozwiązań IT od 16 lat. Przez ostatnie trzy lata pracowała w firmie Ricoh Polska jako regionalny dyrektor sprzedaży bezpośredniej, odpowiadając za zarządzanie sprzedażą urządzeń i usług w czterech oddziałach (Katowice, Wrocław, Poznań i Szczecin) oraz rozwój rynku wertykalnego z rozwiązaniami dla wyższych uczelni. W trakcie pracy w Ricoh Polska udało się jej, wraz z zespołem którym zarządzała, osiągnąć liczne sukcesy sprzedażowe i pozyskać wielu kluczowych klientów. Wyzwaniem które postawiła sobie w nowej firmie jest wdrożenie koncepcji rekonstrukcji działu sprzedaży.

W latach 2001-2014 Katarzyna Jędrocha pracowała w spółce Atrium Centrum Ploterowe, gdzie pełniła funkcję dyrektora zarządzającego, odpowiadając za wyznaczanie strategii sprzedażowej i marketingowej oraz zarządzanie centralą i czterema oddziałami firmy. W tym czasie sukcesywnie rozbudowywała działy sprzedaży sprzętu, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych oraz dział serwisu. Aktywnie wpływała na tworzenie kompleksowej oferty firmy i budowanie jej wizerunku, rozszerzając działalność o linię technologiczną do produkcji materiałów do druku i wprowadzając nowe marki. W efekcie jej pracy Atrium Centrum Ploterowe wzbogaciło swoje portfolio o nowych kluczowych klientów i odnotowywało coroczny wzrost obrotów.

Prywatnie Katarzyna Jędrocha interesuje się podróżami i dobrym kinem, a jej szczególną pasją jest gotowanie.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Drodzy Czytelnicy! Wygląda na to, że nareszcie przyszła wiosna. W związku z tym nasza redakcja wrzuca szósty bieg. Już niedługo trafi do Was numer kwietniowy „Świata DRUKU”, a tymczasem chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych do współtworzenia wydania majowego!

W dniach 17 i 18 kwietnia czekamy na Państwa na targach Packaging Innovations w warszawskim Centrum EXPO XXI. Stoisko C2, na które serdecznie zapraszamy, obfituje w pozytywną energię i... numery "Świata DRUKU" :)

„W ostatniej dekadzie zaszła bardzo duża zmiana w podejściu detalistów do marki własnej. Stała się ona jednym z centralnych elementów strategii rynkowej sieci handlowych oraz głównym wyznacznikiem ich pozycji na rynku” – pisze Joanna Kwiczor, ekspertka z branży retail i FMCG. Z jej ciekawego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie kroki podejmują duże sieci handlowe, by za pomocą marek własnych zdominować rynek FMCG.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu