Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Konica Minolta wzmacnia dział sprzedaży

Konica Minolta wzmacnia dział sprzedaży

Nowym dyrektorem sprzedaży Konica Minolta na obszar Europy Środkowo-Wschodniej został Pavel Černý, który dołączył do czeskiej regionalnej centrali producenta. Będzie on odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań cyfrowych maszyn do druku kolorowego AccurioJet KM-1 oraz systemów B2, oferowanych we współpracy z francuską firmą MGI, specjalizującą się w zakresie druku i uszlachetnień. Pavel Černý jest specjalistą z 16-letnim doświadczeniem w branży profesjonalnych urządzeń drukujących.

Przez ostatnich dziewięć lat Pavel Černý pracował firmie HP Indigo – najpierw jako dyrektor regionu Western CEE (Europa Centralna i Wschodnia), a następnie Regional Business Manager Central Europe & Turkey. W Konica Minolta jego głównym zadaniem będzie pozyskanie nowych klientów oraz współpraca z obecnymi – wsparcie ich w zakresie konsultacji dotyczących rozbudowy posiadanego środowiska maszyn drukujących i wdrażania najnowszych rozwiązań. Transfer ten ma na celu ugruntowanie pozycji japońskiej firmy na rynku i otwarcie na nowe trendy, zwłaszcza w zakresie cyfryzacji i unowocześniania procesu druku.

„Zdecydowałem się na zmianę stanowiska ze względu na nowe wyzwania. Celem mojego nowego zespołu jest popularyzacja rozwiązania KM-1 i przyczynienie się do jego sukcesu na rynku. Zależy mi, aby produkty KM-1 i MGI były najczęściej wybierane przez klientów i stały się częścią ich transformacji do cyfrowego świata druku. Tym bardziej, że w 2020 r. oczekujemy wzrostu w tym obszarze, nawet o 15–20%. Jednym z największych wyzwań, przed jakimi stają firmy poligraficzne w nadchodzącym roku, jest definiowanie kierunku dalszego rozwoju. Polska jest liderem i widać rosnący popyt na urządzenia u producentów opakowań oraz w drukarniach cyfrowych. Konica Minolta prowadzi sprzedaż bezpośrednią, ale członkowie mojego zespołu widzą się raczej w roli konsultantów niż sprzedawców produktów. Chcemy, aby nasza firma była szanowanym partnerem w oczach rynku i naszych klientów” – podkreśla Pavel Černý.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W odpowiedzi na potrzeby milionów osób pracujących z domu Epson poszerzył ofertę o dwie wielofunkcyjne drukarki, zaprojektowane z myślą o małych firmach i domowych biurach: WorkForce Pro WF-4745 i EcoTank L6580. Te energooszczędne, oparte na nie wykorzystującej ciepła w procesie druku technologii piezoelektrycznej urządzenia stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych drukarek z wymiennymi kartridżami.

Firma Zeller+Gmelin wraz z innymi członkami grupy Print City organizuje cykl webinarów, podczas których omówione zostaną zagadnienia dotyczące łączenia celów środowiskowych i wyjątkowych opakowań z drukiem wysokiej jakości i jego wykończeniem. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 16 grudnia (g. 14–16), kolejne w dniach 19, 21 i 26 stycznia. Niemiecki producent farb poligraficznych poinformował także o poszerzeniu swojej oferty o dwie serie farbowe do arkuszowego i rolowego druku offsetowego.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych zwróciła się z apelem do Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego, o ujęcie branży reklamowej we wsparciu przedsiębiorstw poszkodowanych skutkami pandemii. Sektor reklamowy, m.in. jako ogniwo zamrożonej branży eventowej, konferencyjnej i targowej wyraźnie odczuwa następstwa regresu gospodarczego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.