Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Konica Minolta wzmacnia dział sprzedaży

Konica Minolta wzmacnia dział sprzedaży

Z początkiem lutego br. do zespołu sprzedaży rozwiązań przemysłowych w regionie Supra NOC (obejmującym Polskę, Litwę, Łotwę, Estonię i Rosję) w Konica Minolta dołączył Łukasz Wąchała. Objął on stanowisko koordynatora sprzedaży maszyn w formacie B2 – przede wszystkim urządzeń drukujących AccurioJet KM-1 oraz uszlachetniających marki MGI.

Jak podaje producent, wzmocnienie regionalnego oddziału to efekt odnotowywanego przez firmę od dłuższego czasu intensywnego wzrostu w zakresie sprzedaży urządzeń przemysłowych.

Łukasz Wąchała jest związany z branżą poligraficzną od ponad 20 lat. Ostatnio zatrudniony był w firmie Hewlett-Packard, gdzie na stanowisku Country Manager zajmował się sprzedażą maszyn drukujących cyfrowych dla biznesu komercyjnego na terenie całej Polski. Wcześniej w firmie Kodak – na stanowisku Territory Sales Manager – odpowiadał przez trzy lata za sprzedaż urządzeń CTP w kilku województwach, a także maszyn drukujących cyfrowych oraz płyt offsetowych. Jeszcze wcześniej przez 12 lat pracował w firmie Avargraf, gdzie był kierownikiem krakowskiego oddziału, odpowiadając za sprzedaż maszyn poligraficznych (głównie postpress) oraz materiałów na terenie południowej Polski.

„Jest mi niezmiernie miło dołączyć do zespołu Konica Minolta. Oferowane przez tego dostawcę rozwiązania cieszą się coraz większym zainteresowaniem na całym świecie, również w Polsce. Rynek Supra NOC, obejmujący kilka krajów, w których odpowiadam za koordynację działań związanych ze sprzedażą, jest z pewnością wyzwaniem. Chętnie je podejmuję z pozytywną energią i wieloma pomysłami, które – mam nadzieję – zaowocują sukcesami” – mówi Łukasz Wąchała. Mateusz Woźniak, dyrektor działu rozwiązań produkcyjnych w firmie Konica Minolta Business Solutions Polska, dodaje: „Cieszymy się z faktu, że Łukasz dołączył do naszego zespołu. Jest to osoba o bogatych doświadczeniach zawodowych w branży poligraficznej. Sprzedaż naszych urządzeń w Polsce stale rośnie, a fakt, że stajemy się coraz bardziej liczącym się graczem w zakresie sprzedaży urządzeń przemysłowych, generuje określone potrzeby. Mamy nadzieję, że firmy z regionu, za który odpowiada Łukasz, z równie dużym zainteresowaniem przyjmą oferowane przez nas rozwiązania”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Canon wraz z partnerem Fotoba wprowadziła na rynek w pełni zautomatyzowane rozwiązanie do kompleksowej produkcji tapet (także niestandardowych) w technologii UVgel – Wallpaper Factory. Jak podaje producent, powstało ono w odpowiedzi na zapotrzebowanie firm na maksymalną wydajność, wysoką jakość i długą bezobsługową pracę. Dostępne jest zarówno jako pełna linia, jak i jako dodatek do już istniejących drukarek Colorado.

Firma OKI Europe poinformowała, że we współpracy z firmą Floralabels udostępnia europejskim organizacjom i firmom komercyjnym nośniki i grafiki do tworzenia naklejek podłogowych mających pomóc w zachowaniu dystansu społecznego. Jedna firma może otrzymać bezpłatnie jeden zestaw zawierający trwałe, samoprzylepne nośniki firmy Floralabels oraz pakiet grafik opracowanych przez OKI, przeznaczonych do użytku z drukarkami z serii C800.

IMI Europe organizuje praktyczny kurs wiedzy, którego tematyka dotyczyć będzie najważniejszych aspektów pomiaru i analizy właściwości fizycznych atramentów cyfrowych. Kurs poprowadzą eksperci firm Krüss, Malvern Panalytical i TA Instruments, którzy oprócz wiedzy teoretycznej zaprezentują w praktyce kluczowe urządzenia do charakteryzacji i pomiaru atramentów. Inkjet Ink Characterisation Practical Course odbędzie się w dniach 13–16 października 2020 r. w laboratoriach firmy Krüss w Hamburgu. Liczba osób ograniczona do 30.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.