Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Konica Minolta wzmacnia dział sprzedaży

Konica Minolta wzmacnia dział sprzedaży

Z początkiem lutego br. do zespołu sprzedaży rozwiązań przemysłowych w regionie Supra NOC (obejmującym Polskę, Litwę, Łotwę, Estonię i Rosję) w Konica Minolta dołączył Łukasz Wąchała. Objął on stanowisko koordynatora sprzedaży maszyn w formacie B2 – przede wszystkim urządzeń drukujących AccurioJet KM-1 oraz uszlachetniających marki MGI.

Jak podaje producent, wzmocnienie regionalnego oddziału to efekt odnotowywanego przez firmę od dłuższego czasu intensywnego wzrostu w zakresie sprzedaży urządzeń przemysłowych.

Łukasz Wąchała jest związany z branżą poligraficzną od ponad 20 lat. Ostatnio zatrudniony był w firmie Hewlett-Packard, gdzie na stanowisku Country Manager zajmował się sprzedażą maszyn drukujących cyfrowych dla biznesu komercyjnego na terenie całej Polski. Wcześniej w firmie Kodak – na stanowisku Territory Sales Manager – odpowiadał przez trzy lata za sprzedaż urządzeń CTP w kilku województwach, a także maszyn drukujących cyfrowych oraz płyt offsetowych. Jeszcze wcześniej przez 12 lat pracował w firmie Avargraf, gdzie był kierownikiem krakowskiego oddziału, odpowiadając za sprzedaż maszyn poligraficznych (głównie postpress) oraz materiałów na terenie południowej Polski.

„Jest mi niezmiernie miło dołączyć do zespołu Konica Minolta. Oferowane przez tego dostawcę rozwiązania cieszą się coraz większym zainteresowaniem na całym świecie, również w Polsce. Rynek Supra NOC, obejmujący kilka krajów, w których odpowiadam za koordynację działań związanych ze sprzedażą, jest z pewnością wyzwaniem. Chętnie je podejmuję z pozytywną energią i wieloma pomysłami, które – mam nadzieję – zaowocują sukcesami” – mówi Łukasz Wąchała. Mateusz Woźniak, dyrektor działu rozwiązań produkcyjnych w firmie Konica Minolta Business Solutions Polska, dodaje: „Cieszymy się z faktu, że Łukasz dołączył do naszego zespołu. Jest to osoba o bogatych doświadczeniach zawodowych w branży poligraficznej. Sprzedaż naszych urządzeń w Polsce stale rośnie, a fakt, że stajemy się coraz bardziej liczącym się graczem w zakresie sprzedaży urządzeń przemysłowych, generuje określone potrzeby. Mamy nadzieję, że firmy z regionu, za który odpowiada Łukasz, z równie dużym zainteresowaniem przyjmą oferowane przez nas rozwiązania”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

w tym trudnym dla nas wszystkich czasie mamy do czynienia z wyzwaniami, które wpływają zarówno na nasze życie prywatne, jak i prowadzoną przez nas działalność. Wydawać by się mogło, że mamy mniej pracy – nic bardziej mylnego. Dynamiczne zmiany w otoczeniu powodują, że nasz zespół pozostaje w ciągłej gotowości do informowania Państwa o bieżącej sytuacji oraz dostosowania naszych planów wydawniczych do obecnych realiów. Na szczęście wiemy z rozmów z Państwem, że w naszej branży dużo się dzieje, gros drukarń pracuje pełną parą, a dostawcy starają się zrealizować spływające zamówienia.
Pomimo utrudnień związanych z epidemią COVID-19 branża poligraficzna wciąż się rozwija, a my dowiadujemy się o nowościach, które są wprowadzane na rynek, mimo że najważniejsze targi są odwoływane, i o tym, że w wielu zakładach uruchamiane są nowe maszyny.

Wiele firm związanych z poligrafią, działających na polskim rynku, czynnie włączyło się do walki z agresywnym koronawirusem. Jedni – jak np. RSC Auto ID Distribution i OOH magazine – organizują zbiórki pieniężne i rzeczowe, których efekty zostaną przekazane bezpośrednio do odpowiednich służb lub na zakup środków ochronnych i sprzętu medycznego, inni informują – jak np. HP, Atrium czy Ptak Warsaw Expo – o podejmowanych działaniach mających wspomóc służbę zdrowia.
Zobacz, jak możesz pomóc.

Od kwietnia br. Heidelberg wprowadzi na rynek – jak zapowiada – najbardziej inteligentnego i zautomatyzowanego Speedmastera do produkcji seryjnej. Całkowicie przeprojektowana generacja Prinect Press Center z nowym systemem operacyjnym Speedmaster zapewnia funkcjonalność Push to Stop i połączenie z chmurą Prinect dla każdego Speedmastera. Wiele nowych cyfrowych systemów wspomagających, takich jak Wash Assistant lub Intellirun na Wallscreen XL, zmienia pulpit obsługi Prinect w nowoczesną stację roboczą z nowym, większym 24-calowym ekranem dotykowym i oświetleniem LED.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.