Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Konica Minolta wzmacnia dział sprzedaży

Konica Minolta wzmacnia dział sprzedaży

Z początkiem lutego br. do zespołu sprzedaży rozwiązań przemysłowych w regionie Supra NOC (obejmującym Polskę, Litwę, Łotwę, Estonię i Rosję) w Konica Minolta dołączył Łukasz Wąchała. Objął on stanowisko koordynatora sprzedaży maszyn w formacie B2 – przede wszystkim urządzeń drukujących AccurioJet KM-1 oraz uszlachetniających marki MGI.

Jak podaje producent, wzmocnienie regionalnego oddziału to efekt odnotowywanego przez firmę od dłuższego czasu intensywnego wzrostu w zakresie sprzedaży urządzeń przemysłowych.

Łukasz Wąchała jest związany z branżą poligraficzną od ponad 20 lat. Ostatnio zatrudniony był w firmie Hewlett-Packard, gdzie na stanowisku Country Manager zajmował się sprzedażą maszyn drukujących cyfrowych dla biznesu komercyjnego na terenie całej Polski. Wcześniej w firmie Kodak – na stanowisku Territory Sales Manager – odpowiadał przez trzy lata za sprzedaż urządzeń CTP w kilku województwach, a także maszyn drukujących cyfrowych oraz płyt offsetowych. Jeszcze wcześniej przez 12 lat pracował w firmie Avargraf, gdzie był kierownikiem krakowskiego oddziału, odpowiadając za sprzedaż maszyn poligraficznych (głównie postpress) oraz materiałów na terenie południowej Polski.

„Jest mi niezmiernie miło dołączyć do zespołu Konica Minolta. Oferowane przez tego dostawcę rozwiązania cieszą się coraz większym zainteresowaniem na całym świecie, również w Polsce. Rynek Supra NOC, obejmujący kilka krajów, w których odpowiadam za koordynację działań związanych ze sprzedażą, jest z pewnością wyzwaniem. Chętnie je podejmuję z pozytywną energią i wieloma pomysłami, które – mam nadzieję – zaowocują sukcesami” – mówi Łukasz Wąchała. Mateusz Woźniak, dyrektor działu rozwiązań produkcyjnych w firmie Konica Minolta Business Solutions Polska, dodaje: „Cieszymy się z faktu, że Łukasz dołączył do naszego zespołu. Jest to osoba o bogatych doświadczeniach zawodowych w branży poligraficznej. Sprzedaż naszych urządzeń w Polsce stale rośnie, a fakt, że stajemy się coraz bardziej liczącym się graczem w zakresie sprzedaży urządzeń przemysłowych, generuje określone potrzeby. Mamy nadzieję, że firmy z regionu, za który odpowiada Łukasz, z równie dużym zainteresowaniem przyjmą oferowane przez nas rozwiązania”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Przez dwa dni – 15 października i 20 listopada 2020 r. – w centrum demonstracyjnym firmy Atrium będzie można zobaczyć flagowe modele takich producentów jak Mutoh, EFI czy Summa. Jak zapewnia organizator, wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszystkich rekomendowanych standardów bezpieczeństwa.

Messe Frankfurt poinformowało o rezygnacji z organizowania targów branżowych w tradycyjnej formule w okresie od stycznia do marca 2021 r. Choć, jak zaznacza firma, tereny wystawowe we Frankfurcie są bardzo dobrze przygotowane do imprez także w warunkach zaostrzonego reżimu sanitarnego, jednak ze względu na coraz większe ograniczenia w podróżowaniu nakładane zarówno przez poszczególne kraje, jak i firmy, organizowanie targów obłożone jest rosnącym ryzykiem i niepewnością wśród klientów targowych (niemniej jednak od początku kryzysu Messe Frankfurt zorganizował już 13 dużych targów w różnych lokalizacjach w Chinach). W ramach przebudowy wiosennego kalendarza targów podano nowe daty m.in. Heimtextil, Christmasworld i Paperworld.

Organizatorzy zakończonej sukcesem czerwcowej wirtualnej konferencji FuturePrint przygotowują druga odsłonę wydarzenia. Odbędzie się ono w dniach 12–16 października br. i już teraz wzbudza duże zainteresowanie branży. Nadrzędnym celem konferencji jest inspirowanie, informowanie i przede wszystkim łączenie przedsiębiorców i specjalistów z całego świata w jedną, branżową społeczność. Dzielenie się wiedzą, najlepszymi praktykami i inspiracją z zakresu druku komercyjnego, wielkoformatowego, przemysłowego i opakowań, ma pomóc im przejść przez trudny pandemii i łatwiej ożywić biznesu po jej ustaniu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.