Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Krzysztof Ukleja dołącza do Sharp

Krzysztof Ukleja dołącza do Sharp

Do zespołu Sharp Electronics dołączył Krzysztof Ukleja – doświadczony manager, specjalista od rozwiązań druku, visual i smart office. Wesprze dział marketingu produktowego i sprzedaży w rejonie Europy Centralnej i Wschodniej w zakresie zintegrowanych rozwiązań dla biur oraz rynków wertykalnych.

Obejmując stanowisko Business Development Managera,Krzysztof Ukleja będzie odpowiedzialny za bieżące wsparcie i rozwój sprzedaży rozwiązań Sharp, współpracę z partnerami w regionie (szkolenia, rozwój kompetencji). Do jego obowiązków należy też opracowywanie i realizacja strategii rozwoju oprogramowania w ramach portfolio Sharp, a także planowanie nowych produktów wertykalnych wspólnie z Partnerami w regionie CEE.

Po 15 latach pracy w branży Krzysztof ma ogromne doświadczenie zarówno w zakresie rozwiązań do druku (urządzenia oraz oprogramowanie), jak i visual solutions. Pracował do tej pory w takich firmach, jak Ricoh, Samsung i HP. W poprzednich miejscach pracy zajmował się m.in. przeprowadzaniem audytów środowiska druku i projektowaniem zoptymalizowanych rozwiązań, technicznym wsparciem przed- i posprzedażowym dla działu B2B oraz kanału partnerskiego, wdrażaniem systemów druku u klienta czy prowadzeniem szkoleń.

Tomasz Wieczorek, Product Marketing Coordinator, Sharp CEE:
„Krzysztof posiada doskonałe rekomendacje z branży. Jego profesjonalizm i dotychczasowe doświadczenie bez wątpienia pozwolą nam rozwinąć nasze aktualne portfolio oraz przyspieszyć wdrażanie strategii Zintegrowanej Oferty. W naszej firmie będzie mógł wykorzystać swoje umiejętności w ramach każdej grupy produktowej, a nie tylko w wybranej, jak to było do tej pory oraz na zdecydowanie większym obszarze geograficznym – CEE”.

Krzysztof Ukleja, Business Development Manager, Sharp CEE:
„W Sharp otrzymałem wspaniałą szansę dalszego rozwoju. Mam nadzieję, że moje dotychczasowe doświadczenie pozwoli mi wspierać i rozwijać biznes, oparty na szeroko pojętych, zintegrowanych rozwiązaniach”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Lutowe wydanie „Świata DRUKU”, nad którym właśnie zaczynamy pracę, zapowiada się bardzo ciekawie. Przygotowujemy je z myślą o organizowanej przez nas w ramach Akademii Wiedzy 3. edycji konferencji Jak wzmocnić brandy? Innowacyjne opakowania”, która odbędzie się 3 marca br. w Nadarzynie. Z tym wydaniem pojawimy się także na targach Warsaw Pack (Nadarzyn, 03–05.03) oraz Film Video Foto (Łódź, 02–04.04 br.).
O czym będziemy pisać?

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw (Nadarzyn,12–14 lutego br.) firma Sun Chemical – na wspólnym stoisku wraz z dystrybutorami swoich rozwiązań prezentować będzie produkty ze swojej bogatej oferty. Wśród nich dominować będą te przeznaczone do druku cyfrowego oraz sitodruku. Wraz z nią na stoisku będą towarzyszące jej od lat firmy E-Ploter i Zinart, do których w tegorocznej edycji dołączy również kolejny dystrybutor Sun Chemical – firma AM Trade.

Stoisko firmy DKS podczas targów RemaDays Warsaw 2020 (Nadarzyn, 12–14 lutego br.) będzie się wyróżniać „kosmiczną” scenerią, przygotowaną wspólnie z Konica Minolta Business Solutions Polska. Goście odwiedzający tę ekspozycję zostaną „zabrani w podróż”, która będzie nawiązywała do historii i ewolucji druku, stąd hasło przewodnie obecności na tej imprezie: „Print Evolution Journey”. Najważniejszymi bohaterami stoiska będą dwie nowe, przemysłowe maszyny Konica Minolta: pokazywane po raz pierwszy w Polsce hybrydowe, wielkoformatowe urządzenie AccurioWide 200 oraz niedawno włączona do oferty firmy maszyna do lakierowania 3D – MGI Jetvarnish 3D.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych w zestawieniach - przygotowywane przez nasze studio graficzne (wym. 180 x 40 mm)
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.