Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Maciej Nuckowski nowym dyrektorem działu sprzedaży oraz usług

Maciej Nuckowski nowym dyrektorem działu sprzedaży oraz usług

Maciej Nuckowski objął stanowisko dyrektora nowo utworzonego działu sprzedaży oraz usług w Xerox Polska. Będzie odpowiedzialny za dostarczanie najwyższej jakości systemów dla strategicznych klientów firmy oraz rozwój biznesu usług w zakresie ich projektowania, wdrażania oraz utrzymania.

Rozwój działu usług jest kluczowym obszarem wzrostu biznesu Xerox. Stąd decyzja o połączeniu działu z sekcją obsługi kluczowych partnerów firmy, by w bardzie efektywny sposób odpowiadać na zapotrzebowanie biznesowe rynku.

„W ostatnim czasie obserwujemy znaczący wzrost zainteresowania usługami zarządzania dokumentami, digitalizacji i cyfrowej transformacji obiegu dokumentów. Rynek staje się coraz bardziej wymagający a klienci świadomi swoich oczekiwań wobec wdrażanych rozwiązań technologicznych. Jako jeden z liderów tego rynku kładziemy duży nacisk na sposób, w jaki pracujemy z naszymi klientami. Chcąc się ciągle rozwijać podjęliśmy decyzję o połączeniu obu działów i oddaniu ich w ręce jednego z naszych najlepszych menedżerów” – komentuje Alex Remez, prezes zarządu Xerox Polska.

Maciej Nuckowski dotychczas był dyrektorem działu usług Global Document Outsourcing, gdzie odpowiadał za jego strategię i rozwój na polskim rynku. Jest ekspertem dziedzinie outsourcingu oraz zarządzania dokumentami. Ponadto ma bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia sprzedaży pośredniej i bezpośredniej. Obecnie będzie stał na czele ponad 120-osobowego zespołu, w którego skład wchodzą m.in. handlowcy, konsultanci, kierownicy projektów, opiekunowie kontraktów oraz deweloperzy rozwiązań.
„Chcemy, by klienci otrzymywali od nas pełen zakres wartości wynikających ze świadczonych usług. Wzmocniliśmy nasz dział o doświadczonych specjalistów sprzedaży tak, by już od momentu podpisania umowy dostarczać naszym partnerom realną wartość operacyjną. Podpisanie kontraktu traktujemy jako początek wspólnej biznesowej drogi, gdyż oferowane przez nas systemy wykraczają już poza standardowe ramy wydruków, stając się ważnym elementem transformacji cyfrowej przedsiębiorstw. Odważnie zmieniamy rynek edukując i uświadamiając naszych klientów, że inwestycja w ten obszar jest już decyzją na poziomie strategicznym” – komentuje Maciej Nuckowski, nowy dyrektor działu sprzedaży oraz usług.

Równocześnie firma będzie kontynuować rozwój rynkowy, konsekwentnie stawiając na nową generację usług zarządzania dokumentami. Zaprojektowane zostały zgodnie z koncepcją „paper light business”. Zakłada ona, iż funkcjonujące w ramach jednego przedsiębiorstwa światy: cyfrowy oraz analogowy muszą wzajemnie się przenikać i uzupełniać.
Maciej Nuckowski jest absolwentem Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu. Czas wolny spędza aktywnie – jego pasją są bieganie, triathlon oraz żeglarstwo.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.