Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Marcin Gąsiorowski w API Folie Polska

Marcin Gąsiorowski w API Folie Polska

W ostatnich miesiącach do zespołu firmy API Folie Polska dołączył Marcin Gąsiorowski, który objął stanowisko Country Sales Managera i będzie odpowiedzialny za prowadzenie działu sprzedaży na terenie całego kraju. Plan rozwoju firmy zawiera również poszerzenie działu sprzedaży i działu wsparcia technicznego, stąd pierwszy krok i nowi ludzie w strukturach.

Marcin Gąsiorowski jest związany z branżą poligraficzną od 10 lat, od kiedy zaczynał studia na Politechnice Warszawskiej na kierunku Papiernictwo i Poligrafia. Zawodowo ostatnie pięć lat spędził pracując w firmie Heidelberg Polska gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż materiałów eksploatacyjnych i systemów CtP. „Całą zdobyta wiedzę i doświadczenie chcę przełożyć na poprawienie i rozwijanie współpracy z klientami z branży opakowaniowej i druku etykiet. Liczę, że uda się nam pokazać przewagę techniczną naszych produktów i zaprosić liderów branży do współpracy ” – mówi Marcin Gąsiorowski. Firma API Folie w ofercie posiada folie metaliczne do hot i cold stampingu oraz folie holograficzne. Cała produkcja foli odbywa się w fabryce w Livingston w Szkocji, gdzie w ostatnich miesiącach została uruchomiona nowa linia do produkcji folii do tłoczenia. „Oddział polski ma kluczowe znaczenia dla naszej firmy. API Folie Polska dostarcza folie również do krajów sąsiednich jak Ukraina, Białoruś, Litwa czy Estonia. Wierzę, że zmiany w naszych strukturach przyniosą sporo ożywienia na rynku polskim i pozwolą nam dotrzeć z naszymi sztandarowymi produktami do szerszej ilości klientów” – mówi Will Oldham, Dyrektor Generalny API Group.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.