Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nominacje na stanowiska kierownicze w Quad/Graphics Europe

Nominacje na stanowiska kierownicze w Quad/Graphics Europe

Drukarnia Quad/Graphics Europe ogłosiła trzy awanse na stanowiska kierownicze, wchodzące w życie z dniem 1 marca 2014. Dyrektorem zarządzającym Quad/Graphics Europe został Jakub Dyląg.

Tim Ohnmacht został awansowany ze stanowiska dyrektora zarządzającego Quad/Graphics Europe na stanowisko dyrektora zarządzającego dywizją czasopism i katalogów Quad/Graphics na rynku amerykańskim. Na nowym stanowisku Tim Ohnmacht będzie odpowiedzialny za pomyślny rozwój dwóch największych amerykańskich segmentów w Quad/Graphics, ściśle współpracując z kierownikami ds. sprzedaży i operacji.
Jakub Dyląg został awansowany ze stanowiska wiceprezesa ds. operacyjnych na stanowisko dyrektora zarządzającego Quad/Graphics Europe, zastępując Tima Ohnmachta. Na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za kierowanie strategicznymi inicjatywami, wspierającymi działania i plany rozwoju firmy na terenie Europy i będzie utrzymywał relacje z kluczowym klientami.
Zakres obowiązków Dariusza Tomczaka został rozszerzony z wiceprezesa ds. sprzedaży do wiceprezesa ds. sprzedaży i marketingu. Na nowym stanowisku będzie on odpowiedzialny za opracowanie i wdrażanie strategii sprzedaży i marketingu w całej Europie, przy wsparciu zespołu doświadczonych profesjonalistów ds. sprzedaży i marketingu z Quad/Graphics Europe. Bedzie również nadzorował wszystkie działania związane z papierem, w tym zakup papieru i zarządzanie dostawcami papieru.
„Firma Quad/Graphics stała się jedną z najważniejszych firm poligraficznych w Europie dzięki talentowi i poświęceniu wielu pracowników, w tym tych trzech doświadczonych liderów, którzy gotowi są, by objąć nowe role w naszej firmie – powiedział Tom Frankowski, prezes Quad/Graphics Europe, wiceprezes i dyrektor operacyjny Quad/Graphics w Stanach Zjednoczonych. „Tim Ohnmacht, Jakub Dyląg i Dariusz Tomczak są wyjątkowo dobrze wykwalifikowani na swoje nowe stanowiska i z niecierpliwością oczekujemy ich dalszego wkładu w globalny sukces naszej firmy”.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.