Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy CEO Domino Printing Sciences

Nowy CEO Domino Printing Sciences

Robert Pulford

Robert Pulford, pełniący dotychczas funkcję dyrektora zarządzającego Domino's Digital Printing Solutions Division, został mianowany przez firmę na stanowisko dyrektora generalnego. Zastąpił na tym stanowisku Nigela Bonda, który z firmą związany był od 22 lat, a z końcem marca br. przeszedł na emeryturę.

Robert Pulford pracuje w firmie Domino, produkującej drukarki przemysłowe, od 23 lat. Od 14 lat jest w jej kadrze kierowniczej, zaś od sześciu kieruje działem rozwiązań w zakresie druku cyfrowego (Digital Printing Solutions). Zajmował się rozwojem produktów na rynkach druku bezpośredniego, etykiet i opakowań, a także innych, szerszych zastosowań przemysłowych. Dołączając jako szef serwisu, a następnie stając się dyrektorem generalnym w brytyjskim oddziale firmy, Pulford pełnił również inne funkcje w Domino, w tym zarządcze, takie jak dyrektor generalny europejskiego oddziału Domino, jak również kierował programem rozwoju nowych produktów dla Domino i-Tech.

Nigel Bond był cenionym dyrektorem generalnym Domino, za jego kadencji firma zdobyła wiele nagród Queen's Awards za innowacje i eksport, a jej wartość wzrosła z 75 mln funtów do 1 mld funtów w momencie przejęcia firmy przez Brother Industries w 2015 r. Przewodniczył ponad 20 procesom przejęć, nadzorował również włączenie do działalności Domino producentów technologii, takich jak Sator Laser i Citronix, oraz byłych partnerów dystrybucyjnych Domino Sweden i portugalskiego Domino MarqueTDI.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

…wiele wydarzeń, na które z niecierpliwością czekamy. Wrześniowe, polsko-angielskie wydanie „Świata DRUKU” przygotowujemy z myślą o 40. edycji targów Labelexpo Europe w Brukseli (24–27 września), gdzie będzie można je znaleźć na stoisku z prasą branżową. Numer ten będzie nam również towarzyszyć podczas targów Taropak i 4 Print w Poznaniu (30.09–3.10) oraz na organizowanej przez nas już po raz czternasty konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, na którą zapraszamy Państwa do Czarnego Potoku w Krynicy-Zdroju (24–25.10).
Z tych powodów tematyka wiodąca czasopisma dotyczyć będzie etykiet i opakowań, a ściślej – produkcji i technik zadrukowywania opakowań i etykiet, opakowań z tektury falistej i litej, opakowań na żywność. Sporo miejsca w numerze poświęcimy także jednej z najpowszechniejszych technik zadruku opakowań – fleksografii. Warto zatem przy tej okazji zaprezentować swoją ofertę.

W czerwcu br. Digiprint został dystrybutorem na polskim rynku producenta maszyn do finishingu i przetwórstwa kartonu i tektury – firmy Highcon. Cyfrowe maszyny tnące i bigujące Highcon Euclid i Beam zostały stworzone z myślą o potrzebach technologii cyfrowej dla procesów post-print w przemyśle poligraficznym, a także o producentach opakowań, przetwórcach tektury falistej, kartonu czy drukowaniu komercyjnym.

Do zespołu Sharp Electronics dołączył Krzysztof Ukleja – doświadczony manager, specjalista od rozwiązań druku, visual i smart office. Wesprze dział marketingu produktowego i sprzedaży w rejonie Europy Centralnej i Wschodniej w zakresie zintegrowanych rozwiązań dla biur oraz rynków wertykalnych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu