Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy CEO firmy GMC Software Technology

Nowy CEO firmy GMC Software Technology

Firma GMC Software Technology, producent zaawansowanych rozwiązań w zakresie komunikacji z klientem i zarządzania dokumentami, poinformowała o zmianie na stanowisku CEO. Objął je Henri Dura, dotychczasowy dyrektor zarządzający Neopost Document Solutions, zastępując René Müllera, założyciela oraz – do chwili obecnej – prezesa i CEO firmy GMC Software Technology.

Neopost, globalny dostawca rozwiązań pocztowych i logistycznych z siedzibą we Francji, przejął GMC Software Technology w lipcu ub.r. Od tego czasu funkcjonuje ona w pełni autonomicznie jako część Document Solutions Group firmy Neopost. Jak poinformowano w oficjalnym komunikacie, także pod kierownictwem nowego CEO autonomia GMC Software Technology zostanie utrzymana.
„Jest to znaczące wydarzenie dla naszej firmy, gdyż Henri Dura wnosi do niej swoje bogate doświadczenia zawodowe, które z pewnością będzie wsparciem dla dalszego rozwoju GMC Software Technology w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu rynkowym – mówi René Müller, który objął stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej GMC Software Technology. – Ma on odpowiednie kwalifikacje, by kierować firmą, która aktywnie wspiera swoich licznych klientów z całego świata w zakresie uzyskania wyższych zwrotów z inwestycji w rozwiązania typu CCM. Nadrzędnym celem ich wdrażania jest zwiększenie zaangażowania samych klientów w prowadzoną kampanię, przyzwyczajenie do marki oraz redukcja kosztów”.
Henri Dura to osoba o bogatych doświadczeniach w zakresie szeroko rozumianych działań marketingowych prowadzonych w skali globalnej. W roku 2011 objął on stanowisko dyrektora zarządzającego Neopost Document Solutions, odpowiadając za budowę i rozwój nowo utworzonego działu Document Solutions Division. Niezależnie od tego pełnił też funkcję dyrektora marketingu i strategii rozwoju w całej firmie Neopost. Wcześniej piastował stanowisko dyrektora zarządzającego Neopost France, zaś przed dołączeniem do struktur Neopost zajmował stanowiska kierownicze w firmach Xerox, France Telekom, Kyocera i Pitney Bowes. Henri Dura jest absolwentem paryskiego Instytutu Nauk Politycznych w dziedzinie ekonomii i finansów.
„Z niecierpliwością czekam na to nowe wyzwanie zawodowe – mówi Henri Dura. – Współpracując z obecnym, niezwykle energicznym zespołem zarządzającym firmą GMC Software Technology, będziemy w dalszym ciągu koncentrować się na jak najlepszej obsłudze naszych klientów w zakresie komunikacji biznesowej i podtrzymywać pozycję światowego lidera w tej dziedzinie. Co więcej, planujemy wykorzystać zaawansowane oprogramowanie GMC Software Technology do stworzenia rozwiązania skierowanego do małych i średnich przedsiębiorstw, które stanowią gros odbiorców firmy Neopost”.
René Müller, po objęciu stanowiska przewodniczącego rady nadzorczej GMC Software Technology, będzie nadal aktywnie uczestniczył w rozwoju firmy.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Stowarzyszenie FESPA poinformowało, że przeniesiona z marca br. na październik tegoroczna edycja FESPA Global Print Expo oraz towarzyszących im targów European Sign Expo and Sportswear Pro w Madrycie nie odbędzie się. Ryzyko związane z pandemią covid-19 jest zbyt duże, a sytuacja gospodarcza w wielu krajach nie ustabilizowała się dostatecznie, by można było myśleć o organizacji tak dużej imprezy. Kolejna zapowiadana data to 9–12 marca 2021 r. Zmieni się również miejsce targów – po kilku latach branża wróci do Amsterdamu, do RAI Exhibition Centre.

Intensywnie pracujemy nad kolejnym, lipcowo-sierpniowym wydaniem „Świata DRUKU”, do którego współtworzenia serdecznie Państwa zapraszamy. Tradycyjnie powrócimy w nim do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Omówimy również najnowsze trendy na rynku upominków reklamowych. Wydanie to będzie wraz z nami obecne na targach FestiwalDruku.pl (9–10.09) oraz w Madrycie na targach FESPA Global Print Expo (6–8.10).

Letniemu wydaniu „Świata DRUKU” będzie towarzyszyć specjalny dodatek pt.: „Opakowania i etykiety XXI wieku – zrównoważone, funkcjonalne, bezpieczne, piękne”. Znajdą się w nim informacje o technologiach, maszynach, materiałach, które pomogą rozruszać biznesy po koronawirusowym szoku. Publikacja ta będzie dostępna podczas wydarzeń, w których weźmiemy udział, przynajmniej do końca tego roku. Pierwsze z nich to: FestiwalDruku.pl, Forum Fleksograficzne PIF (14–15.09), Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” (24–25.09), jak również targi Packaging Innovations (24–25.09).

Niemiecki gigant Koenig & Bauer skorzystał z dobrodziejstw internetu i możliwości transmisji na żywo. W dniach 16–26 czerwca br., czyli w pierwotnym terminie targów drupa, firma zaprosiła do swojego nowego centrum demonstracyjnego w Radebeul na prezentacje nowości ze swojego portfolio. Byliśmy więc świadkami światowej premiery nowej generacji maszyn Rapida, prezentacji najnowszych rozwiązań do zwojowego druku cyfrowego i zadruku tektury falistej, druku opakowaniowego, transakcyjnego, zabezpieczonego, druku na metalu i szkle, systemów workflow oraz cyfrowych usług serwisowych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.