Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy członek działu sprzedaży Müller Martini

Nowy członek działu sprzedaży Müller Martini

Z początkiem stycznia 2019 r. do działu sprzedaży Müller Martini dołączył Grzegorz Zieliński. Z branżą poligraficzną jest on związany od dwudziestu lat. Pracował m.in. w firmie Heidelberg Polska, gdzie zajmował się obszarem druku cyfrowego.

„Jestem przekonany, że ta zmiana da mi możliwość dalszego rozwoju zawodowego. Po wielu latach doświadczeń w sprzedaży urządzeń do przygotowalni i druku naturalnym krokiem jest wypróbowanie swoich sił w introligatorni, która jest ukoronowaniem procesu produkcji książek i czasopism” – tak Grzegorz Zieliński uzasadnia swoją decyzję o przejściu do nowego zespołu.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo spokoju, ciepła, wielu rodzinnych chwil i wytchnienia od codziennych trosk, a także mokrego i radosnego śmigusa dyngusa!

Zespół "Świata DRUKU”

Położony na obrzeżach Zurychu start-up Label Center u progu swej działalności zainwestował w zakup jednoprzebiegowej, cyfrowej maszyny do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E. Po roku pracy właściciel szacuje, że dzięki niej w ciągu kolejnych pięciu lat będzie mógł potroić liczbę pracowników.

Ritrama zaprezentowała nową srebrną, metalizowaną folię polietylenową – Shiny. Powstała ona z myślą o produkcji etykiet aplikowanych na opakowania giętkie stosowane w sektorze premium produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które często wymagają bogatych i dekoracyjnych etykiet o zaskakującej kolorystyce i najwyższych parametrach technicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu