Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy dyrektor ds. technologii w EFI

Nowy dyrektor ds. technologii w EFI

Obowiązki dyrektora ds. technologii (CTO – Chief Technology Officer) w firmie EFI przejął Douglas Edwards. Zastąpił on Ghilada Dziesietnika, który po 25 latach pracy w EFI (w tym 14 latach na stanowisku CTO) przeszedł na emeryturę.

Douglas Edwards ma duże doświadczenie jako osoba kierująca działem druku i technologii badań i rozwoju – przed dołączeniem do zespołu EFI był dyrektorem zarządzającym Xaar plc oraz prezesem Xaar 3D Ltd., także wcześniej zajmował podobne stanowiska w takich firmach jak m.in. Kodak, Kodak Polychrome Graphics (KPG), International Paper, Zeneca Specialties czy Ilford Photographic Ltd. Ponadto może on się pochwalić kilkoma patentami oraz publikacjami naukowymi.

„Doug posiada jedno z najlepszych zapleczy technologicznych w naszej branży i łączy technologię z udokumentowanymi osiągnięciami biznesowymi. EFI natomiast może pochwalić się zapewnianiem swoim klientom przewagi konkurencyjnej poprzez utrzymywanie ich w czołówce technologicznej. Miałem przyjemność ściśle współpracować z Dougiem – spotkaliśmy się KPG oraz w dziale komunikacji graficznej firmy Kodak – i jestem przekonany, że nie ma lepszej osoby w naszej branży, która mogłaby poprowadzić rozwój strategiczny i technologiczny EFI” – powiedział prezes i dyrektor generalny EFI Jeff Jacobson.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Drugie w tym roku wydanie naszego magazynu przygotowujemy z myślą o organizowanej przez nas w ramach Akademii Wiedzy 3. edycji konferencji Jak wzmocnić brandy? Innowacyjne opakowania”, która odbędzie się 3 marca br. w Nadarzynie. Z tym wydaniem pojawimy się także na targach Warsaw Pack (Nadarzyn, 03–05.03) oraz Film Video Foto (Łódź, 02–04.04 br.).
O czym będziemy pisać?

Ze smutkiem zawiadamiamy o śmierci dr. inż. Krzysztofa Stępnia – wieloletniego wykładowcy Instytutu Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej, przyjaciela „Świata DRUKU”.

Rodzinie i współpracownikom Zmarłego składamy wyrazy współczucia.

Zespół „Świata DRUKU”

Pogrzeb odbędzie się 3 lutego br. (poniedziałek) o godz. 12.30 na cmentarzu Zarzew przy ul. Lodowej 78 w Łodzi.

Firma Electronics For Imaging wprowadza na rynek nową linię drukarek atramentowych typu roll-to-roll – modele VUTEk D3r i D5r LED. Bazują one na sprawdzonych rozwiązaniach drukarek EFI VUTEk 3r+ i 5r+. Symbol „D” w nazwie nowych drukarek odnosi się do słowa „Design” i oznacza, że w nowych maszynach do zaawansowanych możliwości ich poprzedniczek dodano funkcje oferujące nowe możliwości profesjonalistom działającym na polu reklamy i grafiki.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych w zestawieniach - przygotowywane przez nasze studio graficzne (wym. 180 x 40 mm)
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.