Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy dyrektor finansowy firmy Heidelberg

Nowy dyrektor finansowy firmy Heidelberg

Tania von der Goltz

Firma Heidelberg poinformowała, że od 1 stycznia 2023 r. nowym dyrektorem finansowym przedsiębiorstwa zostanie Tania von der Goltz, która dołączy do zespołu spółki i jednocześnie zostanie członkiem jej zarządu. Zastąpi ona na tym stanowisku Marcusa A. Wassenberga, który zdecydował o zmianie ścieżki kariery (pisaliśmy o tym TUTAJ). Obowiązki Wassenberga w zakresie kierowania działem zatrudnienia przejmie Ludwin Monz, prezes zarządu.

Tania von der Goltz pracowała ostatnio w firmie Fresenius Medical Care jako wiceprezes ds. globalnej strategii finansowej, odpowiadając za całościową strategię finansową firmy. Między innymi inicjowała i kierowała międzynarodowymi programami tworzenia wartości. Jako szefowa globalnego komitetu ds. przejęć i inwestycji miała twórczy wpływ na działania w zakresie fuzji i przejęć grupy notowanej na DAX.

„Bardzo się cieszymy, że nasz zespół zyska tak kompetentną ekspertkę finansową z wieloletnim doświadczeniem jak Tania. Dzięki temu odpowiedzialna funkcja dyrektora finansowego nie pozostanie nieobsadzona i firma płynnie przejdzie do nowego etapu” – powiedział Martin Sonnenschein, przewodniczący rady nadzorczej Heidelberger Druckmaschinen, zaś dyrektor generalny, Ludwin Monz, dodał: „Nie mogę się doczekać współpracy z Tanią von der Goltz. Razem będziemy wdrażać strategiczne zmiany, wzmacniać firmę pod względem finansowym i pod kątem transformacji kulturowej, którą rozpoczęliśmy”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 14–16 marca 2023 r. w centrum wystawienniczym w Monachium kolejny raz odbędzie się połączone wydarzenie, skupiające globalny przemysł przetwórczy, papierniczy i poligraficzny. Mowa o targach CCE International (wystawa dla przemysłu tektury falistej i litej), ICE Europe (wystawa poświęcona obróbce papieru, folii i taśm) i InPrint (koncentrująca się na technologii druku przemysłowego).

Fujifilm ogłosił zamknięcie linii produkcyjnej płyt offsetowych w niderlandzkim mieście Tilburg i przeniesienie jej do fabryk w Japonii i Chinach. Zakończenie procesu ma nastąpić z końcem 2023 r. Powodem tej decyzji jest ciągły spadek zapotrzebowania na płyty offsetowe, wynikający z przechodzenia drukarń na technologię cyfrową (trend ten został przyspieszony przez pandemię). Nie bez znaczenia jest także pogarszająca się w Europie sytuacja rynkowa – wzrost kosztów surowców, niestabilność rynku energii oraz wpływ wyższej inflacji.

Pod koniec listopada br. blisko 50 pracowników firm Aquila i VPK Packaging Polska wzięło udział w warsztatach sadzenia drzew, sprzątaniu lasu i zazielenieniu przestrzeni zrujnowanej przez nawałnice w Wielkopolsce. W ramach akcji posadzono drzewa na obszarze Nadleśnictwa Gniezno, niedaleko centrali firmy we Wrześni.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.