Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy dyrektor generalny EFI

Nowy dyrektor generalny EFI

Firma EFI poinformowała o zmianie dyrektora generalnego – stanowisko to ze skutkiem natychmiastowym objął Jeff Jacobson, związany z branżą od 30 lat. Zastąpi on Billa Muira, który ustępuje z powodów osobistych.

Zanim Jeff Jacobson dołączył do zespołu EFI, pełnił funkcję dyrektora generalnego w firmie Xerox. Wcześniej zajmował kierownicze stanowiska w firmie Presstek, produkującej rozwiązania do cyfrowego druku offsetowego, i w firmie Kodak.

„Bardzo się cieszę z powodu zwiększenia mojej roli w zespole kierowniczym EFI. Portfolio rozwiązań EFI daje możliwość do dalszego rozwoju wysokiej jakości rozwiązań inkjetowych i zintegrowanych, cyfrowych systemów produkcyjnych (...). Chciałbym również, wraz z całym zespołem podziękować Billowi za jego wkład w sukces firmy i życzyć mu wszystkiego najlepszego w przyszłych przedsięwzięciach. Bill odegrał kluczową rolę w pomyślnym przeprowadzaniu EFI przez kolejne etapy naszej ewolucji, zawsze robiąc to z uwzględnieniem dobra klientów i pracowników” – powiedział Jeff Jacobson. Bill Muir dodał: „To był zaszczyt prowadzić EFI przez tak istotny rozdział w historii firmy i będę nadal kibicował jej rozwojowi. Podziwiałem Jeffa jako eksperta w dziedzinie obrazowania cyfrowego i jestem przekonany, że dzięki swojej wizji i pod jego kierownictwem EFI będzie w stanie z powodzeniem wejść w kolejny etap innowacji”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI poinformowała o zmianie dyrektora generalnego – stanowisko to ze skutkiem natychmiastowym objął Jeff Jacobson, związany z branżą od 30 lat. Zastąpi on Billa Muira, który ustępuje z powodów osobistych.

Drukarnia DMK Studio z Lublina zainstalowała w ostatnim czasie foliarkę Matrix angielskiej firmy Vivid Laminating. Urządzenie charakteryzuje się kompaktową budową, bardzo krótkim czasem zmiany folii laminującej i do złocenia oraz intuicyjną obsługą.

Obecne na rynku od kilku lat atramenty Mutoh UMS, wprowadzone wraz z serią ploterów serii ValueJet X, teraz mogą być używane także przez właścicieli ploterów marki Mimaki. Wśród ich najważniejszych zalet należy wymienić żywiczną formułę, ekologiczność potwierdzoną certyfikatem Indoor Air Comfort, szeroki gamut umożliwiający druk korporacyjnych barw, hermetyczność oraz bezpieczeństwo.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu