Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy dyrektor generalny Inca Digital

Nowy dyrektor generalny Inca Digital

Brytyjska firma Inca Digital, zajmująca się projektowaniem i produkcją drukarek atramentowych, ogłosiła powołanie Stephena Tunnicliffe-Wilsona na nowego dyrektora generalnego. Zastąpi on na tym stanowisku tymczasowego dyrektora generalnego Akirę Hayakawę, który pełnił tę funkcję przez ostatnich 6 miesięcy. Jednocześnie Tunnicliffe-Wilson, który jest związany z brytyjskim rynkiem drukarek atramentowych od 19 lat, nadal będzie kierował działem badań i rozwoju Inca Digital.

„Jestem dumny, że zostałem mianowany nowym dyrektorem generalnym Inca Digital w momencie, który uważam za przełomowy dla firmy. Nasz flagowy produkt, Onset X Series, odniósł ogromny sukces w sektorze grafiki, gdzie jesteśmy powszechnie uznawani za pioniera i lidera technologii atramentowych. Elastyczność i skalowalność naszych drukarek atramentowych wymiernie wpływa na wzrost obecności w sektorze opakowań i zastosowań przemysłowych” – komentuje swój awans Tunnicliffe-Wilson.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Comexi, dostawca rozwiązań dla sektora elastycznych opakowań, poinformował o wdrożeniu inteligentnych okularów ze zdalną łącznością, które umożliwiają wymianę informacji między klientami a działem wsparcia producenta w czasie rzeczywistym i z podglądem pola widzenia użytkownika maszyny. Remote Support z inteligentnymi okularami to system komunikacji zapewniający pomoc techniczną w systemie 24/7, co pomaga skrócić czas przestoju maszyny i znacznie poprawia wydajność produkcji.

Podczas zbliżających się targów FestiwalDruku.pl, które odbędą się w dniach 18–19 września br. w warszawskiej hali EXPO XXI, firma API.PL zaprezentuje szeroką ofertę mediów i podłoży do druku. Będą wśród nich nowości produktowe: tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, media repozycjonowane). Stoisko zostanie podzielone na dwie części – w strefie B2B można będzie poznać ofertę firmy z zakresu druku wielkoformatowego oraz umówić się na prezentację urządzeń w nowym demoroomie, zaś w Strefie Doświadczeń będą prezentowane właściwości i możliwości zastosowania mediów. API.PL przygotowuje również warsztaty praktyczne ze stosowania i aplikowania mediów do druku typu outdoor i indoor.

Firma Wacom zaprezentowała nowy 22” ekran piórkowy z serii Cintiq. Urządzenie ma być tańszą alternatywą dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na któryś z modeli z wyższej serii Cintiq Pro. Pozbawiono je pewnych funkcjonalności (jak rozdzielczość 4K czy nawigowanie za pomocą gestów dotykowych), ale to co najważniejsze dla tabletów tej marki, czyli nadzwyczaj dokładne piórko Wacom Pro Pen 2, jest częścią zestawu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu