Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy dyrektor generalny sprzedaży Mimaki w regionie EMEA

Nowy dyrektor generalny sprzedaży Mimaki w regionie EMEA

Arjen Evertse

Firma Mimaki poinformowała, że z dn. 1 września br. nowym dyrektorem generalnym sprzedaży w regionie EMEA zostanie Arjen Evertse. W ciągu 12 lat, które spędził w zespole firmy, zajmował różne stanowiska w jej strukturach, ostatnio nadzorował spółkę zależną – Mimaki Eurasia. Evertse zastąpi Ronalda van den Broeka, który przyjął stanowisko partnera w firmie Marketiger zajmującej się drukiem 3D, będącej klientem Mimaki.

„Praca w różnych działach i zdobywanie doświadczenia na różnych stanowiskach w firmie Mimaki dały mi prawdziwy wgląd w jakość i możliwości dostarczanych przez nią rozwiązań. Jej zaangażowanie w dalszy rozwój technologii jest dla mnie inspiracją, sprawia, że jestem lojalny i zmotywowany do osiągania swoich celów, a także do nieustannego wspierania klientów firmy. Zaoferowana mi nowa rola stanowi dla mnie kolejne wyzwanie i zupełnie nowy etap mojej podróży z Mimaki i nie mogę się doczekać, aby ją rozpocząć” – mówi Arjen Evertse.

Ronald van den Broek dodaje: „Zarówno Arjen, jak i ja mamy za sobą długą i pełną wrażeń karierę w tej firmie. Jestem przekonany, że Arjen doskonale poradzi sobie z obowiązkami, które przejmie po mnie na stanowisku dyrektora generalnego ds. sprzedaży w regionie EMEA. Jestem niezmiernie zadowolony, że nadal będę mógł współpracować z nim i z resztą zespołu w nowej roli. Życzę im wszystkiego najlepszego na przyszłość!”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Sappi, producent papierów z dodatkowymi funkcjonalnościami, przeznaczonych dla rynku opakowań, podczas październikowych targów w Amsterdamie zaprezentuje poszerzone portfolio powlekanych (Transjet Tacky Industrial) i niepowlekanych (Basejet) papierów sublimacyjnych, w pełni nadających się do recyklingu i mających certyfikat FSC. Na stoisku będą również promowane papiery do atramentowych drukarek wielkoformatowych (Scrolljet i Swiss Matt), nowe tektury Fusion Nature Plus do produkcji opakowań, POS-ów lub toreb na zakupy, oraz produkty z gamy Silicone Base Papers (do takich zastosowań jak oklejanie samochodów, reklama zewnętrzna i produkcja materiałów biurowych).

Podczas zbliżających się międzynarodowych targów druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo (Amsterdam, 12–15 października 2021 r.) firma EFI Reggiani zaprezentuje drukarkę Terra Silver o szerokości 1,8 m, wykorzystującą specjalne atramenty pigmentowe Terra, dzięki którym oferuje zrównoważony druk wysokiej jakości bezpośrednio na tkaninie i w krótkim procesie (bez parowania, prania i stosowania stentera). Goście stoiska będą też mogli dowiedzieć się więcej o nowej EFI Reggiani Hyper – najnowszej, superwydajnej maszynie cyfrowej do przemysłowego druku na tekstyliach i skanowania, a także o nowej drukarce skanującej EFI Reggiani Blaze, która powstała, by pomóc firmom tekstylnym przebić się z sukcesem do świata przemysłowego drukowania tekstyliów.

Podczas międzynarodowych targów druku FESPA Global Print Expo 2021, które odbędą się w dn. 12–15 października w Amsterdamie, Canon po raz pierwszy zaprezentuje plotery Colorado 1630 i Arizona 135 GT oraz kompletny zestaw do produkcji tapet w technologii UVgel Wallpaper Factory. To kolejne modele ze znanych serii drukarek wielkoformatowych, wzbogacone o nowe funkcjonalności. Goście targów będą mogli zapoznać się z szerokim wachlarzem zastosowań nowych maszyn podczas prezentacji pod hasłem „A Taste of Colour”.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.