Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy dyrektor sprzedaży Arctic Paper SA

Nowy dyrektor sprzedaży Arctic Paper SA

Michał Sawka, pełniący wcześniej funkcję prezesa zarządu Arctic Paper Polska Sp. z o.o., został z dniem 12 lutego 2014 roku powołany na stanowisko członka zarządu i dyrektora sprzedaży Arctic Paper SA, przejmując tym samym obowiązki Wolfganga Lübberta, który od 27 listopada 2013 roku pełni funkcję prezesa zarządu Arctic Paper SA.

Michała Sawkę, związanego z Arctic Paper od 1996 roku, cechuje dogłębna wiedza i doświadczenie w przemyśle papierniczym, a także znajomość sprzedaży i marketingu na rynkach eksportowych, dzięki czemu dodatkowo wzmocni kadrę zarządzającą Arctic Paper SA. Michał Sawka jest absolwentem Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych (MGIMO). Przed rozpoczęciem pracy w przemyśle papierniczym, w latach 1990–1996, zajmował stanowiska związane ze sprzedażą i marketingiem w przemyśle włókienniczym.
„Bardzo się cieszymy, że Michał dołączył do zarządu Arctic Paper. Wcześniej sprawował funkcję prezesa zarządu Arctic Paper Polska, spółki odpowiedzialnej za sprzedaż Grupy w Polsce, dlatego ma bardzo szerokie doświadczenie w zakresie sprzedaży. Jestem przekonany, że sprosta on wyzwaniom związanym z nowym stanowiskiem i będzie wspólnie z nami pracował nad budową dalszych sukcesów Arctic Paper” – powiedział Wolfgang Lübbert, prezes zarządu Arctic Paper SA.
„Jestem przekonany, że Arctic Paper ma przed sobą bardzo dobre perspektywy rozwoju, dlatego cieszę się z objęcia nowej funkcji. Dzięki efektom pracy mojej i mojego zespołu zarówno na rynku polskim, jak i poza krajem, jestem przekonany, że wzmocnię kadrę zarządzającą Arctic Paper swoim doświadczeniem i wiedzą rynkową” – powiedział Michał Sawka, członek zarządu i dyrektor sprzedaży Arctic Paper SA.
Dotychczasowe obowiązki Michała Sawki w Arctic Paper Polska przejął Andrzej Kuczborski, sprawujący do tej pory funkcję kierownika sprzedaży Arctic Paper Polska.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.