Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy dyrektor zarządzający w BST eltromat

Nowy dyrektor zarządzający w BST eltromat

Z dniem 1 czerwca 2020 r. do zespołu zarządzającego BST eltromat dołączył Jörg Westphal, przejmując odpowiedzialność za obszary usług, sprzedaży i marketingu. Wesprze Jürgena Dillmanna, który od dwóch lat odpowiada za technologię. Po kilku latach firmę opuszcza Kristian Jünke, który postanowił kontynuować karierę poza BST.

Jörg Westphal dołączył do BST eltromat 1 lipca 2019 r. i przez rok pełnił tam funkcję managera usług. Ma wieloletnie wszechstronne doświadczenie w zarządzaniu małymi i średnimi firmami oraz międzynarodowymi sieciami sprzedaży. Wcześniej był członkiem zespołu zarządzającego w EAE – Engineering Automation Electronics GmbH.

„Przez kilka dziesięcioleci BST eltromat zyskał wyjątkową reputację jako dostawca najwyższej jakości systemów pomagających branży poligraficznej w oferowaniu najwyższej jakości usług. Co więcej, dzięki bardzo wydajnej globalnej sieci sprzedaży i serwisu oraz zakładom produkcyjnym na innych kontynentach, zajmuje wysoką pozycję na arenie międzynarodowej. Oba te aspekty stanowią solidną podstawę dla sukcesów firmy także w innych sektorach rynku, i zamierzam je osiągnąć. Wykorzystamy naszą wszechstronną wiedzę praktyczną, przejdziemy do innych sektorów poprzez dywersyfikację, a tym samym zdobędziemy nowe rynki, by w przyszłości jeszcze bardziej wzmocnić pozycję firmy. Jednocześnie będziemy intensywnie pracować, by zachować obecną pozycję BST w tych obszarach, gdzie już jesteśmy liderem” – powiedział Jörg Westphal. Jak zapewnił nowy dyrektor, w przyszłości firma położy jeszcze większy nacisk na rozwój kompleksowych rozwiązań, systematycznie dostosowanych do wymagań rynku; w tym celu chce pozyskać konkretnych partnerów branżowych, aby uzupełnić portfolio i wygenerować wartość dodaną dla swoich klientów. Ponadto BST eltromat będzie w większym stopniu wykorzystywać procesy oparte na IoT i Industry 4.0. Firma intensywnie pracuje nad dalszym podnoszeniem jakości swoich usług i chce zaoferować klientom elastyczne opcje zawierania umów o gwarantowanym poziomie usług.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Włoska odsłona targów przeznaczonych dla branży marketingu, reklamy i komunikacji wizualnej – Viscom Italia – w tym roku odbędzie się w formule łączonej. W dniach 30 września – 2 października w przestrzeniach wystawienniczych Fiera Milano odbędą się targi w formule tradycyjnej, zaś ich przedłużeniem i rozwinięciem będzie wydarzenie wirtualne „Creative Digital Hub”, zaplanowane na 3–5 października.

GSP – północnoamerykański dostawca systemów identyfikacji wizualnej dla branży handlu detalicznego, zwiększył niedawno swoje moce produkcyjne. Zakupił pierwszy w USA, najnowszy ploter inkjetowy z oferty firmy Agfa – Jeti Tauro H3300 UHS LED. Wesprze on działania firmy w obsłudze kampanii marketingowych, realizowane w jej czterech drukarniach (posiadających certyfikat G7) i obejmujące ponad 70 tys. punktów sprzedaży rozsianych po całym kraju. Jest to już 12. rozwiązanie drukujące marki Agfa zakupione przez GSP.

Po raz kolejny firmy Sico Polska i Opinion Strefa Druku na prośbę człowieka-instytucji Jurka Owsiaka zdecydowały się użyczyć flagę sektorową, aby zaistniała jednocząc pozytywne idee na Pol'and'Rock Festival 2021, który w tym roku odbył się w dn. 29-31 lipca na Lotnisku Makowice-Płoty. Ten symbol siły płynącej ze współdziałania, zachęcający do odkrywania tego, co łączy ludzi i jednoczy wokół pozytywnych idei, został zaprezentowany w swojej okazałości w drugim dniu festiwalu, w trakcie koncertu zespołu Dżem.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.