Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy dyrektor zarządzający w BST eltromat

Nowy dyrektor zarządzający w BST eltromat

Z dniem 1 czerwca 2020 r. do zespołu zarządzającego BST eltromat dołączył Jörg Westphal, przejmując odpowiedzialność za obszary usług, sprzedaży i marketingu. Wesprze Jürgena Dillmanna, który od dwóch lat odpowiada za technologię. Po kilku latach firmę opuszcza Kristian Jünke, który postanowił kontynuować karierę poza BST.

Jörg Westphal dołączył do BST eltromat 1 lipca 2019 r. i przez rok pełnił tam funkcję managera usług. Ma wieloletnie wszechstronne doświadczenie w zarządzaniu małymi i średnimi firmami oraz międzynarodowymi sieciami sprzedaży. Wcześniej był członkiem zespołu zarządzającego w EAE – Engineering Automation Electronics GmbH.

„Przez kilka dziesięcioleci BST eltromat zyskał wyjątkową reputację jako dostawca najwyższej jakości systemów pomagających branży poligraficznej w oferowaniu najwyższej jakości usług. Co więcej, dzięki bardzo wydajnej globalnej sieci sprzedaży i serwisu oraz zakładom produkcyjnym na innych kontynentach, zajmuje wysoką pozycję na arenie międzynarodowej. Oba te aspekty stanowią solidną podstawę dla sukcesów firmy także w innych sektorach rynku, i zamierzam je osiągnąć. Wykorzystamy naszą wszechstronną wiedzę praktyczną, przejdziemy do innych sektorów poprzez dywersyfikację, a tym samym zdobędziemy nowe rynki, by w przyszłości jeszcze bardziej wzmocnić pozycję firmy. Jednocześnie będziemy intensywnie pracować, by zachować obecną pozycję BST w tych obszarach, gdzie już jesteśmy liderem” – powiedział Jörg Westphal. Jak zapewnił nowy dyrektor, w przyszłości firma położy jeszcze większy nacisk na rozwój kompleksowych rozwiązań, systematycznie dostosowanych do wymagań rynku; w tym celu chce pozyskać konkretnych partnerów branżowych, aby uzupełnić portfolio i wygenerować wartość dodaną dla swoich klientów. Ponadto BST eltromat będzie w większym stopniu wykorzystywać procesy oparte na IoT i Industry 4.0. Firma intensywnie pracuje nad dalszym podnoszeniem jakości swoich usług i chce zaoferować klientom elastyczne opcje zawierania umów o gwarantowanym poziomie usług.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Zakład Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej zaprasza na kolejną edycję studiów Podyplomowych „Inżynieria Produkcji w Poligrafii” w roku akademickim 2020/2021. Ich celem jest uzupełnienie wiedzy oraz podniesienie kwalifikacji pracowników wydawnictw, zakładów poligraficznych, nauczycieli szkół o kierunku poligraficznym oraz innych pracowników związanych z przemysłem poligraficznym i opakowaniowym. Rekrutacja trwa do 30 września 2020 r.

Niemiecka firma KHS ogłosiła, że jej system Innopack Kisters oferuje teraz możliwość zbiorczego owijania puszek na żywność i napoje w papier, co stanowi alternatywę dla folii termokurczliwych i opakowań kartonowych.

Drukarnia Totem.com.pl wraz z firmą Konica Minolta ogłosiły konkurs dla grafików na projekt okładki książki uszlachetnionej w technologii 3D Touch. Na jego zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne, łącznie 15 tys. zł. Prace konkursowe przyjmowane są do 25 września br. (liczy się data otrzymania prac przez organizatora), a ogłoszenie wyników nastąpi 22 października br. podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.