Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy prezes Epicor

Nowy prezes Epicor

Epicor Software Corporation, dostawca oprogramowania biznesowego dla przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych, usługowych i handlu detalicznego, ogłosiła powołanie Josepha L. Cowana na prezesa i dyrektora generalnego. Zastąpi Perveza Qureshi’ego, który ustępuje, by realizować nowe przedsięwzięcia.

Cowan zostanie również mianowany członkiem Rady Nadzorczej firmy Epicor. „To dla mnie zaszczyt, że zostałem wybrany nowym prezesem Epicor. Jestem pod wrażeniem rozwiązań firmy, jej relacji z klientami oraz możliwościami dalszego rozwoju – powiedział Cowan. – Liczę na współpracę z doświadczonym zespołem zarządzającym firmy Epicor oraz zespołem naszych utalentowanych pracowników, który liczy ponad 4800 osób na całym świecie. Celem naszej współpracy jest dostarczanie innowacyjnych technologii i rozwiązań biznesowych, które pomagają naszym klientom tworzyć udany biznes”.
Cowan pełnił poprzednio funkcję prezesa i dyrektora generalnego firmy Online Resources – dostawcy rozwiązań bankowości online do obsługi i płatności. Wcześniej pełnił funkcję prezesa firmy Interwiven Inc., dostawcy oprogramowania do zarządzania treścią. Znaczące doświadczenie w dziedzinie technologii i oprogramowania przedsiębiorstw zyskał dzięki kierowniczym stanowiskom w firmach Manugistics, EXE Technologies oraz Invensys/Baan. Epicor Software Corporation, z prawie 40-letnim doświadczeniem w obsłudze mniejszych, średnich i bardzo dużych przedsiębiorstw, ma ponad 20 tys. klientów w ponad 150 krajach. Systemy Epicor wspomagające zarządzanie (ERP), do zarządzania handlem detalicznym, łańcuchem dostaw (SCM), a także rozwiązania do zarządzania kapitałem ludzkim (HCM), pozwalają przedsiębiorstwom podnosić ich efektywność i rentowność.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.