Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy prezes Konica Minolta Business Solutions Europe

Nowy prezes Konica Minolta Business Solutions Europe

Ikuo (Indy) Nakagawa został prezesem Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH. Zastąpi na tym stanowisku Kena Osugę, który kierował europejskim zarządem firmy przez ostatnie trzy lata. Osuga obejmie funkcję Chief Financial Officer w siedzibie głównej Konica Minolta, Konica Minolta Inc., w Tokio.

Ikuo (Indy) Nakagawa jest związany z firmą od ponad 30 lat. Rozpoczął karierę w 1982 r. w Minolta Company Limited w Osace w Japonii. W ciągu trzech dekad realizował swoje zadania w działach sprzedaży i marketingu, planowania działań finansowych i strategicznych oraz jako członek kierownictwa wyższego szczebla w USA i Azji. W ostatnim czasie pełnił obowiązki prezesa Konica Minolta Business Solutions China
„Europa to region, w którym odnosimy największe sukcesy sprzedażowe. Możliwość zarządzania Konica Minolta Business Services Europe stanowi dla mnie ogromny zaszczyt.
Ostatnia dekada była dla Konica Minolta Business Solutions Europe okresem dużych zmian, innowacji i rozwoju. Jestem pewien, że dzięki Ikuo (Indy) Nakagawa utrzymamy ten kurs” – powiedział Ken Osuga.
Od 2003 do 2013 Konica Minolta odnotowała 67-procentowy wzrost sprzedaży w Europie – z 1,3 do 2,2 mld euro. Obecnie Konica Minolta zatrudnia w Europie prawie 9000 osób, niemalże dwukrotnie więcej niż w 2003 r.
Po ponad 15 latach spędzonych w Europie, w tym trzech w roli prezesa w Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Osuga opuści Europę i obejmie stanowisko CFO w Konica Minolta Inc. w Tokio. Będzie tam odpowiedzialny za działania finansowe wszystkich spółek należących do Konica Minolta Group.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.