Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy prezes PIAP

Nowy prezes PIAP

Podczas Sprawozdawczo-Wyborczego Walnego Zebrania Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, które odbyło się 1 czerwca 2012 r. w Hotelu Ambasador Chojny w Łodzi, w związku z kończącą się kadencją władz PIAP, zebrani członkowie dokonali wyboru nowego zarządu. Prezesem PIAP została Iwona Dulińska z firmy PUH Kunszt. Stanowisko wiceprezesa objęła Magdalena Owczarska z CiTRON, wiceprezesem został również Tomasz Chwiłowicz z firmy Jaguar.

Członkami zarządu mianowano: Agnieszkę Sędzikowską-Wlazło (Ritf Advnet Polska), Tomasza Barudina (Texet Poland), Artura Ogiegło (Artigraf), Zbigniewa Kaczora (Maxim), Sławomira Giefinga (GJC Inter Media).
W skład komisji rewizyjnej weszli: Zbigniew Zieliński (Awih), Zdzisław Tom Kałek (Quo Vadis Polonia), Dariusz Płaczkiewicz (AUH Elwira), Joanna Bodnar (AppleRoad).
Podczas zebrania przyjęto również sprawozdanie finansowe Stowarzyszenia za rok 2011 oraz udzielono absolutorium Zarządowi za rok 2011. Jednogłośnie zaakceptowano plan działań na rok 2012/2013, jakie przedstawiła Agencja PR obsługująca PIAP. Poza aktywnym pozyskiwaniem członków, stowarzyszenie ma skupić się na promocji rynku artykułów promocyjnych, na kontynuacji działań lobbingowych (podniesienie limitów wydatków na prezenty o małej wartości). PIAP ma również rozpocząć program rekomendacji Agencji Reklamowych PIAP.
„Jesteśmy w środku ciekawych zmian makrogospodarczych, które wymagają konsultacji wszystkich polskich przedsiębiorców. Po raz pierwszy my, jako jedyna grupa z branży reklamowej, jesteśmy w gronie opiniotwórczych stowarzyszeń. Nasze zdanie jest głosem wszystkich pracowników polskiej reklamy i jest to nasz olbrzymi sukces. Praca projektowa, kreatywność agencji i gadżety z różnych segmentów cenowych są niezbędne w każdej firmie. Nie można ograniczać nakładów na promocję, bo wsparcie działań firm przy pomocy upominków ma uzasadnienie ekonomiczne. Podobnie jak płynne rozliczanie zobowiązań. Dlatego niezwykle istotna jest nasza współpraca i zaangażowanie nas wszystkich. Zapraszamy do PIAP i do współpracy wszystkich związanych z branżą reklamową, czekamy na Wasze cenne opinie” – mówi Iwona Dulińska, prezes PIAP.
Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 130 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

Fot. Iwona Dulińska

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Instytut Pantone, funkcjonujący w obrębie firmy Pantone, tradycyjnie ogłosił kolor, który będzie dominował w przyszłym roku w wielu branżach – w tym w modzie, wyposażeniu wnętrz i wzornictwie przemysłowym. Tym razem wybrano kolor numer 19-4052, noszący nazwę Classic Blue. Ponieważ jest on harmonijny i stonowany, elegancki w swej prostocie, a zarazem relaksujący i uspokajający – wszystkie te jego cechy według specjalistów mają być odpowiedzią na naszą potrzebę spokoju i ukojenia.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych nieustannie podejmuje próby zmiany przepisów hamujących rozwój branży, o czym pisaliśmy już na łamach „Świata DRUKU”. Duże wsparcie w tej sprawie okazała także Krajowa Izba Gospodarcza, z którą PIAP od lat współpracuje. Andrzej Arendarski, prezes KIG, wystosował list do Ministra Finansów Jerzego Kwiecińskiego, w którym zarekomendował podniesienie limitów na nieodpłatne przekazywanie przez firmy upominków osobom trzecim do 200 zł, oraz ocenił skutki tej zmiany dla finansów publicznych. PIAP nadal prosi o podpisanie petycji w tej sprawie. Ponadto Izba próbuje zawalczyć o inne rozwiązanie kwestii limitów – zniesienie obowiązku ewidencji, który dla klientów jest dosyć uciążliwy. To próba podejścia do tematu od zupełnie innej strony. W tym celu Izba nawiązała współpracę z kancelarią, która przygotuje analizę sytuacji i zaproponuje scenariusz działań.

Firma Ricoh poinformowała, że podczas najbliższych targów drupa, które odbędą się w Düsseldorfie w dniach 16–26 czerwca 2020 r., zaprezentuje najszerszą i najbardziej wszechstronną ofertę swoich rozwiązań w historii udziału firmy w tym wydarzeniu. Ekspozycja zajmie powierzchnię 1,8 tys. m².

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu