Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy prezes zarządu Arctic Paper SA

Nowy prezes zarządu Arctic Paper SA

Rada nadzorcza spółki Arctic Paper SA podjęła decyzję o odwołaniu z funkcji prezesa zarządu oraz dyrektora generalnego Pera Skoglunda z dniem 31 grudnia 2018 r. Zastąpi go Michał Jarczyński, który stanowisko obejmie od 1 lutego 2019 r.

Zmiana związana jest z kolejnym etapem wdrażania nowej strategii firmy. Michał Jarczyński posiada blisko 15-letnie doświadczenie w branży papierniczej, na stanowiskach kierowniczych. W latach 2009–2013 pełnił już funkcję prezesa zarządu oraz dyrektora generalnego Arctic Paper SA. Obecnie wraca do spółki z firmy Radpol SA, gdzie od 2017 r. pełni funkcję prezesa zarządu. Pożegna się z nią w połowie stycznia.

„W imieniu całej firmy chciałbym podziękować Perowi Skoglundowi za jego 13-letni wkład w rozwój Arctic Paper. W czasie pełnienia funkcji prezesa zarządu opracował i rozpoczął wdrażanie nowej strategii dla segmentu papieru w Grupie. Zgodziliśmy się, że teraz, gdy firma wkracza w nową fazę, nadszedł czas na zmianę przywództwa” – powiedział Per Lundeen, Przewodniczący Rady Nadzorczej Arctic Paper SA. Per Skoglund pozostanie w spółce w okresie przejściowym.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas konferencji HP Reinvent, zorganizowanej dla globalnych partnerów firmy, zaprezentowano innowacje w zakresie urządzeń drukujących dla biznesu. Wśród nowości produktowych od HP znalazły się usługi JetAdvantage i Smart Device Services dla efektywnej obsługi oraz urządzenia serii LaserJet w formacie A3 i A4.

13 marca br. podczas międzynarodowej konferencji prasowej firmy Heidelberger Druckmaschinen AG i MK Masterwork zaprezentowały przedstawicielom prasy branżowej z całego świata nowy, stworzony wspólnie model składarko-sklejarki, przeznaczony do produkcji opakowań – Diana Go. Spotkanie odbyło się w miejscowości Nové Město na Słowacji, gdzie MK Masterwork produkuje klejarki do folderów Diana.

Przedsiębiorstwo Reprocentrum z Gdańska zdecydowało się na zakup plotera wielkoformatowego w technologii żywicznej marki Mutoh – ValueJet 1324X.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu