Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy prezes zarządu Europapier Polska

Nowy prezes zarządu Europapier Polska

Marek Cholewa został prezesem zarządu w Europapier Polska. Z firmą związany jest od 15 lat. Przez ostatnich 8 lat sprawował funkcję członka zarządu spółki jako dyrektor ds. sprzedaży i marketingu, a w ubiegłym roku jako p.o. prezesa zarządu. Do Europapier przeszedł z firmy Philipp Morris, w której zdobywał doświadczenie na stanowiskach w sprzedaży, marketingu, a także dystrybucji.

„Moje sprzedażowe doświadczenie jest gwarancją, że cała firma w centrum uwagi stawia klientów i jest najbardziej zorientowaną na ich potrzeby firmą w branży. Chcemy być preferowanym partnerem klientów odnoszących sukces i strategicznych dostawców, tworząc dla nich dopasowane wartości dodane. Wykorzystując silną pozycję w branży właściciela Europapier Polska, czyli holdingu Heinzel, będziemy umacniać naszą pozycję lidera na rynku papieru i opakowań oraz inwestować w strategiczną ekspansję w branży mediów do reklamy i higieny. Jesteśmy do tego dobrze przygotowani i mamy najlepszy zespół” – powiedział Marek Cholewa.

Europapier Polska jest jednym z 13 oddziałów Grupy Heinzel, działającej w środkowo-wschodniej części Europy. Spółka jest w grupie największych dystrybutorów podłoży do druku. W Polsce Europapier jest obecny od 1991 r. Dysponując oddziałami w czterech miastach oraz trzema salonami sprzedaży, działa głównie na rynku mediów do reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju zaprasza na dwie letnie wystawy tematyczne. Pierwsza ekspozycja, zatytułowana „Czy to dżuma, czy cholera? Epidemie na ziemi kłodzkiej”, omawia 30 największych na świecie epidemii od czasów biblijnych do 2020 r., podając ich przyczyny, przebieg i skutki. Druga wystawa – „Sztuka pisania” – dotyczy kaligrafii. Jej zadaniem jest przypomnienie tej jedynej niegdyś formy sporządzania ksiąg czy listów, wypartej współcześnie na rzecz nowoczesnych technologii.

W dniach 29–30 sierpnia 2020 r. w Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi odbędzie się kameralna konferencja dotyczącą technik introligatorstwa i jego historii – Spotkanie Introligatorów Polskich.

Brytyjski producent popularnej whiskey Johnnie Walker, firma Diageo, chce w przyszłym roku wprowadzić do sprzedaży butelkę wykonaną ze sprasowanej i utwardzonej miazgi drzewnej, pokrytej od wewnątrz specjalnymi powłokami barierowymi, które mają nie wchodzić w interakcje z napojami. Tym samym nie będzie tam warstwy plastiku, zapobiegającej wyciekaniu płynu, a całość będzie całkowicie zdatna do recyklingu. Producentem opakowania jest firma Pulpex Limited.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.