Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy szef marketingu KBA Radebeul

Nowy szef marketingu KBA Radebeul

Z dniem 1 stycznia br. szefem marketingu ds. arkuszowych maszyn offsetowych w fabryce firmy Koenig & Bauer (KBA) w Radebeul został Walter Hartmann, specjalista z wieloletnim doświadczeniem w znanych drukarniach offsetowych. Zastąpił Jürgena Veila, który po 15 latach pracy znalazł dla siebie nowe miejsce w obszarze arkuszowej produkcji offsetowej – obejmując stanowisko menedżera ds. kluczowych klientów rynku opakowań we wrześniu ub.r.

Walter Hartmann pracował w drukarni Köselbuch z Kempten, potem pełnił funkcje kierownicze w zatrudniającej ponad 200 osób drukarni AZ Druck und Datentechnik, której profil to produkcja dziełowa i druk komercyjny. Odpowiadał za działy techniczne (prepress, druk, introligatornia) i w dużym stopniu angażował się we wprowadzenie nowych technologii i procesów na wszystkich etapach produkcji.
Walter Hartmann poznał pracowników KBA z różnych działów podczas wyboru i instalacji jednej z pierwszych 8-kolorowych maszyn Rapida 105 z systemem niezależnych napędów cylindrów płytowych DriveTronic SPC, zarazem pierwszej na świecie średnioformatowej Rapidy z systemem Flying JobChange, a także w czasie dni otwartych w AZ Druck. Firma KBA doceniła jego zainteresowanie nowymi technologiami i poszukiwanie nowych wyzwań zawodowych oferując mu prace w marketingu u międzynarodowego producenta maszyn drukujących.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firmy Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos organizują w dn. 9 i 10 czerwca br. w nowym centrum demonstracyjnym w Opolu dni otwarte. Podczas spotkania specjaliści zaprezentują flagowe modele ploterów do druku LED/UV, eko/żywicznych, solwentowych, laserów, ploterów tnących, trymerów oraz laminatorów – czyli urządzeń umożliwiających wykonywanie wysokojakościowych, trwałych nadruków na dowolnym materiale.
Jakie urządzenia przygotowano dla Państwa?

W dn. 19 maja br. Drukarnia Read Me z Łodzi zorganizowała drugą już konferencję (o pierwszej, ubiegłorocznej, pisaliśmy TUTAJ) w formie online, podczas której zaprezentowano stan realizacji inwestycji podjętych w ramach projektu „Zastosowanie innowacyjnej technologii szybkiego wielobarwnego druku wysokonakładowego – przyjaznej środowisku – w celu poprawy konkurencyjności firmy”.

Siegwerk wprowadził na rynek nową serię farb offsetowych UV do zastosowań niespożywczych, przeznaczoną do zadruku na wszystkich rodzajach podłoży papierowych i kartonowych. Sicura Litho Pack Eco odznacza się wysoką zawartością (ponad 40%) bioodnawialnych komponentów pochodzenia roślinnego, stanowiąc tym samym przyjazną dla środowiska alternatywę dla standardowych farb UV.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.