Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy wiceprezes ds. marketingu i technologii produktów fleksograficznych Flint Group

Nowy wiceprezes ds. marketingu i technologii produktów fleksograficznych Flint Group

Flint Group powołała dr Evę Freudenthaler na stanowisko wiceprezesa ds. marketingu i technologii produktów fleksograficznych. Jednocześnie została ona członkiem zespołu zarządzającego działem Flint Group Flexographic Products.

Po ukończeniu studiów chemicznych Eva Freudenthaler rozpoczęła swoją karierę zawodową jako menedżer działu badań i rozwoju BASF Aktiengesellschaft (1997). W 2003 znalazła się się w BASF Printing Systems, gdzie początkowo odpowiadała za globalny marketing i kontroling działu płyt drukowych. W firmie Flint Group sprawowała rozmaite funkcje, m.in. wiceprezesa ds. marketingu i technologii w zakresie opakowań i wąskiej wstęgi. Następnie, jako wiceprezes ds. strategii Flint Group, była odpowiedzialna za rozwój strategii firmy i jej realizację w poszczególnych jednostkach biznesowych. Ze swoją głęboką wiedzą o produktach i przemyśle będzie nadal promowała innowacje w dziale produktów flekso.
Dr Freudenthaler zastąpi doktora Uwe Stebani, który z przyczyn osobistych zdecydował się, z dniem 31 marca, opuścić Flint Group i podjąć nowe wyzwania zawodowe. Dr Stebani, jako wiceprezes ds. technologii, odgrywał ważną rolę w rozwijaniu technologii Flint Group Flexographic Products i jest postrzegany jako jeden z głównych architektów sukcesu działu płyt drukowych.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.