Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy wiceprezes firmy Xeikon

Nowy wiceprezes firmy Xeikon

Z początkiem października do zespołu zarządzającego firmy Xeikon dołączył Vlad Sljapic, który obejmie stanowisko wiceprezesa ds. sprzedaży globalnej. Będzie on odpowiedzialny za organizację sprzedaży produktów Xeikon na całym świecie i rozwijanie globalnej strategii firmy na rynku druku cyfrowego.

Vlad Sljapic jest inżynierem mechanikiem, magistrem inżynierii zarządzania oraz doktorem nanotechnologii. W 2013 roku ukończył studia podyplomowe z dziedziny druku cyfrowego. Od 2004 roku Sljapic zajmował stanowiska kierownicze w przedsiębiorstwach związanych z drukiem cyfrowym, m.in. w działach badawczo-rozwojowych, zarządzania produktami, marketingu, sprzedaży i zarządzania ogólnego. Przed dołączeniem do zespołu Xeikon, Vlad Sljapic prowadził działalność działu druku cyfrowego firmy Domino w regionie EMEA.

Benoit Chatelard, prezes i dyrektor generalny Digital Solutions, Flint Group: “Serdecznie witamy Vlada w naszej firmie. Stale pracujemy nad budowaniem zespołu odpowiedzialnego za zwiększanie naszych udziałów w rynku i rozwijanie organizacji sprzedaży na całym świecie. Rozległa wiedza i kompetencje Vlada pomogą nam lepiej realizować naszą strategię”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Onlineprinters z branży e-commerce, znana w Niemczech jako „diedruckerei.de”, od kilku miesięcy używa zszywarki Primera MC produkowanej przez firmę Müller Martini. Jest to trzecie tego typu urządzenie pracujące w drukarni Onlineprinters.

W dniach 21-22 listopada 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się premierowe Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA. Podczas wydarzenia zaprezentuje się ponad 100 wystawców, w gronie których znajdą się firmy, organizacje, instytucje oraz wydawnictwa specjalistyczne związane z produkcją i technologią opakowań, etykiet, druku i recyklingu.

Warszawska drukarnia cyfrowa Blue Space zainwestowała w ostatnim czasie w bigówko-falcerkę Multigraf Touchline CF 375 z oferty Duplo Polska. Jest to zintegrowany system bigujący i falcujący, który łączy obie operacje w jednym procesie i umożliwia bigowanie bez pękania zadrukowanej powierzchni.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu