Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy wiceprezes firmy Xeikon

Nowy wiceprezes firmy Xeikon

Z początkiem października do zespołu zarządzającego firmy Xeikon dołączył Vlad Sljapic, który obejmie stanowisko wiceprezesa ds. sprzedaży globalnej. Będzie on odpowiedzialny za organizację sprzedaży produktów Xeikon na całym świecie i rozwijanie globalnej strategii firmy na rynku druku cyfrowego.

Vlad Sljapic jest inżynierem mechanikiem, magistrem inżynierii zarządzania oraz doktorem nanotechnologii. W 2013 roku ukończył studia podyplomowe z dziedziny druku cyfrowego. Od 2004 roku Sljapic zajmował stanowiska kierownicze w przedsiębiorstwach związanych z drukiem cyfrowym, m.in. w działach badawczo-rozwojowych, zarządzania produktami, marketingu, sprzedaży i zarządzania ogólnego. Przed dołączeniem do zespołu Xeikon, Vlad Sljapic prowadził działalność działu druku cyfrowego firmy Domino w regionie EMEA.

Benoit Chatelard, prezes i dyrektor generalny Digital Solutions, Flint Group: “Serdecznie witamy Vlada w naszej firmie. Stale pracujemy nad budowaniem zespołu odpowiedzialnego za zwiększanie naszych udziałów w rynku i rozwijanie organizacji sprzedaży na całym świecie. Rozległa wiedza i kompetencje Vlada pomogą nam lepiej realizować naszą strategię”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Drodzy Czytelnicy! Wygląda na to, że nareszcie przyszła wiosna. W związku z tym nasza redakcja wrzuca szósty bieg. Już niedługo trafi do Was numer kwietniowy „Świata DRUKU”, a tymczasem chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych do współtworzenia wydania majowego!

W dniach 17 i 18 kwietnia czekamy na Państwa na targach Packaging Innovations w warszawskim Centrum EXPO XXI. Stoisko C2, na które serdecznie zapraszamy, obfituje w pozytywną energię i... numery "Świata DRUKU" :)

„W ostatniej dekadzie zaszła bardzo duża zmiana w podejściu detalistów do marki własnej. Stała się ona jednym z centralnych elementów strategii rynkowej sieci handlowych oraz głównym wyznacznikiem ich pozycji na rynku” – pisze Joanna Kwiczor, ekspertka z branży retail i FMCG. Z jej ciekawego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie kroki podejmują duże sieci handlowe, by za pomocą marek własnych zdominować rynek FMCG.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu