Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy wiceprezes firmy Xeikon

Nowy wiceprezes firmy Xeikon

Z początkiem października do zespołu zarządzającego firmy Xeikon dołączył Vlad Sljapic, który obejmie stanowisko wiceprezesa ds. sprzedaży globalnej. Będzie on odpowiedzialny za organizację sprzedaży produktów Xeikon na całym świecie i rozwijanie globalnej strategii firmy na rynku druku cyfrowego.

Vlad Sljapic jest inżynierem mechanikiem, magistrem inżynierii zarządzania oraz doktorem nanotechnologii. W 2013 roku ukończył studia podyplomowe z dziedziny druku cyfrowego. Od 2004 roku Sljapic zajmował stanowiska kierownicze w przedsiębiorstwach związanych z drukiem cyfrowym, m.in. w działach badawczo-rozwojowych, zarządzania produktami, marketingu, sprzedaży i zarządzania ogólnego. Przed dołączeniem do zespołu Xeikon, Vlad Sljapic prowadził działalność działu druku cyfrowego firmy Domino w regionie EMEA.

Benoit Chatelard, prezes i dyrektor generalny Digital Solutions, Flint Group: “Serdecznie witamy Vlada w naszej firmie. Stale pracujemy nad budowaniem zespołu odpowiedzialnego za zwiększanie naszych udziałów w rynku i rozwijanie organizacji sprzedaży na całym świecie. Rozległa wiedza i kompetencje Vlada pomogą nam lepiej realizować naszą strategię”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

„Docieramy wszędzie” to nasze hasło przewodnie, które bierzemy bardzo dosłownie. Jesteśmy obecni na najważniejszych wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą, a także na portalach społecznościowych, gdzie na bieżąco zdajemy Państwu relacje z tego co dzieje się w naszej branży. Zapraszamy do odwiedzenia i śledzenia naszych profili na Facebooku, LinkedInie, Instagramie i YouTube!

Używana czy nowa? Od tego samego co zwykle dostawcy czy może tym razem od innego? Droższa, tańsza, z Chin czy z Niemiec? Wybór właściwej maszyny poligraficznej to skomplikowana sprawa, zwłaszcza że ceny tych zaawansowanych technicznie urządzeń niemal nigdy nie są niskie. Czym się kierować? Wielu mówi: profesjonalnym serwisem – niezależnie od pozostałych zmiennych. Sprawdziliśmy jak podchodzą do tego liczący się producenci.

Na profilu facebookowym polskiego oddziału Heidelberga, w dniu 24 lipca o godzinie 12:00 prowadzona będzie transmisja na żywo z drukarni CGS (presi.pl). Prezentowana będzie pracująca tam od ponad roku pierwsza w Polsce ośmiokolorowa maszyna Speedmaster XL 106 z systemem suszenia LED UV.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu