Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy zarząd OZGrafu

Nowy zarząd OZGrafu

W dniu 5 czerwca 2012 r. Rada Nadzorcza Olsztyńskich Zakładów Graficznych SA OZGraf, w związku z zakończoną kadencją poprzedniego zarządu, powołała nowy zarząd w składzie: Piotr Ciosk – prezes zarządu, Mirosław Jachemek – członek zarządu, dyrektor ds. produkcji, Piotr Dziadzio – członek zarządu, dyrektor ds. logistyki.

Paweł Stefanowski, dotychczasowy członek zarządu i dyrektor ds. finansów, został awansowany i oddelegowany do firmy Kompap SA, gdzie będzie nadzorował całokształt spraw finansowych Grupy Kapitałowej Kompap SA.
„Jako zarząd będziemy kontynuować rozpoczętą w połowie ubiegłego roku restrukturyzację firmy. W roku 2010 OZGraf SA zanotowały ponad 1 mln zł straty, natomiast na koniec 2011 roku przyniosły udziałowcom ponad 1,4 mln zł zysku. Już teraz widzimy więc, że decyzje i działania z roku 2011 przynoszą pozytywne efekty również w roku 2012 – mówi nowy prezes zarządu, Piotr Ciosk. – Moim celem, jako prezesa zarządu, jest zwiększenie wartości i konkurencyjności naszej firmy na coraz trudniejszym rynku poligraficznym. Chcemy dalej inwestować w nasz park maszynowy i rozwój pracowników, którzy od wielu lat są gwarantem jakości naszych usług oraz doskonalić procesy wewnętrzne, by jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów”.

Fot. Piotr Ciosk

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.