Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy zarząd manroland web systems

Nowy zarząd manroland web systems

Spółka manroland web systems GmbH przedstawiła nowy zarząd, w którego skład wchodzą: Uwe Lüders, Kuisle, Franz Gumpp, Dieter Betzmeier, dr Daniel Raffler, Dirk Rauh.

Uwe Lüders, L. Possehl & Co. mbH, Lubeka, prezes zarządu

 

Uwe Lüders, magister ekonomii, urodził się w 1952; przewodniczy zarządowi grupy Possehl od kwietnia 2004. Wcześniej zdobywał doświadczenie jako menedżer w różnych firmach grupy, głównie z branży maszynowej. Tuż przed rozpoczęciem kariery w Possehl był przewodniczącym Buderus AG w Wetzlar. Uwe Lüders manroland web systems zarządza tymczasowo.

 

Peter Kuisle, manroland web systems, Sprzedaż, serwis i marketing

 

Peter Kuisle, urodzony w 1960, jest szefem sprzedaży maszyn zwojowych i marketingu od wielu lat. Odpowiada za sprzedaż systemów do druku gazetowego i akcydensowego na całym świecie. Przewodniczył także kilku organizacjom rynkowym. Do jego obowiązków na nowym stanowisku, oprócz kierowania działem sprzedaży, należy też prowadzenie działów serwisu i marketingu firmy manroland web systems.

 

Franz Gumpp, manroland web systems, zaopatrzenie i produkcja

 

Franz Gumpp, urodzony w 1966 dyplomowany inżynier budowy maszyn, specjalizacja technologia wykończeniowa, był szefem działu montażu i usług technicznych w Augsburgu. W manroland web systems odpowiada za dział zaopatrzenia i produkcji.

 

Dieter Betzmeier, manroland web systems, realizacja kontraktów i technika

 

Dieter Betzmeier, urodzony w 1960 inżynier budowy maszyn, był docentem na wydziale maszyn IHK w Augsburgu, a także wieloletnim konstruktorem i projektantem w dziale maszyn gazetowych. Ma bardzo duże doświadczenie jako kierownik działu montażu i uruchamiania maszyn. Jako szef projektu News International, którego największa drukarnia produkuje 1 milion gazet na godzinę, zyskał bardzo dobrą opinię w całej branży. W manroland web systems GmbH odpowiada za obszar techniki i realizacji kontraktów.

 

Dr Daniel Raffler, manroland web systems, rozwój przedsiębiorstwa i kadry

 

Daniel Raffler, urodzony w 1975 doktor nauk politycznych specjalizujący się w naukach ekonomicznych na Uniwersytecie w Augsburgu, dotychczas odpowiadał za strategię korporacyjną, rozwój strategiczny, fuzje i przejęcia. Ponadto odpowiadał za przedstawicielstwa manrolanda w USA, na terenie całej Europy, Japonii i Korei. W manroland web system będzie odpowiedzialny za kadry i rozwój przedsiębiorstwa.

 

Dirk Rauh, manroland web systems, finanse

 

Dirk Rauh, urodził się w 1970 i studiował ekonomię na Politechnice w Chemnitz. Był szefem działu finansowego w Zakładzie w Plauen, a następnie kierował działem kontrolingu w zakładach w Augsburgu i Plauen. W manroland web systems kieruje działem finansowym.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.