Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Nowy zarząd manroland web systems

Nowy zarząd manroland web systems

Spółka manroland web systems GmbH przedstawiła nowy zarząd, w którego skład wchodzą: Uwe Lüders, Kuisle, Franz Gumpp, Dieter Betzmeier, dr Daniel Raffler, Dirk Rauh.

Uwe Lüders, L. Possehl & Co. mbH, Lubeka, prezes zarządu

 

Uwe Lüders, magister ekonomii, urodził się w 1952; przewodniczy zarządowi grupy Possehl od kwietnia 2004. Wcześniej zdobywał doświadczenie jako menedżer w różnych firmach grupy, głównie z branży maszynowej. Tuż przed rozpoczęciem kariery w Possehl był przewodniczącym Buderus AG w Wetzlar. Uwe Lüders manroland web systems zarządza tymczasowo.

 

Peter Kuisle, manroland web systems, Sprzedaż, serwis i marketing

 

Peter Kuisle, urodzony w 1960, jest szefem sprzedaży maszyn zwojowych i marketingu od wielu lat. Odpowiada za sprzedaż systemów do druku gazetowego i akcydensowego na całym świecie. Przewodniczył także kilku organizacjom rynkowym. Do jego obowiązków na nowym stanowisku, oprócz kierowania działem sprzedaży, należy też prowadzenie działów serwisu i marketingu firmy manroland web systems.

 

Franz Gumpp, manroland web systems, zaopatrzenie i produkcja

 

Franz Gumpp, urodzony w 1966 dyplomowany inżynier budowy maszyn, specjalizacja technologia wykończeniowa, był szefem działu montażu i usług technicznych w Augsburgu. W manroland web systems odpowiada za dział zaopatrzenia i produkcji.

 

Dieter Betzmeier, manroland web systems, realizacja kontraktów i technika

 

Dieter Betzmeier, urodzony w 1960 inżynier budowy maszyn, był docentem na wydziale maszyn IHK w Augsburgu, a także wieloletnim konstruktorem i projektantem w dziale maszyn gazetowych. Ma bardzo duże doświadczenie jako kierownik działu montażu i uruchamiania maszyn. Jako szef projektu News International, którego największa drukarnia produkuje 1 milion gazet na godzinę, zyskał bardzo dobrą opinię w całej branży. W manroland web systems GmbH odpowiada za obszar techniki i realizacji kontraktów.

 

Dr Daniel Raffler, manroland web systems, rozwój przedsiębiorstwa i kadry

 

Daniel Raffler, urodzony w 1975 doktor nauk politycznych specjalizujący się w naukach ekonomicznych na Uniwersytecie w Augsburgu, dotychczas odpowiadał za strategię korporacyjną, rozwój strategiczny, fuzje i przejęcia. Ponadto odpowiadał za przedstawicielstwa manrolanda w USA, na terenie całej Europy, Japonii i Korei. W manroland web system będzie odpowiedzialny za kadry i rozwój przedsiębiorstwa.

 

Dirk Rauh, manroland web systems, finanse

 

Dirk Rauh, urodził się w 1970 i studiował ekonomię na Politechnice w Chemnitz. Był szefem działu finansowego w Zakładzie w Plauen, a następnie kierował działem kontrolingu w zakładach w Augsburgu i Plauen. W manroland web systems kieruje działem finansowym.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Nowa edycja raportu drupa Global Trends, uznawanego za barometr biznesowy dla branży poligraficznej i opakowaniowej, jest już dostępna. Publikacja powstała na podstawie ankiety, którą na zlecenie targów drupa przeprowadziły wiosną 2022 r. dwie firmy (brytyjska Printfuture i szwajcarska Wissler & Partner). Wzięło w niej udział ponad 500 menedżerów reprezentujących drukarnie oraz producentów i dostawców maszyn i urządzeń z całego świata. Raport dostarcza cennych informacji na temat trendów technologicznych, rozwoju rynku, planów inwestycyjnych. Jego pełna wersja jest dostępna odpłatnie TUTAJ, natomiast w numerze 9/2022 „Świata DRUKU” znajdą Państwo przegląd najważniejszych wniosków zawartych w badaniu.

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.