Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / OKI rozbudowuje zespół sprzedaży

OKI rozbudowuje zespół sprzedaży

Zespół polskiego oddziału OKI Europe powiększył się o dwie nowe osoby: Annę Szylejko i Macieja Kopczyńskiegp. Anna Szylejko objęła stanowisko key account managera i będzie odpowiedzialna za współpracę z klientami korporacyjnymi oraz wdrożenie nowej strategii w zakresie oferty produktów kierowanych do biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem branży detalicznej. Maciej Kopczyński jako dealer tele sales specialist będzie się zajmował działem DTS oraz sprzedażą drukarek z segmentu biurowego.

Anna Szylejko karierę w branży IT rozpoczynała w firmie Alstor, następnie pracowała w polskich oddziałach firm Microsoft i Lenovo. Jest absolwentką prawa (Uniwersytet Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie), ukończyła też m.in. studia podyplomowe z zakresu zarządzania relacjami z klientami w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Maciej Kopczyński przed współpracą z OKI pracował m.in. w ASBIS Poland, Action, Intel Sales Center, T-mobile.

„Rozwój firmy i nowa strategia ukierunkowana w dużej mierze na jeszcze większą penetrację rynków wertykalnych i umacnianie pozycji firmy w obszarach druku biznesowego oraz specjalistycznego spowodowały, iż zdecydowaliśmy się rozbudować nasze działy sprzedaży i marketingu na region CEE. Promujemy teraz ofertę dla branży Retail, dlatego szukaliśmy osób, które swoim doświadczeniem wzmocnią nasz dotychczasowy zespół. Anna Szylejko i Michał Kopczyński posiadają wysokie kwalifikacje i wiele lat doświadczenia w branży IT zarówno w zarządzaniu produktem, jak i budowaniem relacji z kanałem sprzedaży” – mówi Marek Szczepański, sales director Poland Oki Europe Ltd.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Fotopolimerowe płyty FTH Digital to nowy członek rodziny fleksograficznych form drukowych o płaskich wierzchołkach firmy Flint Group. Są to płyty wymywane rozpuszczalnikiem, opracowane z myślą o drukowaniu opakowań giętkich.

MainPad to tablety od firmy manroland Goss web systems (MGWS) służących jako wsparcie w czynnościach serwisowych i konserwacyjnych maszyn drukujących. Ich stosowanie ma zapewnić wygodę w bieżącej obsłudze maszyn i wpłynąć na skrócenie czasu ich przestojów. Pierwsze MainPady trafiły do wiedeńskiej firmy Herold Druck oraz Mayer & Söhne Druck und Mediengruppe z niemieckiego Aichach. Mają one wbudowane oprogramowanie, które umożliwia pracownikom działów utrzymania ruchu rozwiązywanie problemów z maszyną bezpośrednio przy niej, z tabletem w ręce.

W ofercie czeskiej firmy Toray Graphics pojawiły się negatywowe płyty Imprima LJ przeznaczone do drukowania techniką bezwodnego druku offsetowego. Umożliwiają one drukowanie w rozdzielczości do 175 dpi, a ich czułość to 830 nanometrów. Jest to wartość odpowiednia do produkcji etykiet, ale płyty te mają również inne zastosowania, np. zadruk płyt kompaktowych, kart lojalnościowych i materiałów niechłonnych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu