Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Swapan Chaudhuri w ścisłym zarządzie Infosystems SA

Swapan Chaudhuri w ścisłym zarządzie Infosystems SA

Od 1 marca br. do ścisłego zarządu Infosystems SA dołączył Swapan Chaudhuri, obejmując stanowisko Vice President Sales & Marketing. Jest odpowiedzialny za sprzedaż produktów firmy i jej działania marketingowe w kraju oraz zagranicą.

Swapan Chaudhuri od wielu lat związany jest z branżą poligraficzną. Zarządzał między innymi takimi firmami jak Xerox Polska, X-team, Creo Polska, Kodak Polska. Do niedawna pełnił funkcję Country Managera w firmie Videojet Technologies, która jest częścią amerykańskiej korporacji Danaher.
„Jestem bardzo zadowolony, że do naszego zespołu dołącza osoba z ogromnym doświadczeniem i znajomością branży poligraficznej. Jestem przekonany, że nowa wartość, jaką wnosi Swapan Chaudhuri, otworzy przed naszą firmą nowe perspektywy, przyczyniając się do znaczącego wzrostu sprzedaży naszych innowacyjnych rozwiązań” – mówi Mariusz Sosnowski, prezes Infosystems SA.
Dołączając do zespołu spółki Swapan Chaudhuri zamierza ugruntować pozycję firmy Infosystems SA jako lidera i wiodącego europejskiego dostawcy rozwiązań informatycznych w zakresie informatyzacji przedsiębiorstw poligraficznych, wydawniczych i opakowaniowych. Priorytetem jego działań będzie rozwój nowych rynków, na których już działa lub będzie działać Infosystems SA poprzez rozbudowę kanału dystrybucyjnego. „Od kilku lat przyglądałem się rozwojowi firmy Infosystems i byłem pod wrażeniem potencjału rozwiązań tej polskiej firmy, które w wielu aspektach okazywały się bardziej funkcjonalne i innowacyjne niż porównywalne rozwiązania największych międzynarodowych graczy. Cieszę się, że teraz będę mógł współtworzyć międzynarodowy sukces firmy Infosystems, na który z pewnością nie trzeba będzie długo czekać” – mówi Swapan Chaudhuri
W ciągu ostatnich dwóch lat – jak podaje firma Infosystems SA – dzięki akwizycji i konsolidacji rozwiązań z zakresu prepress (PuzzleFlow) oraz najlepszych polskich systemów klasy MIS (PrintManager, Galileo) powstały zupełnie nowe, innowacyjne rozwiązania o niespotykanych dotąd na rynku funkcjonalnościach, mogące w pełni obsłużyć wszystkie procesy: od przetwarzania pliku, poprzez druk, aż po logistykę gotowych produktów poligraficznych. Infosystems posiada obecnie – co podkreśla – jedno z największych w całej Europie portfolio systemów informatycznych dedykowanych dla branży poligraficznej, wydawniczej i opakowaniowej. Z rozwiązań tej firmy korzysta już ponad 600 przedsiębiorstw. W tym gronie są nie tylko największe w Polsce zakłady produkcji opakowań (np. Markuszewscy Druk, DAKO, BSC Drukarnia Opakowań), poligraficzne (np. Perfect, OZGraf) oraz wydawnictwa (np. Bauer i Agora), ale także największe wydawnictwo w USA (Gannett). Przedsiębiorstwa te dzięki oferowanym przez Infosystems SA rozwiązaniom usprawniły zarządzanie, zoptymalizowały procesy biznesowe oraz zautomatyzowały procesy produkcyjne, tym samym zwiększając swoją konkurencyjność na rynku.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.