Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Vetaphone kompletuje kadrę

Vetaphone kompletuje kadrę

Duński producent systemów do koronowania i plazmowania jest w trakcie rozbudowy swojej siedziby w Koldyndze. W ostatnim czasie szeregi zespołu firmy Vetaphone zasiliło dwoje nowych pracowników.

Strategia rozwoju Vetaphone przewiduje podwojenie powierzchni biura i zakładu produkcyjnego zlokalizowanych w siedzibie duńskiej firmy. Nieodzowną częścią inwestycji jest pozyskanie wykwalifikowanego personelu.

Stanowisko asystenta prezesa zarządu firmy Vetaphone – Franka Eisby, objęła Jeannette Woodman, posiadająca dziesięcioletnie doświadczenie w pracy w przemyśle. Jeannette Woodman uzyskała tytuł zawodowy Bachelor’s degree na kierunku zarządzanie biznesem, oraz tytuł magistra marketingu międzynarodowego. W firmie Vetphone będzie stanowić wsparcie dla zarządu, a także zajmować się rozwojem i zarządzaniem marką.

Obowiązki Menedżera Jakości w zakładzie produkcyjnym przejął zaś Thomas Eskildsen. Posiada on wykształcenie z zakresu zarządzania i legitymuje się certyfikatem Six Sigma Green Belt. Specjalnością Eskildsena jest koncepcja szczupłego zarządzania (lean management). Do jego zadań należeć będzie optymalizacja procesów produkcji i zarządzania jakością oraz nadzór nad terminowością dostaw.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Zapraszamy wszystkich Państwa na konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” w dniach 19-20 października br. do ośrodka Primavera w Jastrzębiej Górze. Będzie to już dwunaste spotkanie przedstawicieli branży wąskiej wstęgi organizowane przez nasze wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. w ramach Akademii Wiedzy. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Zapraszamy do udziału w Dniach Otwartych organizowanych przez firmę Konica Minolta w dniach 10-11 października z okazji otwarcia nowego Centrum Prezentacyjnego przy ul. Krakowiaków 50 w Warszawie. Aby wziąć udział Dniach Otwartych należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej http://info.konicaminolta.pl/dniotwarte.

reklama

Francuska drukarnia Cartoffset, specjalizująca się w przetwarzaniu składanych opakowań kartonowych, zainstalowała 50 na świecie egzemplarz maszyny HP Indigo 30000. Francuzi będą wykorzystywać nowe urządzenie do produkcji opakowań żywności, napojów, lekarstw, kosmetyków i produktów przemysłowych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu