Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Vetaphone kompletuje kadrę

Vetaphone kompletuje kadrę

Duński producent systemów do koronowania i plazmowania jest w trakcie rozbudowy swojej siedziby w Koldyndze. W ostatnim czasie szeregi zespołu firmy Vetaphone zasiliło dwoje nowych pracowników.

Strategia rozwoju Vetaphone przewiduje podwojenie powierzchni biura i zakładu produkcyjnego zlokalizowanych w siedzibie duńskiej firmy. Nieodzowną częścią inwestycji jest pozyskanie wykwalifikowanego personelu.

Stanowisko asystenta prezesa zarządu firmy Vetaphone – Franka Eisby, objęła Jeannette Woodman, posiadająca dziesięcioletnie doświadczenie w pracy w przemyśle. Jeannette Woodman uzyskała tytuł zawodowy Bachelor’s degree na kierunku zarządzanie biznesem, oraz tytuł magistra marketingu międzynarodowego. W firmie Vetphone będzie stanowić wsparcie dla zarządu, a także zajmować się rozwojem i zarządzaniem marką.

Obowiązki Menedżera Jakości w zakładzie produkcyjnym przejął zaś Thomas Eskildsen. Posiada on wykształcenie z zakresu zarządzania i legitymuje się certyfikatem Six Sigma Green Belt. Specjalnością Eskildsena jest koncepcja szczupłego zarządzania (lean management). Do jego zadań należeć będzie optymalizacja procesów produkcji i zarządzania jakością oraz nadzór nad terminowością dostaw.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Drodzy Czytelnicy!

Marzec to miesiąc, w którym nie tylko przyroda, ale i nasz miesięcznik nabiera konkretnych kształtów. O co chodzi? Oczywiście o druk przestrzenny oraz innowacyjne opakowania. W tym numerze skupimy się właśnie na tych dwóch tematach. Będziemy ponadto pisać o etykietach, markach własnych, maszynach i urządzeniach do produkcji opakowań, uszlachetnianiu i znakowaniu. Nie zapomnimy również o tym, co na końcu łańcucha, czyli systemach gospodarowania odpadami.

"Aby określić drukowalność różnych tekstur za pomocą techniki tampondruku, mniej więcej 20 lat temu przeprowadziliśmy testy na ponad 60 płytach Mold-Tech z nierówną powierzchnią. Jednak przez ten czas wiele się zmieniło..." – mówi John Kaverman, prezes Pad Print Pros, niezależnej firmy konsultingowej specjalizującej się w tampondruku.

Od niedawna w ofercie bydgoskiej firmy znajduje się płynny laminator StarLam. Urządzenie może nanosić powłokę na bazie wody na cyfrowe wydruki o szerokości nieprzekraczającej 1,6 metra – banery, billboardy, płótna, znaki drogowe, pokrycia ścian, druki wielobarwne i inne.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu