Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / W wieku 68 lat odeszła Sophie Matthews-Paul

W wieku 68 lat odeszła Sophie Matthews-Paul

Doświadczona konsultantka z dziedzin technologii druku i komunikacji zmarła w swoim domu w Herefordshire w Wielkiej Brytanii. Po zdiagnozowaniu złośliwego nowotworu w styczniu tego roku, lekarze dawali jej sześć miesięcy życia. Sophie Matthews-Paul odeszła w spokoju, w obecności syna Jamesa i trzech kotów.

W życiorysie Sophie Matthews-Paul znalazło się miejsce dla największych organizacji przemysłu poligraficznego. Rozpoczynała jako dziennikarka i redaktorka wielu publikacji branżowych, na początku lat dziewięćdziesiątych utworzyła „Screen and Digital Printer”. Przyczyniła się także do powstania wielu innych tytułów: „PrintWeek”, „Output”, „Image” (Australia) i „Large Format” (Niemcy).

Na przestrzeni ostatnich trzech dekad działalności, zdobyła bogatą wiedzę na temat cyfryzacji przemysłu poligraficznego. Pełniła rolę influencera w upowszechnianiu cyfrowego druku inkjet w segmentach druku tekstyliów, szerokoformatowego i przemysłowego. Jako znana międzynarodowa mówczyni, Sophie była mentorką dla wielu osób, zarówno oficjalnie jak i nieoficjalnie. Oprócz swojej wybitnej kariery, poświęcała się swoim zainteresowaniom: fotografii, lotnictwu i hodowli kurcząt.

„NIeprzeciętny urok i intelekt Sophie odcisnął niezatarte piętno na życiu, karierze i sercach wszystkich których znała. Chciałaby, żeby każdy z jej przyjaciół i kolegów wspominał ją z uśmiechem”, powiedział James Matthews-Paul.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma specjalizująca się w produkcji folii do opakowań giętkich, laminatów i etykiet ogłosiła wprowadzenie do oferty nowej metalizowanej folii z polipropylenu.

Firma Derya, autoryzowany dystrybutor japońskich maszyn Horizon, zainstalowała w inowrocławskiej drukarni urządzenie StichLiner Mark III wraz z podajnikiem HOF 400. Była to pierwsza taka instalacja w kraju.

Od września w ofercie Epsona znajdą się nowe bezprzewodowe urządzenia z serii T. Wielkoformatowe modele SureColor T3100 i T5100 mają się sprawdzić przede wszystkim w firmach inżynieryjnych i architektonicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu