Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Xerox Polska z nowym BPO/BPS Business Development Managerem

Xerox Polska z nowym BPO/BPS Business Development Managerem

Do zespołu Xerox Polska dołączył Dominik Łabiński – BPO/BPS Business Development Manager. Jest on od początku kariery związany z branżą profesjonalnych usług w obszarze zarządzania dokumentami i informacją.

Doświadczenie w sprzedaży zdobywał na stanowiskach wszelkich szczebli - od koordynatora sprzedaży, przez dyrektora ds. rozwoju biznesu, aż po dyrektora sprzedaży. Budował i zarządzał działami sprzedaży w polskich firmach, jak i międzynarodowych korporacjach w branży outsourcingowej.

Jest ekspertem w dziedzinie organizacji procesów biznesowych, łączy kompetencje w zakresie konsultingu procesowego ze znajomością narzędzi systemowych wspierających zarządzanie procesami i informacją. Łącznie zrealizował kilkadziesiąt projektów dla największych firm, m.in. z branży telekomunikacyjnej, bankowej i ubezpieczeniowej. W trakcie swojej kariery uczestniczył w wielu zakończonych sukcesem projektach: od kancelaryjnej obsługi korespondencji przez elektroniczne archiwum dokumentów, aż po wdrożenia elektronicznego obiegu dokumentów.

Do głównych obowiązków Dominika Łabińskiego należy projektowanie oraz sprzedaż rozwiązań związanych z kancelarią, przetwarzaniem korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz obiegiem dokumentów. Specjalista wesprze też codzienne działania zespołu i pomoże w aktywnym pozyskiwaniu nowych rynków i rozszerzaniu współpracy z dotychczasowymi klientami.

Usługi digitalizacji dokumentów i pozyskiwania danych to jeden z ważniejszych elementów optymalizacji zarządzania środowiskiem druku w firmach. Należą do nich m.in. kompleksowa obsługa kancelarii, rejestracja i zarządzanie dokumentacją papierową wewnątrz oraz na zewnątrz organizacji, centralizacja procesu dostaw materiałów biurowych czy archiwizacja dokumentacji papierowej. Odpowiednie wdrożenie tych rozwiązań pozwala na uzyskanie nawet do 30% oszczędności kosztów operacyjnych ponoszonych w tym obszarze.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.