Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Zmiana warty w stowarzyszeniu FINAT

Zmiana warty w stowarzyszeniu FINAT

Philippe Voet

Międzynarodowe stowarzyszenie producentów etykiet FINAT poinformowało podczas odbywającego się online Europejskiego Forum Etykiet 2021, że stanowisko prezesa na dwuletnią kadencję z rąk Chrisa Ellisona przejmuje Philippe Voet. Od 2019 r. jest on członkiem zarządu FINAT oraz Komitetu Technicznego tej organizacji, pełnił dotąd także funkcję dyrektora generalnego firmy Etivoet Belgium.

Philippe Voet po ukończeniu studiów farmaceutycznych rozpoczął pracę w swej branży, rozwijając kompetencje w zakresie technologii, realizacji projektów, produkcji, łańcuchów dostaw oraz zarządzania na kilku stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich. Jego mocną stroną jest kreatywność i gotowość do wymiany pomysłów z zespołem oraz klientami, w celu znalezienia optymalnych rozwiązań rozwiązujących problemy i zapewniających korzyści.

„Chcę spożytkować post-covidową rzeczywistość i czerpać z niej korzyści nie tylko dla FINAT, ale też dla mojej własnej firmy i prywatnego życia. Uważam że należy skupić się na poszukiwaniu optymalnej nowej równowagi między najlepszymi praktykami znanymi sprzed pandemii i tymi, które pojawią się po niej. Jak mogliśmy się przekonać podczas naszego wirtualnego Europejskiego Forum Etykiet, w sektorze zachodzą fundamentalne, poważne zmiany. Będzie to oznaczało nową rolę i strategię również dla FINAT. Na przykład kluczowe zmiany dokonają się w zakresie zrównoważonego rozwoju. Unia Europejska wprowadza na nasz rynek wiele nowych regulacji. Będziemy musieli znaleźć najlepszy sposób, aby je przyjąć i dostosować je do własnych korzyści. Dla FINAT oznacza to, że musimy zintensyfikować nasz monitoring i oceny organów regulacyjnych dla podtrzymania dialogu. W połączeniu z wyzwaniem, jakim jest przyciągnięcie i zatrzymanie talentów w naszej branży, oznacza to, że w nadchodzących latach czeka nas wiele trudnych, ale też satysfakcjonujących zadań!” – podkreśla Philippe Voet.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Sappi, producent papierów z dodatkowymi funkcjonalnościami, przeznaczonych dla rynku opakowań, podczas październikowych targów w Amsterdamie zaprezentuje poszerzone portfolio powlekanych (Transjet Tacky Industrial) i niepowlekanych (Basejet) papierów sublimacyjnych, w pełni nadających się do recyklingu i mających certyfikat FSC. Na stoisku będą również promowane papiery do atramentowych drukarek wielkoformatowych (Scrolljet i Swiss Matt), nowe tektury Fusion Nature Plus do produkcji opakowań, POS-ów lub toreb na zakupy, oraz produkty z gamy Silicone Base Papers (do takich zastosowań jak oklejanie samochodów, reklama zewnętrzna i produkcja materiałów biurowych).

Podczas zbliżających się międzynarodowych targów druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo (Amsterdam, 12–15 października 2021 r.) firma EFI Reggiani zaprezentuje drukarkę Terra Silver o szerokości 1,8 m, wykorzystującą specjalne atramenty pigmentowe Terra, dzięki którym oferuje zrównoważony druk wysokiej jakości bezpośrednio na tkaninie i w krótkim procesie (bez parowania, prania i stosowania stentera). Goście stoiska będą też mogli dowiedzieć się więcej o nowej EFI Reggiani Hyper – najnowszej, superwydajnej maszynie cyfrowej do przemysłowego druku na tekstyliach i skanowania, a także o nowej drukarce skanującej EFI Reggiani Blaze, która powstała, by pomóc firmom tekstylnym przebić się z sukcesem do świata przemysłowego drukowania tekstyliów.

Podczas międzynarodowych targów druku FESPA Global Print Expo 2021, które odbędą się w dn. 12–15 października w Amsterdamie, Canon po raz pierwszy zaprezentuje plotery Colorado 1630 i Arizona 135 GT oraz kompletny zestaw do produkcji tapet w technologii UVgel Wallpaper Factory. To kolejne modele ze znanych serii drukarek wielkoformatowych, wzbogacone o nowe funkcjonalności. Goście targów będą mogli zapoznać się z szerokim wachlarzem zastosowań nowych maszyn podczas prezentacji pod hasłem „A Taste of Colour”.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.